Król Lew PBF
Kroniki - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Kroniki (/showthread.php?tid=1432)

Strony: 1 2


RE: Kroniki - Nyasi - 05-10-2015

W takim bądź razie wezmnę się za to jutro bo teraz cza się wyspać bo na 8 do szkoły ;-;


RE: Kroniki - Felija - 28-10-2015

Czy ktoś poza Amani/Nyasim byłby jednak chętny na Skrybę...? Mogę w zamian zaoferować różowy kolorek. ;d


RE: Kroniki - Furaha - 28-10-2015

Mogę spróbować pomoc ale jeśli mam czytać wszystkie posty to odpada xD i miłoby było jakby linki albo coś było mi podsyłane, jako tako orientuje się we wszystkim.


RE: Kroniki - Zephyr - 28-10-2015

Może będzie łatwiej, gdy będzie kilku skrybów. Każdy obserwowałby swoją część forum i opisywałby, co się tam dzieje. Później składałoby się to w jedno. Bo dla jednej osoby faktycznie może być trudne ogarnięcie wszystkich wątków, nawet jeśli userzy będą podsyłali linki.


RE: Kroniki - Felija - 28-10-2015

Kiu, no wiadomo, że trudno byłoby czytać absolutnie wszystkie wątki. :) Ja bym najchętniej założyła temat, do którego właśnie userzy mogliby podsyłać linki do istotnych wątków, a Ty na podstwie ich i własnych obserwacji pisałabyś kronikę.

No jasne, może być kilku skrybów, o ile będą chętni. :'D Ktoś chce się zgłosić na pół skryby? 1/3 skryby? ;)


RE: Kroniki - Vult - 29-10-2015

a na 1/4 skryby może być? :P


RE: Kroniki - Sadism - 29-10-2015

Na 1/4 to może bym dał radę.


RE: Kroniki - Felija - 29-10-2015

Spoko, czyli po 1/4 dla Kiu, Vult i Sadisma, ktoś jeszcze chce 1/4, ostatni kawałek, jeszcze ciepły? ;d


RE: Kroniki - Felija - 04-11-2015

Umh, po 1/3 nie dacie rady? To serio taka ogromna różnica? xP

PS Ja się na to nie piszę, bo i tak mam za dużo na głowie, wybaczcie.


RE: Kroniki - Vult - 04-11-2015

Nie ty jedna masz dużo na głowie. Acz odrobinę mogę pomóc.


RE: Kroniki - Felija - 04-11-2015

Um, no ewentualnie mogłabym pisać coś o SK albo LZ, bo i tak śledzę większość wątków (i raczej bym tu wzięła SK, bo nikt z was nie ma tam postaci).

Bo tak sobie myślę, żeby podzielić to stadami, np.
Sadism - BJ, LZ
Kiu - ZZ, Cieniowisko
Ja - SK
Vult - Samotnicy

Hm?


RE: Kroniki - Vult - 04-11-2015

Jak dla mnie mogą być samotnicy. Teraz szereg pytań.
Dla Kiu nie będzie za dużo jeśli ma ZZ i Cieniowisko? Aktualnie od dłuższego czasu na ZZ najwięcej się dzieje. A nie wiadomo jak jeszcze w Cieniowisku się rozwinie :F
Od którego momentu mamy zacząć pisać kronikę? Jakby nie patrzeć to sporo ciekawych wątków się wydarzyło.
Czy ktoś opisze co się działo w skrócie od samego początku? By ta kronika nie była jakby nagłą wyrwaną kartka z wątkiem zaczętym od środka. A i myślę, że nowi użytkownicy z chęcią zapoznaliby się z przeszłością w streszczeniu.
Czy mogę otrzymać biały kolor zamiast różowego za bycie skrybą? xD


RE: Kroniki - Sadism - 04-11-2015

LZ to sporo roboty, ale powinienem podolać.


RE: Kroniki - Felija - 04-11-2015

Patrzę na teraźniejszą sytuację. Jeśli rzeczywiście Cieniowisko by się rozwinęło, a Kiu by nie wyrabiała, to spróbujemy je komuś przekazać.
Myślę, że spokojnie można by opisać październik, jeśli jesteście w stanie przejrzeć te wątki. A jak dla mnie to mógłby być nawet wrzesień, bo niektóre obecne wątki ciągną się właśnie od września.

Streszczenie jest tutaj: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=29
Co prawda nie ma tu wiele o poszczególnych postaciach, ale tego nie da się opisać, zbyt wiele się wydarzyło od 2006. xP

A kolorek mogę Ci dać na sylwestra. ;P


Sadiś, wiem. No ewentualnie ja mogę wziąć LZ, a Tobie bym dała SK, tylko pytanie, na ile Ty śledzisz SK. Bo ja siedzę w obu dość mocno i w pewnym sensie je kreuję (zwłaszcza SK właśnie), tylko że Ty masz dwie postaci w LZ, a w SK ani jednej, dlatego przydzieliłam Ci LZ.