Król Lew PBF
Delugerpg - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+---- Wątek: Delugerpg (/showthread.php?tid=314)

Strony: 1 2 3 4


Delugerpg - Kami - 27-07-2012

Bjurnowa wczoraj zapodała link http://www.delugerpg.com dla których kontakt z nim skończył sie kilku godzinnym napierdalaniem do 3 w nocy XD

Zakładam temat i brnę w to dalej!
Wymiana, drużyna, pochwal sie dokonaniem i sugestią.

Dibra gra nie ma większego sensu.. ale i tak w nią nawalam ;3
Wyczytałam na forum ze jeśli chce sie złapać legendy trzeba rozwalić odpowiednie gymy i elite +bohatera regionu. Czy to prawda nie wiem.. ale rozwaliłam je wszystkie dla kasy na masterbale xD i udało złapać mi się z 10 legend jak dotąd.

Nick: KamiLionheart

Mój obecny team:
[Obrazek: charizard.png] [Obrazek: swampert.png] [Obrazek: aggron.png] [Obrazek: raichu.png] [Obrazek: lucario.png] [Obrazek: pidgeotto.png]

Legendy które mam:
[Obrazek: arceus%20%28fire%29.png] [Obrazek: arceus%20%28water%29.png] [Obrazek: arceus%20%28flying%29.png] [Obrazek: arceus%20%28fighting%29.png] [Obrazek: arceus%20%28rock%29.png] [Obrazek: arceus%20%28electric%29.png] [Obrazek: arceus%20%28dragon%29.png] [Obrazek: arceus%20%28dragon%29.png][Obrazek: mewtwo.png] [Obrazek: rayquaza.png] [Obrazek: rayquaza.png] [Obrazek: registeel.png] [Obrazek: zapdos.png] [Obrazek: keldeo.png] [Obrazek: entei.png] [Obrazek: landorus.png] [Obrazek: uxie.png] [Obrazek: azelf.png] [Obrazek: phione.png] [Obrazek: lugia.png] [Obrazek: cresselia.png] [Obrazek: moltres.png] [Obrazek: suicune.png] [Obrazek: groudon.png] [Obrazek: regigigas.png] [Obrazek: zekrom.png] [Obrazek: giratina.png] [Obrazek: dialga.png] [Obrazek: palkia.png] [Obrazek: latias.png]



Na co poluje?
[Obrazek: mew.png] [Obrazek: latias.png] [Obrazek: latios.png][Obrazek: riolu.png][Obrazek: dratini.png]


RE: Delugerpg - Felija - 27-07-2012

Nieprawda! Ja się oderwałam już niedługo po 2. ^^

Może jeszcze nicki piszmy, co? Mój to Filemona.

A tak wygląda mój obecny team:

[Obrazek: umbreon.png] [Obrazek: persian.png] [Obrazek: dragonite.png] [Obrazek: ninetales.png] [Obrazek: marowak.png] [Obrazek: espeon.png]

Nie mam żadnych legend, na razie tylko zbieram odznaki i kasę, a przy okazji nabijam lvle.

Ludzie, nie grajcie w to, to wciąga. D:


Edit:

Team:

[Obrazek: umbreon.png] [Obrazek: espeon.png] [Obrazek: vaporeon.png] [Obrazek: zapdos.png] [Obrazek: moltres.png] [Obrazek: shaymin%20%28sky%29.png]

Złapane legendy:

[Obrazek: zapdos.png] [Obrazek: moltres.png] [Obrazek: shaymin%20%28sky%29.png] [Obrazek: groudon.png] [Obrazek: zapdos.png] [Obrazek: arceus%20%28steel%29.png] [Obrazek: genesect%20%28chill%29.png] [Obrazek: deoxys%20%28attack%29.png] [Obrazek: genesect%20%28shock%29.png][Obrazek: genesect.png][Obrazek: arceus%20%28ground%29.png][Obrazek: kyurem.png]


RE: Delugerpg - Kami - 27-07-2012

huhuh dopsałam moj nick xD
btw,: dałam ci dego Hundora ;3


RE: Delugerpg - Felija - 27-07-2012

Widzę, dziękuję. Tylko mi się w teamie nie mieści. xp Jak będę miała którymś 100 lvl, to wtedy zamienię. Nie licząc dragonite'a, on musi zostać, bo on wszystkich rozwala. ^^


RE: Delugerpg - Kami - 27-07-2012

Shiny musisz mieć i nie wszystkich rozwala xD lodowe są dla niego zbyt potężne, a w całej grze najsilniejszy jest atak bugbuzz xd robakowy.. aff

Edit: Mewtwo juz złapany :D


RE: Delugerpg - Vasanti Vei - 27-07-2012

Ale rozwala tych, co trzeba. xp

Wymieniłam sobie ninetalesa na jakiegoś cośka, co mi wyskoczył na 45 lvlu. Ninetales już mnie wkurzał, strasznie słaby jest, nawet jak mu dokupiłam atak.

Brzydki ten bug buzz.


RE: Delugerpg - Kami - 27-07-2012

Brzydki ale skuteczny :P
Wczoraj widziałam Suicune w wodzie na 16 ale byłam zajebana mułem i poszłam dalej :< teraz tez miast Ho-oh Entei i jakies inne gówno mnie napastuje ;_;


RE: Delugerpg - Alayike - 27-07-2012

Aaaaa.... przez was zaczęłam w to grać XD Fakt, wciąga :P
Dobra, jako że gram od 10 minut mój team jest skromny :D
[Obrazek: oshawott.png] [Obrazek: chikorita.png] [Obrazek: glameow.png] [Obrazek: eevee.png] [Obrazek: shinx.png] [Obrazek: growlithe.png]

Aha, a nick to oczywiście NekusChan


RE: Delugerpg - Mozaika - 27-07-2012

Niah :3

Nick: MysticMistSong [Obrazek: nuser15.png]

Team:
[Obrazek: quilava.png][Obrazek: larvesta.png][Obrazek: ninetales.png][Obrazek: rapidash.png][Obrazek: arcanine.png][Obrazek: infernape.png]

Trade:
[Obrazek: slugma.png][Obrazek: cyndaquil.png][Obrazek: psyduck.png]
[Obrazek: wailmer.png][Obrazek: kabuto.png][Obrazek: psyduck.png][Obrazek: kabuto.png][Obrazek: venipede.png][Obrazek: burmy%20%28steel%29.png][Obrazek: slugma.png]
[Obrazek: castform%20%28fire%29.png][Obrazek: snivy.png][Obrazek: yanma.png][Obrazek: audino.png]

Poszukiwane:
[Obrazek: charmander.png][Obrazek: ponyta.png][Obrazek: magikarp.png][Obrazek: dratini.png]


RE: Delugerpg - Chira - 27-07-2012

Ja jestem amakusy

Pokemony : [Obrazek: sneasel.png] [Obrazek: nidoran%28f%29.png] [Obrazek: maractus.png] [Obrazek: shaymin.png] [Obrazek: pidgey.png] [Obrazek: kecleon.png] [Obrazek: beedrill.png] [Obrazek: shaymin%20%28sky%29.png] [Obrazek: rotom.png] [Obrazek: rotom%20%28frost%29.png] [Obrazek: rotom%20%28spin%29.png] [Obrazek: rotom%20%28heat%29.png] [Obrazek: drifloon.png] [Obrazek: shuppet.png] [Obrazek: sandile.png] [Obrazek: duskull.png] [Obrazek: castform%20%28ice%29.png] [Obrazek: shelmet.png] [Obrazek: phanpy.png] [Obrazek: lickitung.png] [Obrazek: cinccino.png] [Obrazek: raikou.png] [Obrazek: sentret.png] [Obrazek: teddiursa.png] [Obrazek: chikorita.png] [Obrazek: carnivine.png] [Obrazek: grovyle.png] [Obrazek: beautifly.png] [Obrazek: whimsicott.png] [Obrazek: zorua.png] [Obrazek: seedot.png] [Obrazek: yamask.png] [Obrazek: burmy%20%28steel%29.png] [Obrazek: deerling%20%28spring%29.png] [Obrazek: hoothoot.png] [Obrazek: cubone.png] [Obrazek: skorupi.png] [Obrazek: deerling%20%28winter%29.png] [Obrazek: sewaddle.png] [Obrazek: deerling%20%28summer%29.png] [Obrazek: magby.png] [Obrazek: hippopotas.png] [Obrazek: buneary.png] [Obrazek: rufflet.png] [Obrazek: taillow.png] [Obrazek: chatot.png] [Obrazek: zigzagoon.png] [Obrazek: glameow.png] [Obrazek: wynaut.png] [Obrazek: exeggutor.png] [Obrazek: smoochum.png] [Obrazek: snivy.png] [Obrazek: dustox.png] [Obrazek: turtwig.png] [Obrazek: deerling%20%28spring%29.png] [Obrazek: bulbasaur.png] [Obrazek: simisage.png] [Obrazek: baltoy.png] [Obrazek: frillish.png] [Obrazek: arcanine.png] [Obrazek: tepig.png] [Obrazek: cyndaquil.png] [Obrazek: simisear.png] [Obrazek: ninetales.png] [Obrazek: tirtouga.png] [Obrazek: chinchou.png] [Obrazek: piplup.png] [Obrazek: oshawott.png] [Obrazek: azelf.png] mg] [Obrazek: rotom%20%28wash%29.png][Obrazek: dragonite.png] [Obrazek: lunatone.png] [Obrazek: druddigon.png] [Obrazek: fearow.png] [Obrazek: minun.png] [Obrazek: tynamo.png] [Obrazek: girafarig.png] [Obrazek: rattata.png] [Obrazek: surskit.png] [Obrazek: shroomish.png] [Obrazek: deerling%20%28summer%29.png] [Obrazek: kricketune.png] [Obrazek: hoppip.png] [Obrazek: hoppip.png] [Obrazek: doduo.png] [Obrazek: sunflora.png] [Obrazek: butterfree.png] [Obrazek: mudkip.png] [Obrazek: lileep.png] [Obrazek: cryogonal.png] [Obrazek: farfetchd.png]


RE: Delugerpg - Felija - 27-07-2012

Shaid, na Dratini dość prosto trafić.

Dodałam was wszystkich do friendsów, ahahaha.


RE: Delugerpg - Mozaika - 27-07-2012

Mnie jak na złość wszystko unikają :/

[ Dodano: 2012-07-27, 16:08 ]
Niema to jak nauczyć ognistego pokemona hydro pompy ;D


RE: Delugerpg - Felija - 27-07-2012

Ja widziałam chyba dwa póki co, z czego jednego złapałam i teraz jest dragonitem na 100 lvlu. ; p Jak jakiegoś jeszcze spotkam, to ci dam, chociaż ja teraz odznaki zdobywam.


RE: Delugerpg - Kami - 27-07-2012

Jakby ktos miał na trade shiny Riolu i Dratini była bym zobowiązana xD


RE: Delugerpg - Frey - 27-07-2012

Ja poszukuję shiny eevee x2, shiny dratini i wszystkich legend. xp I shiny wszystkie podobne do kotów.