♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Panimalos
Konto zawieszone

Gatunek:Lew. Płeć:Samiec Wiek:3 lata. Liczba postów:92 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 10

#1
27-09-2015, 22:52
Prawa autorskie: MonsterUndetYourBed

Ciężko jest nadążać z każdym wątkiem. Dlatego pomyślałam, że mógłby powstać temat gdzie administracja będzie pisała co jakiś czas (tydzień, dwa, może miesiąc) co wydarzyło się na forum. Wszelkie walki, ważniejsze konflikty, śmierci, ciąże itd.
Tak mnie jakąś tknęło jak zdałam sobie sprawę, że FireLion nie żyje i że Vei jest w ciąży.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#2
27-09-2015, 23:46
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Bardzo dobry pomysł. :) Jak dla mnie to taki skryba nawet nie musi być z administracji, choć jeśli nie będzie żadnego chętnego usera, to zdecydujemy się na kogoś z administracji, bo pomysł jest naprawdę ciekawy.
Co miesiąc chyba by było okej, prościej kontrolować termin, w którym powinno pojawić się takie zestawienie. Zresztą weź pod uwagę, że nie w każdym tygodniu musi się dziać coś strasznie ciekawego.
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#3
28-09-2015, 00:11
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Jeśli czas pozwoli mogę to ogarnąć. W sensie zostać sssskrybą.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#4
28-09-2015, 00:20
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Ja bym nawet powiedziała, że skryba NIE powinien być z administracji. Takie kroniki to jedynie dodatek, coś, co na forum jest widoczne, ale nie wpływa na niego istotnie - nie jest to funkcja obciążona dużą odpowiedzialnością jak taki MG. Spokojnie można powierzyć tą pracę userom. Co tu dużo mówić, aby pełnić tą funkcję, trzeba czytać prawie wszystkie wątki, czyli mieć po prostu czas na to. Racjonalnie patrząc, tylko Samiya ma wystarczająco dużo czasu, aby czytać forum i redagować takie rzeczy. Nie chcę tu ubliżać reszcie, spokojnie, po prostu boję się, że to zwyczajnie padnie wraz z rozkręceniem się roku akademickiego lub będzie na poziomie aktywności radia forumowego.
Sam pomysł bardzo fajny, na pewno przydatny dla osób, które znikają na pewien czas, wracają i chciałyby wiedzieć, co teraz jest na tej fabule. Wystarczy miesiąc niewielkiej aktywności i człowiek nie wie, co się dzieje.
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#5
28-09-2015, 00:45
Prawa autorskie: ~Malaika4

O, bardzo mi się podoba ten pomysł, jestem jak najbardziej za :D I jeśli chodzi o Sadiego, to nie mam nic przeciwko, myślę, że bardzo dobrze by się spisał w tej roli, tym bardziej, że sam chciałby to robić :)

[ Dodano: 2015-09-27, 22:45 ]
I myślę, że co miesiąc byłoby spoko, nie sądzę, aby ktoś chciał pisać co tydzień takiego podsumowania ^^'
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#6
28-09-2015, 00:56
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Sadism zawsze spoko, ale on ma już trochę postaci i MG. Najchętniej dałabym szansę komuś innemu, ale jeśli nie będzie chętnych, to wtedy weźmiemy wonsza.

LUDZIE, ZGŁASZAJCIE SIĘ TU NA SKRYBĘ, FAJNA FUCHA!
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#7
28-09-2015, 00:59
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Fucha fajna, i jak cośpto każdego przywódce można spytać co ostatnio w danym stadzoe było. Bo to może sporo pomóc ;)
Także ja takze zachęcam do zgłaszania sie.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Maeva
Konto zawieszone

Gatunek:Lew. Wiek:6 lat Liczba postów:100 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 20

#8
28-09-2015, 01:36
Prawa autorskie: MonsterUndetYourBed, totem: Korrida

W sumie to co do administracji macie rację. Cieszę się, że pomysł się podoba. Ja niestety się nie zgłoszę, bo sama nie nadążam - stąd właśnie wzięła się propozycja.
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#9
28-09-2015, 13:14
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

A może zamiast kazać komuś przeglądać wszystkie napisane posty w ciągu miesiąca śledząc fabułę. Co nieraz jest wręcz niemożliwością przy zbyt dużej ilości. Nawet ja nie nadążam a starałam się czytać wszystkie posty xp
Łatwiej byłoby gdyby userzy bezpośrednio zgłaszali ważne momenty.
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#10
28-09-2015, 13:48
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Ewentualnie userzy pod koniec każdego wyjścia z tematu mogliby wysyłać krótką notkę co się stało do kogoś, ten ktoś by to tylko zbierał, układał i publikował. No i oczywiście mówię o normalnych wątkach, a nie o sytuacjach, gdzie ktoś wchodzi to tematu, napisze dwa posty i wychodzi xD
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#11
28-09-2015, 14:07
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Tak, to też jest bardzo dobry pomysł. Z tym, że lepiej nasyłać z linkami, gdzie się wątek zaczyna. Bywa, że trzeba coś samemu przeczytać, aby lepiej zrozumieć i dopiero coś można kleić, same suche notki mogą być czasami niewystarczające.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#12
28-09-2015, 14:28
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dobry pomysł. Można by założyć temat do nadsyłania linków z ciekawymi wątkami (swoimi czy cudzymi - niektórzy w przypływie skromności mogą nie uznać własnej akcji za dostatecznie interesującą), a skryba by to zlepiał w kronikę. To na pewno mocno ułatwi mu zadanie.
Inés
Jasnowłosa | Kapłanka
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Szamanka Liczba postów:1,076 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 85
Spostrzegawczość: 83
Doświadczenie: 15

#13
01-10-2015, 17:46
Prawa autorskie: CherryColaax (Soma) | OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Profil roku / Misterium

Sadism uznał, że jednak nie wyrobi (nie dziwię się).

Dlategoooo

NADAL SZUKAMY SKRYBY!
Think of me, think of me waking
Silent and resigned 



[Obrazek: e61c479cd03d.png] 

Imagine me trying too hard
To put you from my mind



***  |  Głos
Nyasi
Duch
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samiec Wiek:19 miesięcy Liczba postów:138 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 62
Siła: 21
Zręczność: 23
Spostrzegawczość: 24
Doświadczenie: 25

#14
05-10-2015, 22:14
Prawa autorskie: Av: Paranoii // Podpis: Lioden

Ja się zgłaszam. Mam więcej czasu niż Sami ;-; Właśnie zdałam sobie sprawę, że jestem no lifem i nie mam życia ;-; Wracając do tematu, mam doświadczenie i potrafię prowadzić takową kronikę ( 2 letnie doświadczenie w szkole)
[Obrazek: ms0fpe.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#15
05-10-2015, 22:26
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nie jestem przekonana, czy Twój styl pisania jest odpowiedni do takiej kroniki.
Aaale widzę, że jesteś jedyną chętną, więc jak chcesz, to możesz napisać podsumowanie września i wysłać mi na pw. Jeśli zdaniem moim i reszty administracji będzie ok, to zostaniesz skrybą. :)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości