Król Lew PBF
Wycieczka, planuję trasę. - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Dyskusje (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=100)
+---- Wątek: Wycieczka, planuję trasę. (/showthread.php?tid=2406)

Strony: 1 2


Wycieczka, planuję trasę. - Belial - 19-04-2017

Hej cześć siemanko XD 

O Woodstocku już napisałem, teraz przyszedł czas na inną sprawę. 

Wybieram się w tym roku na urlop... Konkretnie w drug połowie sierpnia chcę sobie zrobić wycieczkę do okoła kraju. Nie wiem jeszcze, gdzie pojadę w jakiej kolejności itd. Chcę zwiedzić kilka miast, jakieś atrakcje itd. W tej chwili plan jest jeszcze dość luźny, bo jeśli nikt się tutaj nie zgłosi to może się okazać że wcale nie pojadę albo zrobię sobie zupełnie inną trasę... Ale do rzeczy... 

Chętnie odwiedzę każdego kto się tu wpisze, mogę zostać na dzień lub dwa nawet jeśli ktoś zechce, mogę napić się piwka czy coś. Może mnie ktoś oprowadzi po mieście czy coś. Chętnie was poznam po prostu. Oczywiście jeśli ktoś chce się ze mną zabrać to mam miejsce w aucie ;) mogę was zabrać w całą trasę albo tylko jakiś kawałek. Planuję że wycieczka będzie trwała tydzień może trochę więcej jeśli więcej się was zgłosi. 

Nie wiem czy istnieje jeszcze forumowy notes... Jeśli tak to mogę go ze sobą zabrać jeśli chcecie ;) 

OK... Jeśli ktoś chce się zapisać w plan mojej wycieczki to zapraszam tu, tylko wpiszcie z jakiego miasta jesteście albo gdzie akurat będziecie ;) Raczej nie spodziewam się że będzie was dużo... Wręcz przeciwnie. Ale jeśli się uda to moja wycieczka będzie miała więcej niż jeden cel ;)


RE: Wycieczka, planuję trasę. - Bomvu - 19-04-2017

Zapraszam na piwko do Szczecina ;)


RE: Wycieczka, planuję trasę. - Wendigo - 19-04-2017

Zgłosiłbym się, ale myślę że to dla Ciebie troszeczkę za daleko xD choć kto wie gdzie będę za cztery miesiące, wszystko jest możliwe :v


RE: Wycieczka, planuję trasę. - Nymeri - 19-04-2017

Paniówki zapraszają, piwkiem nie pogardzę, oprowadzić po Zabrzu/Gliwicach też mogę :)


RE: Wycieczka, planuję trasę. - Belial - 19-04-2017

Paniowki... Jestem z Rudy Śląskiej XD 

Wpisujcie się, właściwie do każdego mogę podjechać xp


RE: Wycieczka, planuję trasę. - Eden Sandjon - 19-04-2017

Powiedzmy, że Lublin, tylko pół Polski masz do przejechania.


RE: Wycieczka, planuję trasę. - Vasanti Vei - 19-04-2017

Notesik istnieje, czemu ma nie istnieć? Aczkolwiek tam jest już tyle wpisów, żeee, jak by to rzec, on już się ze mną nie rozstaje. :'D Wybacz.

Ja 24-27 sierpnia będę na Polconie w Lublinie, a tak poza tym to kto wie - może w Chełmie, może w Chorzowie; w Warszawie pewnie nie będzie mi się chciało siedzieć, choć i takiej opcji nie wykluczam. Ale mnie to już widziałeś kilka razy. ;P


RE: Wycieczka, planuję trasę. - Belial - 19-04-2017

No widziałem... Tyle piwa co z tobą to nie mogę pić... Bo przez kilka dni nie siądę za kółko XD


RE: Wycieczka, planuję trasę. - Belial - 21-04-2017

Gdyby się jeszcze ze dwie 3 osoby wpisały to uznam to za sukces XD


RE: Wycieczka, planuję trasę. - Israel - 21-04-2017

Klejnot Pomorza i Gwiazdozbiór Gotyku też zaprasza. Ale pewności nie mam, czy nic się nie zmieni.


RE: Wycieczka, planuję trasę. - Belial - 23-04-2017

No i pięknie... Jeszcze 2 osoby i można układać trasę XD.


RE: Wycieczka, planuję trasę. - Zevran - 23-04-2017

Bierz mnie ze sobą. Jak nie wyjadę do Holandii za chlebem, to bierz mnie lDDDD

Kocham wycieczki :v

Od biedy możesz wpaść do Chełma. Zobaczysz jak to jest żyć na Ukrainie lDDDDD


RE: Wycieczka, planuję trasę. - Vasanti Vei - 23-04-2017

Tylko nie przestrasz się Ducha Bielucha!


RE: Wycieczka, planuję trasę. - Belial - 23-04-2017

Ja albo pojadę na tę wyprawę. Albo pojadę właśnie na Ukrainę... To zależy ile pewnych osób zbiorę tutaj.


RE: Wycieczka, planuję trasę. - Ghalib - 25-04-2017

ja bym nawet mogła pochwalić się Szczecinkiem, ale problem jest taki, że ja nie mam gdzie kogoś przenocować :v niemniej jeśli będziecie przejeżdżać przez Szczecinek dajcie mi znać na forumie wcześniej