♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Grima
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:52 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 66
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 15

#1
17-09-2015, 21:34
Prawa autorskie: jo | kinopan
Tytuł pozafabularny: VIP

No więc tak, Grima tudzież wnuczka Montany prócz brata (Kamui) ma jeszcze dwójkę rodzeństwa- szukam kogoś kto chciałby się w nich wcielić.
Płeć obojętna, 'początki' historii są lekko zarysowane (jedynie miejsce urodzenia, wczesne dzieciństwo i wiek- 5 lat jak Grima lub mniej, min. 6 miesięcy) i zważywszy na płonącoziemski patriotyzm Montany i Noi, postaci te znałyby tradycje PZ i pozostałych stad starej ery, no i jak to było mniej więcej. To, czy postaci będą dumne ze swojego pochodzenia i czy będą 'wierne' upadłemu stadu, jest do decyzji gracza. Aczkolwiek nie ukrywam że Grima będzie próbować 'naprawić' rodzeństwo które nie czuje się Płonącym.
Postaci nie muszą być nowe, mogą być już istniejące (jednak wtedy mamy problem z wyglądem, rodzina Mon charakteryzuje się umaszczeniem w kolorze czerni, bieli i ciemniejszych szarości, ew. 'brudnych' odcieniach brązu, no ale ponieważ Noia jakiegoś tam partnera ma, bez ustalonego wyglądu, myślę że dałoby się wszystkie inne kolory wytłumaczyć właśnie jego genami. Ale jednak odcienie szarości są preferowane :d). Także jeśli ktoś ma jakąś postać bez rodziny, zapraszam. Ale poważnie, ostrzegam, Grima nie da żyć jeśli brat/siostra nie będzie w stanie wyrecytować hymnu PZ przez sen :d

Szukam też kogokolwiek, kto wprowadziłby Grimę w obecny 'system' jaki panuje teraz na ziemiach Czterech Stad.
Olsoł, są jacyś dalecy krewni? Lolo żyje jeszcze ktoś, kto pamięta stare stada?
Ogólnie przydałby się ktoś z kim Grima mogłaby powkurzać innych.

ok, jakby ktoś miał jakieś inne propozycje... to też pisać. Jakiekolwiek pomysły.
<table><tr><td>
submit to me
[Obrazek: grim_by_paranoii-d9a1mrm.png]
for I am Grima

</td><td>[Obrazek: ardorraaar_by_paranoii-d9a1mff.png]</td></tr></table>
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#2
17-09-2015, 21:59
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja tak tylko dorzucę dla ciekawych, gdzie na drzewie znajduje się Surina (Noia): http://familyecho.com/?p=RLMWV&c=1koeypc...1346499573

PS Taki offtop na wypadek, gdybyś miała więcej chętnych niż postaci do oddania:
wiecie, jakby ktoś chciał być kuzynem/kuzynką/bratankiem/bratanicą Noi, to mogę wam zarzucić moją starą postacią, która była bratem Noi: http://familyecho.com/?p=YRFY2&c=4qpsmsm...1346499573
Mogę zaoferować postaci dwóch widocznych tu córek albo można dopisać historię i założyć, że któraś z nich miała dzieci. Te dwie córki na pewno pamiętają dawne stada (Shila była Płonącą, Tabitha była w Złej Ziemi), mogły opowiadać o nim swoim dzieciom (gdyby założyć, że któraś z nich miała dzieci).
PS2 Bez sensu to pytanie o dalszych krewnych, spójrz tylko na to drzewko! Wszyscy jesteśmy złączeni w jednym kręgu życia. :D
Grima
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:52 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 66
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 15

#3
17-09-2015, 22:48
Prawa autorskie: jo | kinopan
Tytuł pozafabularny: VIP

O Felko, z nieba mi spadasz :D
//zmieniam nazwę tematu lol

o właśnie, no to skoro już o faktycznych krewnych mowa, Mon miała jeszcze jedną córkę, Reikę (jest obok Noi więc nie linkuję). Też można jej zrobić jakieś dzieciaki, ew. jak ktoś chce może wziąć samą Reikę (miałaby teraz ok. 6 lat, Noia ma teraz ok.8). Jej charakter jest w 100% do zrobienia, bo jako młoda lwica była ciepłą kluską której mama Mon zryła psychę. Z wiekiem pewnie się zmieniła.

Fel, a wiesz że Mon zawsze chciała złączyć PZ z ZG? :D Pamiętasz ten plan gdzie Sherkhan miał zrobić dziecko Ven? XD (pewnie nie... miałam grać synem i miał mieć na imię Ardor, stąd imię jakie dałam Grimie na początku. Ale potem zjawił się Windu :D).
<table><tr><td>
submit to me
[Obrazek: grim_by_paranoii-d9a1mrm.png]
for I am Grima

</td><td>[Obrazek: ardorraaar_by_paranoii-d9a1mff.png]</td></tr></table>
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#4
17-09-2015, 22:54
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

//offujemy sobie

Wiesz, może coś mi się kojarzy, ale to imię nic mi nie mówi. :'D
Grima
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:52 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 66
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 15

