♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#1
19-04-2017, 10:35
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Hej cześć siemanko XD 

O Woodstocku już napisałem, teraz przyszedł czas na inną sprawę. 

Wybieram się w tym roku na urlop... Konkretnie w drug połowie sierpnia chcę sobie zrobić wycieczkę do okoła kraju. Nie wiem jeszcze, gdzie pojadę w jakiej kolejności itd. Chcę zwiedzić kilka miast, jakieś atrakcje itd. W tej chwili plan jest jeszcze dość luźny, bo jeśli nikt się tutaj nie zgłosi to może się okazać że wcale nie pojadę albo zrobię sobie zupełnie inną trasę... Ale do rzeczy... 

Chętnie odwiedzę każdego kto się tu wpisze, mogę zostać na dzień lub dwa nawet jeśli ktoś zechce, mogę napić się piwka czy coś. Może mnie ktoś oprowadzi po mieście czy coś. Chętnie was poznam po prostu. Oczywiście jeśli ktoś chce się ze mną zabrać to mam miejsce w aucie ;) mogę was zabrać w całą trasę albo tylko jakiś kawałek. Planuję że wycieczka będzie trwała tydzień może trochę więcej jeśli więcej się was zgłosi. 

Nie wiem czy istnieje jeszcze forumowy notes... Jeśli tak to mogę go ze sobą zabrać jeśli chcecie ;) 

OK... Jeśli ktoś chce się zapisać w plan mojej wycieczki to zapraszam tu, tylko wpiszcie z jakiego miasta jesteście albo gdzie akurat będziecie ;) Raczej nie spodziewam się że będzie was dużo... Wręcz przeciwnie. Ale jeśli się uda to moja wycieczka będzie miała więcej niż jeden cel ;)
Odpowiedz
Bomvu
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3,5 Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:93 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 30

#2
19-04-2017, 12:10
Prawa autorskie: Av: Kami; Podpis: Ja

Zapraszam na piwko do Szczecina ;)
[Obrazek: VOX0cl5.png]
Odpowiedz
Wendigo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Liczba postów:396 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9

#3
19-04-2017, 12:36
Prawa autorskie: Av: Askari

Zgłosiłbym się, ale myślę że to dla Ciebie troszeczkę za daleko xD choć kto wie gdzie będę za cztery miesiące, wszystko jest możliwe :v
Odpowiedz
Nymeri
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:12 miesięcy Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Uczennica Medyka Liczba postów:139 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 38
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 41
Doświadczenie: 30

#4
19-04-2017, 12:52
Prawa autorskie: DestinyBlue / Lioden

Paniówki zapraszają, piwkiem nie pogardzę, oprowadzić po Zabrzu/Gliwicach też mogę :)
Odpowiedz
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#5
19-04-2017, 21:55
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Paniowki... Jestem z Rudy Śląskiej XD 

Wpisujcie się, właściwie do każdego mogę podjechać xp
Odpowiedz
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#6
19-04-2017, 21:57
Prawa autorskie: Dirke

Powiedzmy, że Lublin, tylko pół Polski masz do przejechania.
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#7
19-04-2017, 22:44
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Notesik istnieje, czemu ma nie istnieć? Aczkolwiek tam jest już tyle wpisów, żeee, jak by to rzec, on już się ze mną nie rozstaje. :'D Wybacz.

Ja 24-27 sierpnia będę na Polconie w Lublinie, a tak poza tym to kto wie - może w Chełmie, może w Chorzowie; w Warszawie pewnie nie będzie mi się chciało siedzieć, choć i takiej opcji nie wykluczam. Ale mnie to już widziałeś kilka razy. ;P
Odpowiedz
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#8
19-04-2017, 23:29
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

No widziałem... Tyle piwa co z tobą to nie mogę pić... Bo przez kilka dni nie siądę za kółko XD
Odpowiedz
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#9
21-04-2017, 07:15
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Gdyby się jeszcze ze dwie 3 osoby wpisały to uznam to za sukces XD
Odpowiedz
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#10
21-04-2017, 20:33
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Klejnot Pomorza i Gwiazdozbiór Gotyku też zaprasza. Ale pewności nie mam, czy nic się nie zmieni.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Odpowiedz
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#11
23-04-2017, 12:34
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

No i pięknie... Jeszcze 2 osoby i można układać trasę XD.
Odpowiedz
Zevran
Konto zawieszone

Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:260 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

#12
23-04-2017, 14:57
Prawa autorskie: Ale-Tie, nukotek

Bierz mnie ze sobą. Jak nie wyjadę do Holandii za chlebem, to bierz mnie lDDDD

Kocham wycieczki :v

Od biedy możesz wpaść do Chełma. Zobaczysz jak to jest żyć na Ukrainie lDDDDD
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#13
23-04-2017, 15:06
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Tylko nie przestrasz się Ducha Bielucha!
Odpowiedz
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#14
23-04-2017, 18:40
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Ja albo pojadę na tę wyprawę. Albo pojadę właśnie na Ukrainę... To zależy ile pewnych osób zbiorę tutaj.
Odpowiedz
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#15
25-04-2017, 03:28
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

ja bym nawet mogła pochwalić się Szczecinkiem, ale problem jest taki, że ja nie mam gdzie kogoś przenocować :v niemniej jeśli będziecie przejeżdżać przez Szczecinek dajcie mi znać na forumie wcześniej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości