Król Lew PBF
Hewiaste Paćkaje - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Nasza twórczość (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=99)
+---- Wątek: Hewiaste Paćkaje (/showthread.php?tid=249)

Strony: 1 2 3 4 5


Hewiaste Paćkaje - Hewa - 30-06-2012

Postanowiłam, że tym razem będę bardziej aktualnie prowadzić tutaj moją ,,galerię''.
Nie będę Wam tu dawać moich starych bazgrołów, jak ktoś chce, to może sobie zobaczyć tutaj: Chotara
A, że mi się teraz po drugiej w nocy potwornie nudzi, dam Wam tutaj pierwszą, nieskonczoną jeszcze rzecz.
[Obrazek: 25hmtmw.png]
Jak widać postać już skończona, a jeszcze tło zostało. To juutro. A jakby coś to komisz dla Twitterlu z DeviantArta. Jeśli chcecie, to mogę Wam podsyłać różne szkice, bo mam tego całą masę. Jutro wezmę aparat i porobię zdjęcia niektórych.


RE: Hewiaste Paćkaje - Inn - 05-07-2012

Ostatnio coś się nie mogłam za tego komisza zabrać, ale dzisiaj posunęłam się naprzód. W sumie to myślałam, żeby dać już skończoną wersję, ale trudno, pomęczę was Vip'ami xd
[Obrazek: 34zk1eq.png]
Jak widać dodałam trochę kolorów tych takich głównych, pozaznaczałam mniej więcej drzewa, zrobiłam skałę, na której leży lwica i zaczęłam robić trawę.
Skałę poprawię na końcu, a jutro, jak będę mogła to zrobię drzewa, potem skończę trawę, a potem już nie wiem XD
Mam masę szkiców, jak już pisałam. Porobiłam już wszystkim zdjęcia, więc jest jakaś szansa, że je niedługo wstawię. Planuję zrobić taki duży dump, a co.


RE: Hewiaste Paćkaje - Moran - 05-07-2012

Ja pierdutnę, ale to ładne :D Styl ci się trochę zmienił, na lepsze, oczywiście. Te kudłate uszka są przełądne.


RE: Hewiaste Paćkaje - Inn - 06-07-2012

Jej, dziękuję Ci :D Lubię robić postaci, ale tła to katorga. Ale może kiedyś i to opanuję, muszę tylko częściej je robić.
A tak w ogóle to daję Wam tego skończoną wersję:
[Obrazek: commission_for_twitterlu_by_chotara-d568nuk.png]
W sumie to muszę przyznać, że mi się podoba :D Jak na mnie to nieźle wyszło. Tą skałę to średnio poprawiałam, bo jak zaczęłam udziwniać to głupio wyglądało.


RE: Hewiaste Paćkaje - Destiny - 06-07-2012

Wow *o* Tło... należy Ci się za nie Rafaello, bo mi aż brakuje słów :D Zaaazdroszczę Ciii! :)
Muszę sb u Ciebie commissa wziąć :P


RE: Hewiaste Paćkaje - Padme - 15-07-2012

Puchate łapki i uszka są śliczne *.*
Ogólnie postać wyszła Ci świetnie, jak i tło, do którego nawet nie zamierzam się zabrać.


RE: Hewiaste Paćkaje - Silver - 21-07-2012

Wooah.. NAJS ŁORK <clap>


RE: Hewiaste Paćkaje - Inn - 22-07-2012

Jej, dziękuję Wam wszystkim :D Wiele znaczą dla mnie takie komentarze, dobrze wiedzieć, że moje wypociny się podobają :D
No to może dam kolejnego takiego Vipa. Znowu komisz, tym razem dla Unimatrix-one.
[Obrazek: 2lk5g12.png]
I znowu zostało mi najgorsze - tło.


RE: Hewiaste Paćkaje - Jarema - 22-07-2012

Ojejku, to jest śliczne :3 Kurka, chyba też zacznę wrzucać wipy. Twoje są niesamowite, chociaż nieskończone.


RE: Hewiaste Paćkaje - Shadarn - 23-07-2012

Wygląda to trochę jak scena z Zakochanego Wilczka lecz inna postać :D


RE: Hewiaste Paćkaje - Kami - 23-07-2012

YYYY ononono ma penisa na plecach :O do tego seledynowego 8D

Test Rorschacha zdany na pałę z plusem ;3


RE: Hewiaste Paćkaje - Bjorn - 23-07-2012

Kami... po raz trzeci... wyjdź...

Teraz i ja widzę tego penisa ;_;


RE: Hewiaste Paćkaje - Kami - 23-07-2012

za 20 min wyjdę 8]


RE: Hewiaste Paćkaje - Venety - 23-07-2012

Kami napisał(a):YYYY ononono ma penisa na plecach :O do tego seledynowego 8D


JEBŁAM O:


Ale praca i tak fajna, o.


RE: Hewiaste Paćkaje - Padme - 23-07-2012

Oooo widze go ^^