Król Lew PBF
Konwenty - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Konwenty (/showthread.php?tid=198)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Konwenty - Felija - 26-06-2012

Ja póki co byłam tylko na wielkim lubelskim Falkonie i naszym malutkim chełmskim Uherkonie (love Sur i Nuko). Oba serdecznie polecam. W lipcu prawdopodobnie wpadnę na Dni Jakuba Wędrowycza do Wojsławic, z tym że to akurat bardzo specyficzny konwent. xP No, i w listopadzie na pewno wpadnę na kolejny Falkon, na który serdecznie wszystkich zapraszam! Będzie Nuko (Sheloth, znaczy się), no i może się ściągnie parę osób z okolicy, które jeszcze o tym nie wiedzą (Shun, Malaika, Hewa, Ate...?).

A wy? Byliście gdzieś, wybieracie się? Chwalić się!


RE: Konwenty - Felija - 20-09-2012

Ludzie, Falkon coraz bliżej! <3 23-25 listopada (piątek-niedziela), Lublin, będę ja, Hewa, Shun, Sheloth, Malaika/Liadan, Lisha/Arham, trochę ludu z dA, może uda się ściągnąć Sur (pamiętaaacie?) no i mam nadzieję, że jeszcze się ktoś z forum załapie. :D W zeszłym roku było genialnie, więc zakładam, że w tym też nie będzie inaczej.


RE: Konwenty - Ayari Reinmar - 20-09-2012

Ja też chcę! D:


RE: Konwenty - Shun - 21-09-2012

Skąd masz pewność że będę D:


RE: Konwenty - Regulamin - 21-09-2012

Zmuszę ojca żeby mnie przywiózł. ZMUSZĘ.

[ Dodano: 2012-09-20, 23:36 ]
lulz nie wylogowałam się.
/Moncia.


RE: Konwenty - Destiny - 21-09-2012

Monn- zawsze istnieją jeszcze autobusy C: Ja tak z Surr jeździmy do siebie.


RE: Konwenty - Fiametta - 21-09-2012

Ale ja busem jechałabym do Lublina z przesiadkami kilkanaście godzin i ze stówkę zapłacę...
Na zawał mam zejść w połowie drogi? xd


RE: Konwenty - Akira - 21-09-2012

Gdzie mieszkasz? .3.


RE: Konwenty - Fiametta - 21-09-2012

W Częstochowie.


RE: Konwenty - Khayaal - 21-09-2012

pociąg bezpośredni kraków - lublin jedzie 4:30... to nie tak źle. gorzej, że jest tylko jeden w ciągu dnia :P


RE: Konwenty - Destiny - 21-09-2012

Gdyby to jakoś porządniej zaplanować, może zamiast jechać prosto na Falkon, przejechałabyś do mnie dzień wcześniej, na noc, czy cuś, busem, a nast. dnia o 10:00 prosto do Lublina, bez przesiadek, krótsza trasa, etc.

Jeśli byłoby Ci wygodniej. Jak ja będę jechała, to razem mogłybyśmy się wybrać, a jeśli nie, to chętnie posłużę za hotel C:

Chyba, że namówisz tatę :P


RE: Konwenty - Fiametta - 21-09-2012

Desti KUSISZ.
Jak tak paczę na rozkład... i w ogóle...
To przejazd do Piotrkowa kosztowałby mniej więcej 20zł tyle co do Gliwic jak do Rosi jechałam :D Czyli tutaj luz.
Z Piotrkowa do Lublina nie ma bezpośredniego pociągu. Za to jest bus, 4 godziny jedzie, cena ok. 28zł.

Tyle wiem z internetów, jak jest naprawdę- trzeba dzwonić.
W każdym razie jeśli Desti mnie przygarnie to JADĘ NA FALKON.

[ Dodano: 2012-09-21, 14:55 ]
Tylko że mam jeszcze jeden problem xD

Wejściówka na całe 3 dni kosztuje 50zł
Przejazd DO Lublina mniej więcej 50zł (razem z tym przejazdem do Piotrkowa)

A co z powrotem?

Nie wiem czy uda mi się wyżulić aż takiej kwoty a chciałabym mieć co najmniej 80zł tam do wydania na śmiechowe gadżety xD No i żarcie i w ogóle.


RE: Konwenty - Machafuko - 21-09-2012

Ja ze swojej strony zapraszam na Kresy Wschodnie naszego kraju, do Rzeszowa na Nawikon. Tegoroczna tematyka konwentu to: "Horror Show". Oczywiście jeszcze nie ma punktów programu, ale to jest charakterystyczne dla naszych Rzeszowskich Braci, więc spoko... prędzej czy później wszystko się pojawi xD

Termin: 12-14 października 2012
Strona: http://nawikon.pl/

UWAGA!: Konwent może zawierć śladowe ilości zombie xD


RE: Konwenty - Felija - 21-09-2012

Shun, miałaś jechać w tym roku, nooo...

Mon, o żarcie się nie martw, w zeszłym roku było tanio, teraz co prawda jest w innym miejscu, ale generalnie na uczelniach raczej dużo kasy nie biorą za jakieś barszcze i pierogi. xp No i zawsze można się wbić na obiad do mojej cioci. ; p Albo będziemy się składać na pizzę. Albo napadniemy Mal. Damy radę. Jakby ci tam na coś zabrakło to mogę ci pożyczyć, a jak będziesz miała, to oddasz mi przekazem pocztowym. Serio. Jeśli chodzi tylko o kasę, to ja nie mam jej na co wydawać, więc mogę się dorzucić, żeby się w końcu z tobą spotkać.

Desti - taaak! :D Pogadaj z rodzicami. Może mogłabyś też z Sur się jakoś zabrać? Gadałam z nią wczoraj, ona by pojechała, tylko właśnie nie wie, jak z dojazdem. A jakbyście były we dwie (czy we 3 z Mon), to już zawsze lepiej.

Hasi, oooj tam, przyjeżdżaj! :D Odbierzemy cię z dworca, o (może ^^).

Fuko, fajny ten konwent, ale mnie nie puszczą, szczególnie że październik mam załadowany wszystkim czym się da. Chodź lepiej na Falkon. Zrobisz nam sesję. :D


RE: Konwenty - Ayari Reinmar - 21-09-2012

Mama generalnie na tak C: Z tym, że to Piotrkowa musiałabyś przyjechać po skończeniu szkoły, bo nie mogę się zwolnić z czwartku. Nast. dnia mamy busa do Lublina jakoś o 10:00. Powiedziała, że nawet poszukałaby nam w Lublinie jakiegoś noclegu, czy cuś, także byłoby super .3.

Ewa koniecznie musi .3. Też do mnie przyjedzie C: i pojedziemy razem w trójkę prosto do Lublina, o C: Trzeba tylko do niej zadzwonić.

Generalnie w pokoju zmieści mi się jeszcze jedna osoba .3. Także... kto chce miejsce? xD

Hasi, Mach - koniecznie .3.