Król Lew PBF
Bywa i tak - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Bywa i tak (/showthread.php?tid=1772)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Bywa i tak - Ate - 26-03-2016

W sumie to jak najbardziej popieram Twoje zdanie xD
Mi Sadie o wiele łatwiej było zacząć grać, mając już jakiś start, wiedząc jaka jest i w ogóle.

Dlatego...
Zapraszamy, zapraszamy!
Berbecie Sadie i Otieno rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Nie można przegapić tak wspaniałej okazji xD



RE: Bywa i tak - Venety - 26-03-2016

No dobra, ale plamki na brzuchu (no chyba, że to tylko w wersji lwiatka) w połączeniu z dwukolorowa grzywka jest zerżnięciem mojego Malimau i jednak trochę mnie to razi. Jeśli to tylko plamki dziecięce i nie będzie ich w dorosłym wieku, to mi pasi, w innym przypadku... No tak nie do końca.


RE: Bywa i tak - Damaja - 26-03-2016

Chcę zobaczyć lwiątko Cherry, bo to moje wnuki, do k*rwy nędzy.

EDIT: lol, i wszystkie wyglądają jak ich praprababcia Kirisa/wujek Malimau/matka xDDDDDDD Może to dzieci Malimau i Sadie, co? Śmiechłam xD


RE: Bywa i tak - Busara - 26-03-2016

Ven... nie przesadzasz troszkę? Dwukolorowa grzywa nigdy jakoś nie była ewenementem, tak samo jak i plamki. Z tego co widzę, ma też na łapach. Tylko to ma wspólnego z Malimau.

Tak samo można by powiedzieć, że Malimau i kilka innych postaci jest zerżnięte z Kahawiana, bo mają dwukolorową grzywę i czerwone oczy :/

Edit: Przecież design też nie może być wzięty z kosmosu... trochę genetyki i podobieństwa do rodziców i rodziny się przydaje.


RE: Bywa i tak - Venety - 26-03-2016

Tak, wiem, ale ich połączenie razem daje Malimau. I tak, to mnie boli, ponieważ trochę czasu nad designem spędziłam.


RE: Bywa i tak - Busara - 26-03-2016

Ven, serio przesadzasz. Cętki i dwukolorowa grzywa... serio, to nie jest nic oryginalnego. Spójrz na samo dA, ile postaci jest urządzone podobnie.
Gdyby kolorami jakkolwiek nawiązywała do Malimau, można by było się czepiać... a tak gdyby nie twój komentarz, w życiu bym nie skojarzyła jej z Malimau.
Zwłaszcza, że dawno w grze go nie widziałam.


RE: Bywa i tak - Cherry - 26-03-2016

Venety napisał(a):No dobra, ale plamki na brzuchu (no chyba, że to tylko w wersji lwiatka) w połączeniu z dwukolorowa grzywka jest zerżnięciem mojego Malimau i jednak trochę mnie to razi. Jeśli to tylko plamki dziecięce i nie będzie ich w dorosłym wieku, to mi pasi, w innym przypadku... No tak nie do końca.


Uno, nie jest zerżnięciem, bo nawet nie wiem, jak twój Malimau wygląda, derp |D
Dos, tak, to plamki TYLKO I WYŁĄCZNIE dziecięce xD
+to są trzy kolory, gestia polega na tym, że dwa są odcieniami jednego


RE: Bywa i tak - Melisa - 26-03-2016

Erm, ja nawet nie wiedziałam że Malimau ma plamki i dwukolorową grzywę :'D Jego znakiem charakterystycznym jest raczej kolorystyka
Just sayin'


RE: Bywa i tak - Venety - 26-03-2016

Seeeeeerio? Grzywa w takich kolorach to akurat nic odkrywczego, Matumaini też taką miała. Ale jednak ja uważam plamki za jego bardzo charakterystyczny znak, nie kojarzę tu żadnej innej postaci z takimi plamami w dorosłym wieku.

Tak czy siak, to dziecięce, tak więc nie ma o czym gadać. :D I rzeczywiście, przepraszam za taką reakcję i zbyt szybkie wnioski, mogłam wpierw zapytać...


RE: Bywa i tak - Cherry - 26-03-2016

Spoko, choć nie ukrywam, że z początku poczułam się nieco zniesmaczona, że ktoś mógł tak pomyśleć. Na przyszłość powiem tylko, że nienawidzę kradzieży, bo sama wiem, czym jest proces tworu własnych postaci. Ale skoro już wszystko w porządku, to co najwyżej mogę się zaprzysiąc, że jak zechce mi się kiedyś zrobić nowy pełny rysunek, plamek już pewnie nie będzie chociażby ze względu na upływ czasu xD.

A tak w ogóle to rozumiem, bo biorąc pod uwagę rzeczywistość pewnie tak samo bym zareagowała w podobnej sytuacji :p.


RE: Bywa i tak - Ghalib - 26-03-2016

Giza miała plamki w dorosłości na łapach :v


RE: Bywa i tak - Vult - 26-03-2016

Furaha też ma plamki.
Mamy też pełno beżowych lwic, tylko delikatnie w innych odcieniach.
Myr ma dwukolorowa grzywę.
Makari trzykolorową.
Kilka lwic ma kropki pod oczami.
Można mieć pretensje gdyby kropka w kropkę było zerżnięte. Plamki, cętki są pospolite.


RE: Bywa i tak - Destiny - 27-03-2016

Aktualne? c:


RE: Bywa i tak - Ghalib - 27-03-2016

u mnie synalek też miał mieć dwukolorową grzywę, o czymś takim myślę:
http://i68.tinypic.com/2u44uol.png


RE: Bywa i tak - Vasanti Vei - 27-03-2016

Kion też ma plamki!

I ludzie, spokooojnie, w najbliższych miesiącach będzie co najmniej jeszcze jeden miot, słowo, a zapewne i więcej. :'d
(choć mnie tam na rękę, bo oficjalnych ograniczeń nie mamy, a lwiatka, przypominam, domyślnie idą do stada matki, co najwyżej później można kombinować)