Król Lew PBF
Konwenty - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Konwenty (/showthread.php?tid=198)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Konwenty - Bjorn - 21-09-2012

Desti ja zaklepuję miejsce xD Będę gadać z ojcem.
Pociągi do Piotrkowa są często więc po szkole bym mogła jakoś dojechać (pod warunkiem że w ogole pojade)


RE: Konwenty - Ayari Reinmar - 21-09-2012

Generalnie miałabym trzy miejsca C: Jedno ze mną w łóżku (jest sporawe) i dwa na materacu, które trzeba by było przynieść.

Z góry jedno miejsce jest dla Cb., a drugie dla Surry .3.


RE: Konwenty - Akilian - 21-09-2012

A ja co..? Czemu mieszkam tak daleko?!


RE: Konwenty - Felija - 21-09-2012

Desti, czyli będziesz? Łiii! :D Z Surcią się dogada jeszcze, ale myślę, że by dała radę w taki sposób jak Mon.

Co do noclegu w Lublinie - ja na ostatnim Falkonie spałam u cioci, a na tym idę na żywioł i wezmę sobie śpiwór (btw - mam dwa, jak ktoś nie ma, a chciałby spać na konwencie, to chętnie pożyczę, tylko trzeba mi wcześniej powiedzieć, żebym wzięła), a poza tym zapiszę się na jakąś sesję czy larpa na noc i będziemy śmigać. :D A co. Wypada w końcu zażyć tego życia konwentowego, a jak się śpi gdzieś poza, to zawsze jest gorzej pod tym względem.
W ogóle byś mogli sobie jakąś KLowską sesję zrobić. To by było pro. <3 Bo larpa to by było trochę ciężko...


RE: Konwenty - Rosalie - 21-09-2012

Ej, też chcę :c ale to straasznie daleko. Mogliście do mnie na grojkon przyjechać.


RE: Konwenty - Akilian - 21-09-2012

NAS Rosiu, nas, bo ja mieszkam jakieś 600km jak nie więcej od was...


RE: Konwenty - Felija - 21-09-2012

No a dla mnie Grojkon daleko... Nie puszczą mnie tam, jak już będę na studiach, to sobie będę po całej Polsce jeździć, no ale póki co jeszcze mi trochę brakuje. Albo jakoś w wakacje. No, w wakacje zawsze prościej o takie sprawy.


RE: Konwenty - Liadan - 21-09-2012

Zawsze jest szansa że mogę pogadać z Lublinianami i zapytać sie kto mógłby kogoś na te trzy dni przygarnąć. Wprawdzie ja mogłabym kogoś zabrać max dwie osoby, z tym że trza liczyć sie z tym że aby dostać się do mnie trza jechać busem, w prawdzie nie jest to daleko ,raptem 25 km ale jednak przez trzy dni w jedną i w druga stronę z 30 zł trza dodatkowo mieć ^^;


RE: Konwenty - Sheloth - 22-09-2012

Ej, słodziaky, przegadałam temat falkonu z rodzicami. Jadę. Tak na 100%, jak nie 101 :3


RE: Konwenty - Machafuko - 28-09-2012

Hihihi... Nawikon odwołali xD Czyli szansa na moją obecność na Falkonie z 50 zwiększyła się do 99% :P


RE: Konwenty - Khayaal - 28-09-2012

będzie to co prawda zależało od mojego harmonogramu studiów i tego, z jak wielu zajęć będę się mogła urwać, ale szanse na moje pojawienie się właśnie gwałtownie wzrosły. ;)


RE: Konwenty - Felija - 29-09-2012

<3

To teraz powtarzam wam, kto prawdopodobnie się pojawi:
Ja, SHELOTH, Hewa, Shun, Malaika, Desti, Bjorn, Fuko, Hasi + może Shaid + Lisha, którą niektórzy kojarzą + Sur, którą też niektórzy kojarzą, o ile nie będzie miała w tym czasie próbnych matur + sporo ludzi z dA + Chełmscy fantaści + paru ludzi, których znam + mnóstwo ludzi, których nie znam + fajni autorzy, którzy mogą nam popodpisywać książki.

Ta-daa! :D


RE: Konwenty - Sheloth - 29-09-2012

A mnie to nie dodała. Wredota.


RE: Konwenty - Felija - 29-09-2012

Wiedziałam, że o kimś zapomniałam.


RE: Konwenty - Felija - 03-12-2012

Drobną forumową fotorelację z Falkonu znajdziecie tutaj. :)