♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Sadie
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:291 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 40

#1
21-03-2016, 20:53
Prawa autorskie: Lineart - Malaika4 - kolor - ja/witam (DeviantART) | The Fray

Wszem i wobec oznajmiam tym, którzy jeszcze nie słyszeli - Sadie oddała się Otieno! :v Tak. Zbałamucił ją i zbrzuchacił.
Wobec tego bendom dzieciaczki.
A jako, że bendom dzieciaczki, to chcielibyśmy je sprzedać po bardzo korzystnej cenie! Handel lwiątkami, te sprawy :^)

Ok. Żarty żartami. Ale serio Sadie oddała się Otieno i serio będą z tego dzieci.
Toteż poszukujemy chętnych, którzy chcieliby przygarnąć urocze berbecie, które powstaną z tego nietuzinkowego związku. Miłość w rodzinie gwarantowana! Żadnych sporów, wszystko bez pardonów.
Nie narzucamy swoich pomysłów. Liczymy na Waszą kreatywność. No chyba, że będziecie potrzebowali pomocy przy stworzeniu designu postaci czy wybraniu imienia... wówczas z pewnością jak najbardziej służymy radą (może nawet i pomocą w rysowaniu postaci czy pokolorowaniu lineartu). Z pewnością chcielibyśmy, aby były to osoby aktywne, dla których ten jeden post dziennie albo raz na dwa dni nie jest problemem. Osoby w liczbie MAX 4 (Mogę dostać tytuł rodzicielki roku? Ate sześcioro, Sadie czworo :v).

A więc? c:
Be still and know that I'm with you 
Be still and know I am.
[Obrazek: 34ngl5v.png]
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#2
21-03-2016, 20:59
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Zaraz zbałamucił, to ona go smyrała ogonem... ;p
Yup, zgadzam się ze wszystkim, chodźcie do tatusia! :D Będzie z pewnością ciekawie i wesoło, może i jakieś dramy, kto wie :D Im więcej tym weselej! Co do lineartów super pomocna nie jestem, lecz pomóc wybrać wygląd jakoś mogę, choć najważniejsze żebyście to wy czuli się dobrze z postacią, także zapraszam :D
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#3
21-03-2016, 21:09
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

NO NIE, CO JA MÓWIŁEM O ŁAMANIU NAJŚWIĘTSZEGO AKSJOMATU I TO PEWNIE OD TYŁU JAK JAKIEŚ ZWIERZĘTA. I KTO TU MÓWIŁ, ŻE ONA I RODZENIE TO NIE JEST DOBRY POMYSŁ.

dobra nie offtopie, jeśli bede miał do dodania coś normalnego to edytuję posta xD
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Melisa
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:2 lata Liczba postów:69 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 15

#4
21-03-2016, 21:13
Prawa autorskie: Lineart: KilyliaUchiha, kolory: Fel

A ja offtopie, nikt mi bana nie da :v
xDDDDDDDDDDDDDD
I gdzie są Twoje zasady, Ate? :/
Ahm. Zgaduję, że skoro mamusia w SK, to dzieciaczki będą wychowywane w miłości i wierze Srebrnych? :> W takim razie zapraszam, Serret i Sami będą wybitnymi ciociami <3
Ciemnobeżowa lwica z jaśniejszym podbrzuszem. Ma niebieskie oczy z brązowym fragmentem obu tęczówek.
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#5
21-03-2016, 21:15
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Wszyscy kochamy offtop xD Fuko - no coment bo nawet słów nie mam, które godne by były odpowiedzi na tą... wypowiedź xD
Zasady trzeba łamać, ale z was sztywniaki :<
Co do lwiątek, oj Oti będzie chciał wychować je na Zachodnich, a jak wybiorą to się zobaczy :D
Sadie
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:291 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 40

#6
21-03-2016, 21:16
Prawa autorskie: Lineart - Malaika4 - kolor - ja/witam (DeviantART) | The Fray

UWZIĘLI SIĘ NO, DO JASNEJ CHOLERY.
JAKIE AKSJOMATY? MIŁOŚĆ, FUKO. CZYSTA MIŁOŚĆ! MIŁOŚĆ JEST WAŻNIEJSZA NIŻ JAKIEŚ TAM TWOJE AKSJOMATY.

