Król Lew PBF
Zapisy fabularne - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Zapisy fabularne (/showthread.php?tid=418)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Zapisy fabularne - Moyo - 27-02-2018

Ktoś chce dołączyć do klubiku podziwiania krogulca? ;)
http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=72&pid=133060#pid133060


RE: Zapisy fabularne - Gyda - 08-03-2018

https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2883
Popiszę chętnie z kimkolwiek, kto ma chcicę na dłuższą i mam nadzieję, że też ciekawą fabułę. Tylko akcja wątku zaczyna się na terytorium Cesarstwa, trzeba to mieć na uwadze. Jak ktoś chce coś szczegółowiej dogadać, PW.


RE: Zapisy fabularne - Vitini - 17-03-2018

Vitini chętnie z kimś popisze, wiek, stado, gatunek i płeć nie gra roli :D


RE: Zapisy fabularne - Zuul - 17-03-2018

Dobry wieczór wszystkim czytającym. Poszukuję osoby chętnej do popisania na spokojnie, aby lepiej zrozumieć forumowe co i jak, a także głębiej wczuć się w swoją postać, więc jeśli znalazłby się ktoś chętny proszę uprzejmie o kontakt.


RE: Zapisy fabularne - Hatari - 01-04-2018

Szukam mensza dla Hatari :vc

A tak na serio to chętnie wrzucę ją w jakiś wątek bo biedna została bez stada. Dobre Lefcy i Krokiety mile widziani, płeć nie gra roli, acz Hatari lepiej odnajduje się w towarzystwie pań.


RE: Zapisy fabularne - Shinda - 01-04-2018

Zapraszamy do hieniego stadka ;) Biedne lwy ją porzuciły to może niech przyjdzie do pobratymców
Teraz jesteśmy przy samotnym pniu, ale już idziemy do skalnego lasu więc możesz tam wbijać ;)


RE: Zapisy fabularne - Gunter - 17-04-2018

Przystojny, zrównoważony psychicznie brunet pozna... kogokolwiek celem wspólnego dyskutowania nad sensem życia/ hasania wesoło po sawannie/ przejmowania władzy nad światem/ czegokolwiek innego, co można porabiać na marginesie.


RE: Zapisy fabularne - Sköll - 02-05-2018

Kogoś na fabułę :vc bez porywanek z pupy tylko i bicia z zazdrości za zbyt długie uszy.


RE: Zapisy fabularne - Cheka - 03-05-2018

Ja chętnie, szukam kogoś kto przygarnie dzieciaka zrodzonego z narkotykowego haju xD


RE: Zapisy fabularne - Hati - 03-05-2018

Mhm... Wiesz co Cheka... Ja ci mogę zarzucić propozycją Avy jako opiekunki. Bo w sumie nią nie piszę bo nie mam zaczepienia tak trochę, a z takim dzieckiem zawsze raźniej.


RE: Zapisy fabularne - Manaia - 03-05-2018

Szukam kogoś na margines. Temat dowolny.


RE: Zapisy fabularne - Banjo - 03-05-2018

Proponuję Banja i Ima gotowych do zawierania nowych znajomości ;)

Acha Cheka. Nie wiem czy wiesz ale jakby co to jesteś zostawiona na terenie księżycowych.Nie wiem czy kojarzysz bo tam nic nie napisałaś ale Xenia przyniosła wszystkie dzieciaczki.


RE: Zapisy fabularne - Ayana - 03-05-2018

A ja zapraszam kogoś tutaj! http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2491&pid=134640#pid134640


RE: Zapisy fabularne - Cheka - 07-05-2018

Skoro jestem u Księżycowych to chetnie popiszę sobie z Avą :D


RE: Zapisy fabularne - Ava - 07-05-2018

Yuuupi ^^ Ja nia niby dalej siedze w jakims watku ale uznam ze juz sobie poszłam i mozemy gdzies razem na fabułę wbić ^^