Król Lew PBF
szukam rodziny - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: szukam rodziny (/showthread.php?tid=1887)



szukam rodziny - Kuango - 24-05-2016

poszukuję rodziny dla Kuango. Może ktoś by chciał mnie przygarnąć? :) chciałbym mieć jakieś zaczepienie tutaj żeby nie zaczynać bez niczego więc najchętniej rodziny a;e przyjaciele czy przybrana rodzina też może być. Chciałbym abym wygląd miał taki http://orig06.deviantart.net/60f1/f/2015/363/f/b/untitledb_1_by_fileera-d9lwokw.png
ale mogę w razie potrzeby zmienić. To samo z wiekiem jeśli taka potrzeba. Mogę też grać innym gatunkiem niż lew.


RE: szukam rodziny - Venety - 24-05-2016

Mój Malimau, pokocha malca z pędzlami na uszach (so do I). Typek jest trochę oziębły, zdecydowanie nie wie, jak okazywać uczucia itd., może z początku być zbyt ostry, ale lwiatko może go złagodzić.


RE: szukam rodziny - Otieno - 24-05-2016

Otieno też chętnie przygarnie malucha :D
Jego rodzinka mieszka wśród księżycowych, tęskno mu do nich, ale swoich nie opuści, malec więc z pewnością będzie miał sporo wątków, czy to z przyszywanym ojcem, prababką czy też sporym rodzeństwem ;P


RE: szukam rodziny - Kuango - 26-05-2016

Myślałem trochę czy nie dało by się jakoś połączyć waszych zgłoszeń ale nie udało mi się nic wymyśleć xd może w takim razie niech przygarnie go Malimau? Podoba mi się to, że na początku może być ostry wobec Kuango. Chciałbym też popisać i z Otieno więc może tu też można spróbować i zobaczy się co z tego wyjdzie? Zawsze może coś ciekawego wyjść na fabule :)


RE: szukam rodziny - Venety - 27-05-2016

Akurat ich da się dość łatwo połączyć. Malimau jest rodzonym bratem Sadie, partnerki Otieno. Więc na pewno wcześniej czy później się ze sobą zetkną ze sobą. :) Na razie Malimau jest skłócony z siostrą, ale zobaczymy, jak to dalej będzie i co to wyjdzie. :) To jak robimy?


RE: szukam rodziny - Seath - 03-06-2016

Potwierdzam.
Ponadto - jeśli przypadkiem Malimau spotka się z Sadie, natknie się również na jej berbecie, wobec czego - Kuango będzie miał kogoś do zabawy ;)

//Sadie