A tak serio - WEŹCIE Z TYM OFFTOPEM XD Już pod jednym tematem był offtop! XD
Be still and know that I'm with you 
Be still and know I am.
[Obrazek: 34ngl5v.png]
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#7
21-03-2016, 21:22
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ale... Ale...
Triffe to prababcia Otieno i praprababcia Sadie. Dlaczego Sadie tak ze swoim wujkiem? ,_,
Dobra, wkręcam was. Triffe adoptowała Naarę, więc nie ma więzów krwi. To jest, Triffe to tylko przybrana praprababcia Sadie. :<
(można też wyjść od tego, że Arto adoptował Morana, a więc Kami jest zarazem babcią Otieno i przybraną praprababcią Sadie)
TAK CZY SIAK OTIENO!, JESTEŚ PRZYBRANYM WUJKIEM/WUJKOPRADZIADKIEM Z OBU STRON! :O

A tak serio to ten.
Macie świadomość, że skoro te młode urodzą się z lwicy z SK, to Ines ich nie odda, bo nie cierpimy na nadmiar lwiątek? I że na pewno Serret zechce im niańkować, a Night będzie chciał się z nimi bawić? <3

Edit: WIĘCEJ OFFTOPU!
Otieno, nie mam pojęcia, jak chcesz ich "wychować na Zachodnich". No chyba że Sadie się przeprowadzi na wolne tereny, ale wtedy czeka ją wieczne wygnanie za zdradę stada, które przejdzie też na jej dzieci, więc tak średnio, że tak powiem.
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#8
21-03-2016, 21:34
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

OFFTOP WUJEK MALIMAU JE UKRADNIE , HA!
Sadie
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:291 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 40

#9
21-03-2016, 21:36
Prawa autorskie: Lineart - Malaika4 - kolor - ja/witam (DeviantART) | The Fray

CZEMU TO ROBICIE ;_;
IĆCIE STONT.
ODSTRASZACIE POTENCJALNYCH KANDYDATUF ;_;
Be still and know that I'm with you 
Be still and know I am.
[Obrazek: 34ngl5v.png]
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#10
21-03-2016, 21:37
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Ej, przybrany czyli wcale, nie wkręcać mi tu xD
Hm... do porodu długa droga, kto wie co się wydarzy... i w ogóle Księżyc taki nie pokojowy? :O Ines już nie pamięta jak powiedziała, że jeśli odejdzie to tylko nie będzie mogła wrócić? Ładnie to tak nie dotrzymywać słowa? :O Dowód, o!
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#11
21-03-2016, 21:39
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

No nie będzie mogła wrócić, a więc będzie heretykiem, czyli SHAME ON YOU! SHAME ON YOUR CHILDREN! AND SHAME ON YOUR COW!
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#12
21-03-2016, 21:41
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Powiedziała że tylko nie będzie mogła wrócić, o wstydzie nie było, nawet szeptem, więc co najwyżej Shame on Ines XD
Sadie
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:291 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 40

#13
21-03-2016, 21:41
Prawa autorskie: Lineart - Malaika4 - kolor - ja/witam (DeviantART) | The Fray

;;
Teras to mi smutno ;_;
Poczułam się jak Cersei [*]
Be still and know that I'm with you 
Be still and know I am.
[Obrazek: 34ngl5v.png]
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#14
21-03-2016, 21:42
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

ADMINI LUBIO OFFTOP

Przejdzie na lwiątka? To chyba zależy jak duże będą. I tak, karą za odejście jest jedynie wygnanie.
A mogli zabić!

Zresztą, SK jest fajne! :3 Sami będzie im opatrywac otarte kola...Y, łapki?
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#15
21-03-2016, 21:44
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nie no, żarty żartami, ale fabularnie to by się w ogóle nie zgrywało, gdyby Sadie nagle miała odejść. Pomaga Serret przy Nighcie, obiecała Amai nauczyć ją polować, z Ines też ma dobry kontakt, więc takie "yolo mam faceta cześć" byłoby, patrząc z mojej perspektywy, nagłym odejściem od charakteru postaci.

Ej, a może niech Otieno przejdzie do SK, co? <3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości