♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kuango
Gość

 
#1
24-05-2016, 01:27

poszukuję rodziny dla Kuango. Może ktoś by chciał mnie przygarnąć? :) chciałbym mieć jakieś zaczepienie tutaj żeby nie zaczynać bez niczego więc najchętniej rodziny a;e przyjaciele czy przybrana rodzina też może być. Chciałbym abym wygląd miał taki http://orig06.deviantart.net/60f1/f/2015...9lwokw.png
ale mogę w razie potrzeby zmienić. To samo z wiekiem jeśli taka potrzeba. Mogę też grać innym gatunkiem niż lew.
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#2
24-05-2016, 10:28
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Mój Malimau, pokocha malca z pędzlami na uszach (so do I). Typek jest trochę oziębły, zdecydowanie nie wie, jak okazywać uczucia itd., może z początku być zbyt ostry, ale lwiatko może go złagodzić.
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#3
24-05-2016, 16:57
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Otieno też chętnie przygarnie malucha :D
Jego rodzinka mieszka wśród księżycowych, tęskno mu do nich, ale swoich nie opuści, malec więc z pewnością będzie miał sporo wątków, czy to z przyszywanym ojcem, prababką czy też sporym rodzeństwem ;P
Kuango
Gość

 
#4
26-05-2016, 00:19
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Myślałem trochę czy nie dało by się jakoś połączyć waszych zgłoszeń ale nie udało mi się nic wymyśleć xd może w takim razie niech przygarnie go Malimau? Podoba mi się to, że na początku może być ostry wobec Kuango. Chciałbym też popisać i z Otieno więc może tu też można spróbować i zobaczy się co z tego wyjdzie? Zawsze może coś ciekawego wyjść na fabule :)
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#5
27-05-2016, 01:28
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Akurat ich da się dość łatwo połączyć. Malimau jest rodzonym bratem Sadie, partnerki Otieno. Więc na pewno wcześniej czy później się ze sobą zetkną ze sobą. :) Na razie Malimau jest skłócony z siostrą, ale zobaczymy, jak to dalej będzie i co to wyjdzie. :) To jak robimy?
Seath
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samica Wiek:Cztery susze Liczba postów:31 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 76
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 5

#6
03-06-2016, 08:01
Prawa autorskie: leelakin

Potwierdzam.
Ponadto - jeśli przypadkiem Malimau spotka się z Sadie, natknie się również na jej berbecie, wobec czego - Kuango będzie miał kogoś do zabawy ;)

//Sadie
~*~

Głosy niczym pieśni słyszane o świcie
Cichy jest wiatr, cichy jest wiatr
Wyśpiewujące sekrety nienarodzonych dzieci
Cichy, och cichy jest wiatr

~*~
Marzenia niczym wspomnienia narodzone na wietrze
Cichy jest wiatr, cichy jest wiatr
Kochankowie i dzieci, i miedź, i cyna
Cichy, och cichy jest wiatr

~*~


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości