Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=384)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Pytania - Ares - 24-10-2012

Noo.

Czy Ares, Akira i Ailla zostaną zaakceptowani przez stado?


RE: Pytania - Skanda - 24-10-2012

Trudno powiedzieć, chociaż inni raczej nie będą mieli wyjścia. Jakby nie było Rag nawet polubił kulki.

Czy podleganie Shun demonowi, mieszkającym Kami sprawi, że dołączy do Świtu?


RE: Pytania - Naomi - 25-10-2012

Raczej wątpię

Czy zapowiada się na to, że Moran i Padme rozstaną się ze sobą? (To, że zadaję to pytanie, nie znaczy, że tego chcę)


RE: Pytania - Aigéan - 25-10-2012

Trudno powiedzieć. Raczej nie, chociaż kiedyś może do tego dojść, choćby za sprawą Kaisera.

Czy ktoś poza Khay zacznie wykorzystywać opcję "Ducha Stróża"?


RE: Pytania - Padme - 26-10-2012

Niewykluczone, choć nie śledzę Khayaal, więc nie wiem w jaki sposób to robi.



Czy Pad postanowi spotkać się z matką, wbrew swym obawą, czy jednak odpuści i wróci z Dartem?


RE: Pytania - Moran - 26-10-2012

Myślę, że podejmie to ryzyko i zechce ją ujrzeć.

Gdyby Padme opuściła stado, co zrobiłby Moran - rozstałby się z nią, odszedłby za nią, a może nadal by z nią był, jednocześnie będąc częścią Świtu?


RE: Pytania - Skanda - 27-10-2012

Odejście ze stada nie wchodzi w rachubę, myślę raczej, że rozstałby się z nią.

I tu pytanie do tych, którym chce się śledzić losy szarego.
Czy Rag odnajdzie się w Świcie czy może opuści stado i postanowi poszukać odpowiedzi na swoje pytania na własną łapę?


RE: Pytania - Khayaal - 27-10-2012

znasz moje zdanie na ten temat - jak dla mnie Ragnar pod wpływem odpowiedniego impulsu mógłby opuścić stado, zwłaszcza, gdyby odpowiednie pytania zadał mu ktoś bliski - w tej roli widzę Alainę.

czy Vinity zechce dołączyć do Świtu i czy zostanie przyjęta? a jeśli tak - jak przeżyje to Vasanti?


RE: Pytania - Samara - 27-10-2012

Przyjęta zostanie, a czy by chciała... Myślę że tak, sokoro w LZ nie czuje się dobrze, spróbuje poszukać szczęścia w Świcie, a co do Vei.. Myślę, że potraktuje Vinity jako zdrajczynię, jednak nadal będzie ją darzyła siostrzną miłością.


Czy Nowa Północ ma jeszcze szansę, by się podnieść?


RE: Pytania - Skanda - 27-10-2012

To bardzo możliwe, biorąc pod uwagę jej stan i to, w jaki sposób Moran prowadzi z nią rozmowę. Vasanti za dobrze nie znam, ale po kilku przeczytanych postach myślę, że skreśliłaby siostrę, a w stadzie zostałaby okrzyknięta zdrajczynią.

Hmm, co by tu..
Akilian właśnie urodziła lwiątko na terenach Świtu, natknie się na nią patrol i.. no wiecie?


RE: Pytania - Samara - 27-10-2012

Odpowiem, choć trochę się spóźniłaś z odpowiedzią na pytanie Khayal..



Świt albo ją zatłucze, za ponowne pokazywanie się na ich terenach (zwłaszcza, że będąc w lochach, miała czas, by się ogarnąć i nie pokazywać u Świtezian), lub przegna i ją i bachora. Jednak jestem bardziej ku zabiciu.


Jak Kami zareaguje na wieść o potomstwie swojego przyszywanego wnuka, oraz na wieść, kim jest matka?


RE: Pytania - Skanda - 27-10-2012

Na wieść o potomkach Arto raczej się ucieszy, gorzej za to z faktem, że matką jest Felija-z tego nie będzie już tak zadowolona i być może zgani za to musztardowego. Ale kto wie, to tylko moje domysły.

Czy ze znajomości Khayaal i Hordiana wyniknie coś większego?


RE: Pytania - Samara - 27-10-2012

Wątpie, tylko z tego powodu, że Horidan kończy z KL xd



Czy Samcia będzie chciała z Mon pogadać, czy nie?


RE: Pytania - Skanda - 27-10-2012

Nie wiem, nie napisałaś żadnego posta fabularnego, a historia z KP niewiele mówi.

Skoro Akillian tak przeszkadza w życiu jej młode, to czemu nie zostawiła go na pastwę Padme, tylko zabrała ze sobą? Ta, chce niby podrzucić je Erickowi, ale po co?


RE: Pytania - Khayaal - 27-10-2012

żeby mieć postać w SŚ, to przecież widoczne jak na dłoni. wierzy, że dziecko Ericka tam trafi z automatu i wreszcie dostanie się do stada, do którego próbuje wejść od początku.


czy Felija kiedyś jeszcze zainteresuje się dziećmi?