#5
17-09-2015, 23:18
Prawa autorskie: jo | kinopan
Tytuł pozafabularny: VIP

Możliwe że nigdy Ci o tym imieniu nic nie mówiłam, ale bardzo się wtedy na ten pomysł napaliłam i Ardor miał być potem moją główną postacią (po Mon). I nawet mówiłaś "no ok niech tak będzie" a potem jak już się zaczęłam jarać (nawet gdzieś mam rysek jak Sherkhan i Ven stoją przy takiej kołysce jak Kovu miał, a Ardor w środku xD chyba milion razy wtedy przesłuchałam Lulilulilaj) to mi napisałaś że jednak coś tam z Windu wyszło i jak chcę to mogę wziąć jednego dzieciaka, i tak powstał pomysł na Fiamettę xD

edit: zapomniałam że Mon miała jeszcze dwóch synów, Holgera i Osafina. Jeśli ktoś chce grać 9 letnimi lwami to są do oddania :D ew. można im dać dzieciaki.
<table><tr><td>
submit to me
[Obrazek: grim_by_paranoii-d9a1mrm.png]
for I am Grima

</td><td>[Obrazek: ardorraaar_by_paranoii-d9a1mff.png]</td></tr></table>
Shida
Konto zawieszone

Gatunek:Lew afrykański. Płeć:Samiec Wiek:Rok i trzy miesiące. Liczba postów:55 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 54
Zręczność: 54
Spostrzegawczość: 42
Doświadczenie: 5

#6
18-09-2015, 21:32
Prawa autorskie: Salvathi

W sumie zgłosiłabym się na dziecię Holgera, ale wciąż czekam aż Fel mi odpisze na gg. Może i ojciec nie byłby takim patriotą, ale Montana mogłaby i ją nawiedzić (postać szukałaby swojego miejsca po śmierci Holgera). Ojciec na łożu śmierci mógł wysłać ją na poszukiwanie Noi. Znalazłaby ją po odejściu Grimy, a tam zostałaby przyuczana.
Grima
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:52 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 66
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 15

#7
18-09-2015, 22:01
Prawa autorskie: jo | kinopan
Tytuł pozafabularny: VIP

Mi pasi :D
<table><tr><td>
submit to me
[Obrazek: grim_by_paranoii-d9a1mrm.png]
for I am Grima

</td><td>[Obrazek: ardorraaar_by_paranoii-d9a1mff.png]</td></tr></table>
Shida
Konto zawieszone

Gatunek:Lew afrykański. Płeć:Samiec Wiek:Rok i trzy miesiące. Liczba postów:55 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 54
Zręczność: 54
Spostrzegawczość: 42
Doświadczenie: 5

#8
19-09-2015, 13:10
Prawa autorskie: Salvathi

Wysyłam PW.
Shaka
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Znamiona:4/4 Liczba postów:257 Dołączył:Cze 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 60

#9
27-09-2015, 22:38
Prawa autorskie: ~Ki-Re/~Onalew

Tak w ogóle to Shaka był Płonącym :D I do tego był synem Aemiliusa (który w końcu był synem Montany), więc jesteśmy kuzynostwem :D Jestem pewna, że coś fajnego może z tego wyjść ^^
[Obrazek: shaka_do_av_by_chotara-d8cm72u.png]
Grima
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:52 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 66
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 15

#10
28-09-2015, 15:01
Prawa autorskie: jo | kinopan
Tytuł pozafabularny: VIP

ooo faktycznie :D kurcze chyba powinnam zrobić sobie własne drzewko i go pilnować, żeby się nie pogubić XD
<table><tr><td>
submit to me
[Obrazek: grim_by_paranoii-d9a1mrm.png]
for I am Grima

</td><td>[Obrazek: ardorraaar_by_paranoii-d9a1mff.png]</td></tr></table>
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#11
29-09-2015, 18:33
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Czy pasowałoby Ci 6 miesięczne lwiątko będące synem Windu? Byłby wtedy prawnukiem Montany xp
Grima
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:52 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 66
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 15

#12
29-09-2015, 23:17
Prawa autorskie: jo | kinopan
Tytuł pozafabularny: VIP

TAAAK!!
<table><tr><td>
submit to me
[Obrazek: grim_by_paranoii-d9a1mrm.png]
for I am Grima

</td><td>[Obrazek: ardorraaar_by_paranoii-d9a1mff.png]</td></tr></table>
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#13
30-09-2015, 03:50
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Dla mnie bomba xp. Więc na dniach wyskrobie jakąś historię i założę postać. Puki co jednak zanim zacznę grać musze mieć awatar. Planuję lwa mocno podobnego do Windu. Problem tkwi w tym że moja luba, gdy proszę o jakiś rysunek to każe mi czekać czasem i miesiąc :/ nie ma ktoś ochoty mi coś naskrobac? Złego agresywnego i niekorzystnego Windu juniora? XD
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#14
30-09-2015, 10:48
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

(właściwie to nie musisz mieć avatara; możesz opisać postać w podpisie, a jak już będziesz miał rysunek, to usuniesz opis i wrzucisz avek)
Neska
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:koło 3 lat Liczba postów:75 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 84
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 20

#15
30-09-2015, 13:13
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: VIP

mogę coś skrobnąć ;d ino mi przypomnij jak windu dokładnie wyglądał
[Obrazek: neska_aaa_by_paranoii-d9bnzow.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości