Król Lew PBF
... Czegokolwiek? Kogokolwiek? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: ... Czegokolwiek? Kogokolwiek? (/showthread.php?tid=1414)



... Czegokolwiek? Kogokolwiek? - Furaha - 21-09-2015

No więc cóż... powiem może tak. Nie wiem jeszcze nawet czy ta postać powstanie bo nie wiem czy dostanę pozwolenie, więc nie napalać się proszę.

Mam taką chęć zagrania lwicą, póki co mam tylko imię (Tau Volantis). I... nic poza tym. Nie zdecydowałam jeszcze nawet czy będzie stara/młoda (tylko nie lwiątko. Ooo nie ;x), jaki będzie miała charakter ani do jakiego stada będzie należeć, o ile będzie należeć do jakiegoś.

Ten temat powstał więc żeby tak ogółem zobaczyć, jakie jest zapotrzebowanie na forum. Tau mogłaby zatem być czyjąś matką/siostrą/kuzynką/wnuczką/babcią nawet.

Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe pomysły, pisać śmiało.


RE: ... Czegokolwiek? Kogokolwiek? - Inés - 21-09-2015

Felka ma 3 starsze przyrodnie siostry na zbyciu: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=698
Co prawda one już mają imiona, ale zawsze można je zmienić (albo można uznać, że zawsze się tak nazywały).

A jakbyś chciała nastolatkę, to Serret mogłaby ją przygarnąć/zostać przewodniczką. Albo może ktoś inny z SK by mógł, w każdym razie ja Cię nadal tam zapraszam. :P


RE: ... Czegokolwiek? Kogokolwiek? - Grima - 21-09-2015

zapraszam tu https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1403 :D tak na poważnie to ja szukam dla Grimy kogokolwiek, też. Rodziny właśnie. Kuzyni, rodzeństwo, córka też może być. Ktokolwiek, nawet niekoniecznie spokrewniony (no ale jednak te więzy krwi są całkiem spoko).
Jestem otwarta na wszystkie inne pomysły.


RE: ... Czegokolwiek? Kogokolwiek? - Saix - 27-09-2015

Cóż, wpadłam na pomysł by zrobić matkę dla jednego z naszych użytkowników :v
Dla Otieno. W takim razie niestety muszę odrzucić wasze propozycje, ale thx za oferty ^^ Chyba że pozmieniacie odrobinkę wiek proponowanych przez siebie lwic, bo chcę teraz zagrać trochę starszym osobnikiem, około 8, może nawet 9 letnim.


RE: ... Czegokolwiek? Kogokolwiek? - Sadism - 28-09-2015

Taal która co prawda zaginęła, ale miała rodziców raczej. Ok. 5-6 lat. Tak więc to jedna opcja.
Poza tym rodzina Cavuma. Nie zna jej i były pewne ustalenia co do tego, związane z Völundrem. Także szczegóły to do Kalani. Ja tego nie ogarniam do końca. Ale jeśli dobrze rozumiem to jest jego wnukiem. Także opcji jest sporo.


RE: ... Czegokolwiek? Kogokolwiek? - Saix - 30-09-2015

Z Kalani już gadałam, nie za bardzo jest możliwość na relację rodzinną.
Co do rodziców Taal no, jeśli ktoś sie na nią zgłosi to Tau mogłaby być jej matką. Zagubiłaby córke w jakimś ataku hien czy coć :v nie wiem czy historia Taal opisuje jak sie rozdzieliła z rodzicami, nie chce mi sie szukać xd

Pomatkować komuś jeszcze też mogę, zapraszam XD
Choć nie wiem kiedy postać powstanie XD


RE: ... Czegokolwiek? Kogokolwiek? - Myr - 30-09-2015

odczepcie sie od hien tyle zwierząt macie a tak często to hieny wybierane x)


RE: ... Czegokolwiek? Kogokolwiek? - Saix - 30-09-2015

to był tylko przykład! XD