Król Lew PBF
Delugerpg - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+---- Wątek: Delugerpg (/showthread.php?tid=314)

Strony: 1 2 3 4


RE: Delugerpg - Kivuli - 28-07-2012

Nick: PeachesLorrain
Team:
[Obrazek: raichu.png][Obrazek: gengar.png][Obrazek: carnivine.png][Obrazek: drilbur.png][Obrazek: herdier.png][Obrazek: luvdisc.png]

I reszta poków:
[Obrazek: eevee.png][Obrazek: castform%20%28water%29.png][Obrazek: magby.png][Obrazek: heatmor.png][Obrazek: torkoal.png]

A no i odznaki:
[Obrazek: boulderbadge.png][Obrazek: stonebadge.png]


RE: Delugerpg - Shun - 28-07-2012

[Obrazek: pokii.png]

Po lewej moja drużyna a po prawej to co zechciało mi się zebrać.


RE: Delugerpg - Mozaika - 28-07-2012

Łuhuhu. Wygrałam dzisiaj 15 masterów @O@


RE: Delugerpg - Felija - 29-07-2012

Aaale Ci fajnie. D:

A ja dzisiaj i wczoraj wygrałam pokemony. Tylko nie wiem, co wygrałam pierwszego dnia, bo wtedy jeszcze tego nie ogarniałam. Pewnie jakiegoś itema, bo pokemona bym zauważyła.

[ Dodano: 2012-07-28, 23:18 ]
Lol, chciałam złapać jedną legendę, kliknęłam tylko na 'Try to catch it' i mi się pojawiło coś takiego:
http://img837.imageshack.us/img837/4654/beztytuuqxh.png


RE: Delugerpg - Kivuli - 29-07-2012

Felka, też tak czasami mam. Dzisiaj wygrałam 25 Ultra pokeballi.


RE: Delugerpg - Oxena - 29-07-2012

Dobra, ja się zarejestrowałam, ale nie kumam jednej rzeczy... Jak się zdobywa pokemony? xD Bo niby walczę z nimi, wygrywam i nic.


RE: Delugerpg - Kivuli - 29-07-2012

Oxena napisał(a):Dobra, ja się zarejestrowałam, ale nie kumam jednej rzeczy... Jak się zdobywa pokemony? xD Bo niby walczę z nimi, wygrywam i nic.

Nie możesz ich zabić. Musisz w nie rzucić pokeballem (najlepiej jak pok, ma ze 2 HP, to wtedy normalnym, jak trochę więcej to ultra itd).


RE: Delugerpg - Oxena - 29-07-2012

No dobra, rzuciłam i w kółko mi odrzuca xD Mówi, że nie złapałam go.


RE: Delugerpg - Kivuli - 29-07-2012

Oxena napisał(a):No dobra, rzuciłam i w kółko mi odrzuca xD Mówi, że nie złapałam go.

Spróbuj mocniejszym pokeballem (jeśli masz). Ja na razie bawię się w nabijanie levela mojemu Eevee (zmieniłam konto). Tak więc nie łapię poków. A co wybrałaś na starter Oxena (tak z ciekawości pytam)?


RE: Delugerpg - Oxena - 29-07-2012

Eevee. Dobra kumam już tą grę xD Wreszcie zrozumiałam, o co w tym chodzi. Moja siostra chciała abym wzięła Pikachu, ale wzięłam Eevee :3


RE: Delugerpg - Kivuli - 29-07-2012

Ja na pierwszym koncie wzięłam Pikachu. Ale Eevee fajniej wygląda.
A, żeby nie było. Moje nowe konto to PeachPit.


RE: Delugerpg - Oxena - 29-07-2012

Ahm, ok potem cię znajdę :3 A no i... Mam jeszcze jedno, pewnie straaasznie durne, głupie, beznadziejne itd itp pytanie. Czym są i do czego służą te legendy? I jak je zdobyć?


RE: Delugerpg - Kami - 31-07-2012

Oxena napisał(a):Ahm, ok potem cię znajdę :3 A no i... Mam jeszcze jedno, pewnie straaasznie durne, głupie, beznadziejne itd itp pytanie. Czym są i do czego służą te legendy? I jak je zdobyć?


Legendy to takie Poki które w kanonie występują w jednej sztuce na całym świecie.
Pokedex dla legend: http://www.delugerpg.com/pokedex/legends

Żeby pokazywały ci się legendy Oxiu musisz rozwalić gymy i elitarną czwórkę dla danego regionu http://www.delugerpg.com/gyms
Dla Kanto: Articuno, Zapdos, Moltres, Mew, Mewtwo
Johto: Raikou, Entei, Suicune, Ho-oh, Lugia, Celebi
Hoenn: Regirock, Registeel, Regice, Latias, Latios, Kyogre, Groudon, Rayquaza, Jirachi, Deoxys (wszystkie formy)
Sinnoh: Uxie, Mesprit, Azelf, Dialga, Palkia, Heatran, Regigas, Gratina (obie formy), Cresselia, Phione, Manaphy, Darkrai, Shaymin (obie formy), Arceus ( 18 form o.O),
Unova: Cobalion, Terrakion, Virizion, Tornadus, Thundurus, Reshiram, Zekrom, Landarus, Kyurem, Keldo, Meloetta (obie formy), Genesect( 5 form :P)

Ja je łapie na masterbale ;p ah i jeśli już masz daną legendę na Delugerze nie idzie złapać drugiej takiej samej :<


RE: Delugerpg - Felija - 29-08-2012

Mogę już wywalić to subforum i zostawić tylko ten temat we 'Wszystko we wszystkim', czy jeszcze komuś chce się coś więcej pisać? xp


RE: Delugerpg - Arto - 29-08-2012

wyrzuć, nie prowokuj :3