Król Lew PBF
Bywa i tak - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Bywa i tak (/showthread.php?tid=1772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Bywa i tak - Samiya - 21-03-2016

YUOLOLO, KOCHANIE


RE: Bywa i tak - Sadie - 21-03-2016

NO CHYBA, ŻE ZROBIĄ DLA NIEJ SPECJALNY WYJĄTEK, BO OBIECA, ŻE BĘDZIE IM POMAGAĆ! C:


RE: Bywa i tak - Otieno - 21-03-2016

Sio mi, co wy z moją ukochaną robicie!
<tula Sadie> Ja wam ładny rachunek wystawię za psychoterapeutę! xD

Pewnie jakieś się trafi większe, geny Kami, te sprawy.

Tak, ale biorąc pod uwagę korzenie Sadie, Ines powinna ogarnąć się że jak najbardziej ma wybór i może chcieć wrócić na rodzinne ziemie. Do tego jak wyżej, może do nich wpadać.
Nope, Oti wierny Zachodowi, ma wobec nich dług i plamę na honorze

Edit
Dobra, na zachętę oraz w razie gdyby nikt się nie zgłosił (xD), postanowiłam zrobić ich córkę. Patrzcie jaka ładna, nic tylko rodzeństwo jej zrobić!
[Obrazek: 15cj96w.jpg]
[Obrazek: 70ubd4.jpg]


RE: Bywa i tak - Xenia - 23-03-2016

Jak dostanę zgodę na czwartą postać, to ja byłabym chętna.


RE: Bywa i tak - Vasanti Vei - 23-03-2016

Xenia dostała zgodę jakby kto pytał, pw wymienione. ;)


RE: Bywa i tak - Venety - 23-03-2016

Ja tylko wspomnę, że ich rodziny są bardzo kolorowe, jest w czym wybierać.


RE: Bywa i tak - Otieno - 23-03-2016

No to zapraszam Xenia, myślę że Sadie też ;) Ja mogę spróbować coś pokolorować, ewentualnie zrobić ci takiego lwa jak wyżej, z liodena :) tylko kolorki wybierz i płeć :D No i witaj w rodzince!

Jeszcze 2 miejsca wolne


RE: Bywa i tak - Sadie - 23-03-2016

Ja również jak najbardziej się zgadzam ^^


RE: Bywa i tak - Xenia - 24-03-2016

Myślę że z wyglądem poradzę sobie sama, chcę go narysować, jak nie macie nic przeciwko. To będzie samczyk, stwierdziłam że mam już trochę za dużo żeńskich postaci, więc przyda się mała odmiana. Jutro będę kombinować nad jego imieniem, wyglądem i charakterem, choć myślę że z tym ostatnim nie będzie problemu, bo raczej będzie się kształcił w trakcie fabuły, planuje tak tylko wstępnie określić jaki on będzie.


RE: Bywa i tak - Otieno - 24-03-2016

Fajnie że samczyk ;) Już nie mogę się doczekać ^_^


RE: Bywa i tak - Sadie - 24-03-2016

Nie mam nic przeciwko. Wręcz przeciwnie - ogromnie oddaję wszystko w Twoje łapki i liczę na Twoją kreatywność w stworzeniu oraz prowadzeniu tej postaci ;)


RE: Bywa i tak - Xenia - 25-03-2016

Samczyk jest już gotowy, będzie się nazywał Azim. Teraz ciąża chyba trwa trzy tygodnie, więc nie wiem czy mam już zakładać mu konto czy jeszcze za wcześnie? A i chcecie go zobaczyć czy wolicie żeby to była niespodzianka?


RE: Bywa i tak - Vasanti Vei - 25-03-2016

Polecam założyć konto przy narodzinach. Mnie osobiście śmieszą posty kopiących płodów, no ale kwestia gustu. Jak wolisz mieć przygotowane konto wcześniej, to możesz je i teraz założyć. ;P


RE: Bywa i tak - Otieno - 25-03-2016

Ja chętnie zobaczę :D


RE: Bywa i tak - Venety - 25-03-2016

Zakładaj, nikt Ci imienia nie zajmie. :D