♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
26-06-2012, 13:30
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja póki co byłam tylko na wielkim lubelskim Falkonie i naszym malutkim chełmskim Uherkonie (love Sur i Nuko). Oba serdecznie polecam. W lipcu prawdopodobnie wpadnę na Dni Jakuba Wędrowycza do Wojsławic, z tym że to akurat bardzo specyficzny konwent. xP No, i w listopadzie na pewno wpadnę na kolejny Falkon, na który serdecznie wszystkich zapraszam! Będzie Nuko (Sheloth, znaczy się), no i może się ściągnie parę osób z okolicy, które jeszcze o tym nie wiedzą (Shun, Malaika, Hewa, Ate...?).

A wy? Byliście gdzieś, wybieracie się? Chwalić się!
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#2
20-09-2012, 21:43
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ludzie, Falkon coraz bliżej! <3 23-25 listopada (piątek-niedziela), Lublin, będę ja, Hewa, Shun, Sheloth, Malaika/Liadan, Lisha/Arham, trochę ludu z dA, może uda się ściągnąć Sur (pamiętaaacie?) no i mam nadzieję, że jeszcze się ktoś z forum załapie. :D W zeszłym roku było genialnie, więc zakładam, że w tym też nie będzie inaczej.
Odpowiedz
Ayari Reinmar
Gość

 
#3
20-09-2012, 22:20
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja też chcę! D:
Odpowiedz
Shun
Gość

 
#4
21-09-2012, 00:32
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Skąd masz pewność że będę D:
Odpowiedz
Regulamin
Konto techniczne

Płeć:Samiec Liczba postów:183 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#5
21-09-2012, 00:36

Zmuszę ojca żeby mnie przywiózł. ZMUSZĘ.

[ Dodano: 2012-09-20, 23:36 ]
lulz nie wylogowałam się.
/Moncia.
Odpowiedz
Destiny
Gość

 
#6
21-09-2012, 10:58

Monn- zawsze istnieją jeszcze autobusy C: Ja tak z Surr jeździmy do siebie.
Odpowiedz
Fiametta
Gość

 
#7
21-09-2012, 11:20

Ale ja busem jechałabym do Lublina z przesiadkami kilkanaście godzin i ze stówkę zapłacę...
Na zawał mam zejść w połowie drogi? xd
Odpowiedz
Akira
Gość

 
#8
21-09-2012, 11:22

Gdzie mieszkasz? .3.
Odpowiedz
Fiametta
Gość

 
#9
21-09-2012, 14:18

W Częstochowie.
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#10
21-09-2012, 14:22
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

pociąg bezpośredni kraków - lublin jedzie 4:30... to nie tak źle. gorzej, że jest tylko jeden w ciągu dnia :P
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Destiny
Gość

 
#11
21-09-2012, 14:57
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Gdyby to jakoś porządniej zaplanować, może zamiast jechać prosto na Falkon, przejechałabyś do mnie dzień wcześniej, na noc, czy cuś, busem, a nast. dnia o 10:00 prosto do Lublina, bez przesiadek, krótsza trasa, etc.

Jeśli byłoby Ci wygodniej. Jak ja będę jechała, to razem mogłybyśmy się wybrać, a jeśli nie, to chętnie posłużę za hotel C:

Chyba, że namówisz tatę :P
Odpowiedz
Fiametta
Gość

 
#12
21-09-2012, 15:47
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Desti KUSISZ.
Jak tak paczę na rozkład... i w ogóle...
To przejazd do Piotrkowa kosztowałby mniej więcej 20zł tyle co do Gliwic jak do Rosi jechałam :D Czyli tutaj luz.
Z Piotrkowa do Lublina nie ma bezpośredniego pociągu. Za to jest bus, 4 godziny jedzie, cena ok. 28zł.

Tyle wiem z internetów, jak jest naprawdę- trzeba dzwonić.
W każdym razie jeśli Desti mnie przygarnie to JADĘ NA FALKON.

[ Dodano: 2012-09-21, 14:55 ]
Tylko że mam jeszcze jeden problem xD

Wejściówka na całe 3 dni kosztuje 50zł
Przejazd DO Lublina mniej więcej 50zł (razem z tym przejazdem do Piotrkowa)

A co z powrotem?

Nie wiem czy uda mi się wyżulić aż takiej kwoty a chciałabym mieć co najmniej 80zł tam do wydania na śmiechowe gadżety xD No i żarcie i w ogóle.
Odpowiedz
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#13
21-09-2012, 17:16
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Ja ze swojej strony zapraszam na Kresy Wschodnie naszego kraju, do Rzeszowa na Nawikon. Tegoroczna tematyka konwentu to: "Horror Show". Oczywiście jeszcze nie ma punktów programu, ale to jest charakterystyczne dla naszych Rzeszowskich Braci, więc spoko... prędzej czy później wszystko się pojawi xD

Termin: 12-14 października 2012
Strona: http://nawikon.pl/

UWAGA!: Konwent może zawierć śladowe ilości zombie xD
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#14
21-09-2012, 18:29
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Shun, miałaś jechać w tym roku, nooo...

Mon, o żarcie się nie martw, w zeszłym roku było tanio, teraz co prawda jest w innym miejscu, ale generalnie na uczelniach raczej dużo kasy nie biorą za jakieś barszcze i pierogi. xp No i zawsze można się wbić na obiad do mojej cioci. ; p Albo będziemy się składać na pizzę. Albo napadniemy Mal. Damy radę. Jakby ci tam na coś zabrakło to mogę ci pożyczyć, a jak będziesz miała, to oddasz mi przekazem pocztowym. Serio. Jeśli chodzi tylko o kasę, to ja nie mam jej na co wydawać, więc mogę się dorzucić, żeby się w końcu z tobą spotkać.

Desti - taaak! :D Pogadaj z rodzicami. Może mogłabyś też z Sur się jakoś zabrać? Gadałam z nią wczoraj, ona by pojechała, tylko właśnie nie wie, jak z dojazdem. A jakbyście były we dwie (czy we 3 z Mon), to już zawsze lepiej.

Hasi, oooj tam, przyjeżdżaj! :D Odbierzemy cię z dworca, o (może ^^).

Fuko, fajny ten konwent, ale mnie nie puszczą, szczególnie że październik mam załadowany wszystkim czym się da. Chodź lepiej na Falkon. Zrobisz nam sesję. :D
Odpowiedz
Ayari Reinmar
Gość

 
#15
21-09-2012, 18:41
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Mama generalnie na tak C: Z tym, że to Piotrkowa musiałabyś przyjechać po skończeniu szkoły, bo nie mogę się zwolnić z czwartku. Nast. dnia mamy busa do Lublina jakoś o 10:00. Powiedziała, że nawet poszukałaby nam w Lublinie jakiegoś noclegu, czy cuś, także byłoby super .3.

Ewa koniecznie musi .3. Też do mnie przyjedzie C: i pojedziemy razem w trójkę prosto do Lublina, o C: Trzeba tylko do niej zadzwonić.

Generalnie w pokoju zmieści mi się jeszcze jedna osoba .3. Także... kto chce miejsce? xD

Hasi, Mach - koniecznie .3.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości