♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#1
27-07-2012, 10:57
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Bjurnowa wczoraj zapodała link http://www.delugerpg.com dla których kontakt z nim skończył sie kilku godzinnym napierdalaniem do 3 w nocy XD

Zakładam temat i brnę w to dalej!
Wymiana, drużyna, pochwal sie dokonaniem i sugestią.

Dibra gra nie ma większego sensu.. ale i tak w nią nawalam ;3
Wyczytałam na forum ze jeśli chce sie złapać legendy trzeba rozwalić odpowiednie gymy i elite +bohatera regionu. Czy to prawda nie wiem.. ale rozwaliłam je wszystkie dla kasy na masterbale xD i udało złapać mi się z 10 legend jak dotąd.

Nick: KamiLionheart

Mój obecny team:
[Obrazek: charizard.png] [Obrazek: swampert.png] [Obrazek: aggron.png] [Obrazek: raichu.png] [Obrazek: lucario.png] [Obrazek: pidgeotto.png]

Legendy które mam:
[Obrazek: arceus%20%28fire%29.png] [Obrazek: arceus%20%28water%29.png] [Obrazek: arceus%20%28flying%29.png] [Obrazek: arceus%20%28fighting%29.png] [Obrazek: arceus%20%28rock%29.png] [Obrazek: arceus%20%28electric%29.png] [Obrazek: arceus%20%28dragon%29.png] [Obrazek: arceus%20%28dragon%29.png][Obrazek: mewtwo.png] [Obrazek: rayquaza.png] [Obrazek: rayquaza.png] [Obrazek: registeel.png] [Obrazek: zapdos.png] [Obrazek: keldeo.png] [Obrazek: entei.png] [Obrazek: landorus.png] [Obrazek: uxie.png] [Obrazek: azelf.png] [Obrazek: phione.png] [Obrazek: lugia.png] [Obrazek: cresselia.png] [Obrazek: moltres.png] [Obrazek: suicune.png] [Obrazek: groudon.png] [Obrazek: regigigas.png] [Obrazek: zekrom.png] [Obrazek: giratina.png] [Obrazek: dialga.png] [Obrazek: palkia.png] [Obrazek: latias.png]



Na co poluje?
[Obrazek: mew.png] [Obrazek: latias.png] [Obrazek: latios.png][Obrazek: riolu.png][Obrazek: dratini.png]
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#2
27-07-2012, 11:42
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nieprawda! Ja się oderwałam już niedługo po 2. ^^

Może jeszcze nicki piszmy, co? Mój to Filemona.

A tak wygląda mój obecny team:

[Obrazek: umbreon.png] [Obrazek: persian.png] [Obrazek: dragonite.png] [Obrazek: ninetales.png] [Obrazek: marowak.png] [Obrazek: espeon.png]

Nie mam żadnych legend, na razie tylko zbieram odznaki i kasę, a przy okazji nabijam lvle.

Ludzie, nie grajcie w to, to wciąga. D:


Edit:

Team:

[Obrazek: umbreon.png] [Obrazek: espeon.png] [Obrazek: vaporeon.png] [Obrazek: zapdos.png] [Obrazek: moltres.png] [Obrazek: shaymin%20%28sky%29.png]

Złapane legendy:

[Obrazek: zapdos.png] [Obrazek: moltres.png] [Obrazek: shaymin%20%28sky%29.png] [Obrazek: groudon.png] [Obrazek: zapdos.png] [Obrazek: arceus%20%28steel%29.png] [Obrazek: genesect%20%28chill%29.png] [Obrazek: deoxys%20%28attack%29.png] [Obrazek: genesect%20%28shock%29.png][Obrazek: genesect.png][Obrazek: arceus%20%28ground%29.png][Obrazek: kyurem.png]
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#3
27-07-2012, 11:51
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

huhuh dopsałam moj nick xD
btw,: dałam ci dego Hundora ;3
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#4
27-07-2012, 12:01
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Widzę, dziękuję. Tylko mi się w teamie nie mieści. xp Jak będę miała którymś 100 lvl, to wtedy zamienię. Nie licząc dragonite'a, on musi zostać, bo on wszystkich rozwala. ^^
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#5
27-07-2012, 12:18
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Shiny musisz mieć i nie wszystkich rozwala xD lodowe są dla niego zbyt potężne, a w całej grze najsilniejszy jest atak bugbuzz xd robakowy.. aff

Edit: Mewtwo juz złapany :D
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#6
27-07-2012, 12:34
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ale rozwala tych, co trzeba. xp

Wymieniłam sobie ninetalesa na jakiegoś cośka, co mi wyskoczył na 45 lvlu. Ninetales już mnie wkurzał, strasznie słaby jest, nawet jak mu dokupiłam atak.

Brzydki ten bug buzz.
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#7
27-07-2012, 12:49
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Brzydki ale skuteczny :P
Wczoraj widziałam Suicune w wodzie na 16 ale byłam zajebana mułem i poszłam dalej :< teraz tez miast Ho-oh Entei i jakies inne gówno mnie napastuje ;_;
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Alayike
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:208 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie:
Siła: 63
Zręczność: 77
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 30

#8
27-07-2012, 13:45
Prawa autorskie: Malaika4 / Leonoy

Aaaaa.... przez was zaczęłam w to grać XD Fakt, wciąga :P
Dobra, jako że gram od 10 minut mój team jest skromny :D
[Obrazek: oshawott.png] [Obrazek: chikorita.png] [Obrazek: glameow.png] [Obrazek: eevee.png] [Obrazek: shinx.png] [Obrazek: growlithe.png]

Aha, a nick to oczywiście NekusChan
Odpowiedz
Mozaika
Konto zawieszone

Gatunek:Prozaika c: Płeć:Samica Wiek:Niecały rok Znamiona:0/0 Liczba postów:29 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 15
Zręczność: 45
Spostrzegawczość: 20

#9
27-07-2012, 13:53
Prawa autorskie: ~MysticMistSong

Niah :3

Nick: MysticMistSong [Obrazek: nuser15.png]

Team:
[Obrazek: quilava.png][Obrazek: larvesta.png][Obrazek: ninetales.png][Obrazek: rapidash.png][Obrazek: arcanine.png][Obrazek: infernape.png]

Trade:
[Obrazek: slugma.png][Obrazek: cyndaquil.png][Obrazek: psyduck.png]
[Obrazek: wailmer.png][Obrazek: kabuto.png][Obrazek: psyduck.png][Obrazek: kabuto.png][Obrazek: venipede.png][Obrazek: burmy%20%28steel%29.png][Obrazek: slugma.png]
[Obrazek: castform%20%28fire%29.png][Obrazek: snivy.png][Obrazek: yanma.png][Obrazek: audino.png]

Poszukiwane:
[Obrazek: charmander.png][Obrazek: ponyta.png][Obrazek: magikarp.png][Obrazek: dratini.png]
<table>
<tr align="center">
<td>

To jasne, że już wyruszać czas,
Gdy świat dał wyraźnie Ci znak.
Nad głową mieć słońce,
lub pełno gwiazd,
By zrozumieć, że życie ma smak.
To jasne, że już wyruszać czas,
Krok za krokiem pragnę cieszyć się.
Słońce śle promień swój do mnie raz po raz,
A ja wciąż czuję, że śmiać się chcę.
Bo najlepiej, gdy bliską zobaczysz znów twarz,
Choć wiele trzeba było przejść mi,
Opowiedzieć tyle byś od razu chciał,
Serce byś na dłoni dał.

</td><td>[Obrazek: mozaikapodpis.png]</td>
</table>
Odpowiedz
Chira
Gość

 
#10
27-07-2012, 14:40
Prawa autorskie: ~MysticMistSong

Ja jestem amakusy

Pokemony : [Obrazek: sneasel.png] [Obrazek: nidoran%28f%29.png] [Obrazek: maractus.png] [Obrazek: shaymin.png] [Obrazek: pidgey.png] [Obrazek: kecleon.png] [Obrazek: beedrill.png] [Obrazek: shaymin%20%28sky%29.png] [Obrazek: rotom.png] [Obrazek: rotom%20%28frost%29.png] [Obrazek: rotom%20%28spin%29.png] [Obrazek: rotom%20%28heat%29.png] [Obrazek: drifloon.png] [Obrazek: shuppet.png] [Obrazek: sandile.png] [Obrazek: duskull.png] [Obrazek: castform%20%28ice%29.png] [Obrazek: shelmet.png] [Obrazek: phanpy.png] [Obrazek: lickitung.png] [Obrazek: cinccino.png] [Obrazek: raikou.png] [Obrazek: sentret.png] [Obrazek: teddiursa.png] [Obrazek: chikorita.png] [Obrazek: carnivine.png] [Obrazek: grovyle.png] [Obrazek: beautifly.png] [Obrazek: whimsicott.png] [Obrazek: zorua.png] [Obrazek: seedot.png] [Obrazek: yamask.png] [Obrazek: burmy%20%28steel%29.png] [Obrazek: deerling%20%28spring%29.png] [Obrazek: hoothoot.png] [Obrazek: cubone.png] [Obrazek: skorupi.png] [Obrazek: deerling%20%28winter%29.png] [Obrazek: sewaddle.png] [Obrazek: deerling%20%28summer%29.png] [Obrazek: magby.png] [Obrazek: hippopotas.png] [Obrazek: buneary.png] [Obrazek: rufflet.png] [Obrazek: taillow.png] [Obrazek: chatot.png] [Obrazek: zigzagoon.png] [Obrazek: glameow.png] [Obrazek: wynaut.png] [Obrazek: exeggutor.png] [Obrazek: smoochum.png] [Obrazek: snivy.png] [Obrazek: dustox.png] [Obrazek: turtwig.png] [Obrazek: deerling%20%28spring%29.png] [Obrazek: bulbasaur.png] [Obrazek: simisage.png] [Obrazek: baltoy.png] [Obrazek: frillish.png] [Obrazek: arcanine.png] [Obrazek: tepig.png] [Obrazek: cyndaquil.png] [Obrazek: simisear.png] [Obrazek: ninetales.png] [Obrazek: tirtouga.png] [Obrazek: chinchou.png] [Obrazek: piplup.png] [Obrazek: oshawott.png] [Obrazek: azelf.png] mg] [Obrazek: rotom%20%28wash%29.png][Obrazek: dragonite.png] [Obrazek: lunatone.png] [Obrazek: druddigon.png] [Obrazek: fearow.png] [Obrazek: minun.png] [Obrazek: tynamo.png] [Obrazek: girafarig.png] [Obrazek: rattata.png] [Obrazek: surskit.png] [Obrazek: shroomish.png] [Obrazek: deerling%20%28summer%29.png] [Obrazek: kricketune.png] [Obrazek: hoppip.png] [Obrazek: hoppip.png] [Obrazek: doduo.png] [Obrazek: sunflora.png] [Obrazek: butterfree.png] [Obrazek: mudkip.png] [Obrazek: lileep.png] [Obrazek: cryogonal.png] [Obrazek: farfetchd.png]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#11
27-07-2012, 16:44
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Shaid, na Dratini dość prosto trafić.

Dodałam was wszystkich do friendsów, ahahaha.
Odpowiedz
Mozaika
Konto zawieszone

Gatunek:Prozaika c: Płeć:Samica Wiek:Niecały rok Znamiona:0/0 Liczba postów:29 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 15
Zręczność: 45
Spostrzegawczość: 20

#12
27-07-2012, 17:00
Prawa autorskie: ~MysticMistSong

Mnie jak na złość wszystko unikają :/

[ Dodano: 2012-07-27, 16:08 ]
Niema to jak nauczyć ognistego pokemona hydro pompy ;D
<table>
<tr align="center">
<td>

To jasne, że już wyruszać czas,
Gdy świat dał wyraźnie Ci znak.
Nad głową mieć słońce,
lub pełno gwiazd,
By zrozumieć, że życie ma smak.
To jasne, że już wyruszać czas,
Krok za krokiem pragnę cieszyć się.
Słońce śle promień swój do mnie raz po raz,
A ja wciąż czuję, że śmiać się chcę.
Bo najlepiej, gdy bliską zobaczysz znów twarz,
Choć wiele trzeba było przejść mi,
Opowiedzieć tyle byś od razu chciał,
Serce byś na dłoni dał.

</td><td>[Obrazek: mozaikapodpis.png]</td>
</table>
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#13
27-07-2012, 17:44
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ja widziałam chyba dwa póki co, z czego jednego złapałam i teraz jest dragonitem na 100 lvlu. ; p Jak jakiegoś jeszcze spotkam, to ci dam, chociaż ja teraz odznaki zdobywam.
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#14
27-07-2012, 20:06
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Jakby ktos miał na trade shiny Riolu i Dratini była bym zobowiązana xD
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Frey
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2,5 roku Liczba postów:297 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#15
27-07-2012, 20:25
Prawa autorskie: Ragous / KamiLionheart

Ja poszukuję shiny eevee x2, shiny dratini i wszystkich legend. xp I shiny wszystkie podobne do kotów.
[Obrazek: kopia_frey_by_kamilionheart_d4m8ycwx_by_...avzygs.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości