Król Lew PBF
Ashley - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Ashley (/showthread.php?tid=461)

Strony: 1 2 3


Ashley - Ashley - 08-10-2012

Więc jak wiecie mam na imię Dorota (forumowa postać Ashley). Mam dużo lat. Lubię jeść wszystko. Lubię malować, lubię zwierzęta. Czytam fantasy, horrory, i takie tam ^^.


RE: Ashley - Dart - 08-10-2012

Ulubiona powieść fantasy i horror?


RE: Ashley - Moran - 08-10-2012

Coś niewiele tutaj siebie opisałaś...
"Dużo" to pojęcie względne. Ile masz lat? Gdzie mieszkasz? Masz jakieś ulubione zespoły/przedmioty/tytuły/zwierzęta, etc.?


RE: Ashley - Ashley - 08-10-2012

Zaraz poprawię, spokojnie.
Więc jak wiecie mam na imię Dorota (forumowa postać Ashley). Mam 22 lat . Lubię jeść wszystko. Lubię malować, lubię zwierzęta. Czytam fantasy, horrory, i takie tam. Fantasy ulubiona postać Smok, Saphira, A w Horrorze i nie wiem czy ktoś kojarzy pies baskervillów. uwielbiam tego psiaka. Mieszkam w Rudzie Śląskiej. Moje ulubione zespoły to : Blind Guardian, Feel , In Fermo, Gosia, Bajm, Boys, kurczę dużo ich jest ^^. Jeśli chodzi o przedmioty np szkolne to :biologia, Geografia, Chemia, Wok, WOS, Język Angielski, WF a Język Polski lubię. Tytuł (w grze ) -Szkarłatnooki, Zwierzęta: Wilki, Psy, Koty Chomiki, Szczury, Świnki Morskie, Słonie, Tygrysy, Lwy. Hmm jeśli chodzi ohobby lubię grać w rożne gry np strategiczne, wojenne społecznościowe, gotowania. Miałam szczura który wabił się Dzik i jak zdechł po nim strasznie rozpaczałam. Miałam chomika chińskiego samiczkę wabiła się Luna. Lubię też konie, bo są mądre. Lubię filmy przyrodnicze np Wszystko o psach lub Słonie z Borneo, fantastyczny np opowieści Z Narnii Ksiaże Kaspian, i Harry Potter i Książe Półkrwi, Horror Nocny pociąg z mięsem -polecam przerażający pod ziemią mieszkają istoty nie z tego świata i zjadają ciała ludzi zabitych od rzeźnika, który jeździł pociągiem i zabijał. Famillijny fil ulubiony to Uwolnić Orkę 1. Mam rodzeństwo. I jestem sobą.


RE: Ashley - Fiametta - 08-10-2012

22 lata i do szkoły chodzisz? Do jakiej?


RE: Ashley - Ashley - 08-10-2012

Do liceum Uzupełniającego. ^^


RE: Ashley - Naomi - 08-10-2012

Ruda Śląska, tak? Niekiedy tam przyjeżdżam.
A jaka dzielnica? :>


RE: Ashley - Ashley - 08-10-2012

Kochłowice. Zapraszam do odwiedzenia może mnie spotkasz o 630 kiedyś na przystanku XD.


RE: Ashley - Nzuri - 14-01-2013

O, Ashley mieszkasz niedaleko mnie :P


RE: Ashley - Ashley - 30-01-2013

To dobrze. A dokładnie gdzie mieszkasz? Nie powiedziałam też że wysłucham opinii czyjejś, ale nie zwracam na siebie uwagi. Lubię słuchać jak ktoś na mój temat mówi. Byle to nie było obraźliwie.


RE: Ashley - Shyeiro - 30-01-2013

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH, no tak... Bo najlepiej słuchać o sobie opini w samych superlatywach.


RE: Ashley - Destiny - 30-01-2013

Kurwa Padme mogłabyś ją zostawić w spokoju? -.- Nie wchodzi Ci w drogę, więc czego chcesz? Geeez, jak dziecko.


RE: Ashley - Padme - 30-01-2013

jak nie jak tak ;>


RE: Ashley - Amarth Shetani - 30-01-2013

Jak tak to wypierdalać z tematu i gryźć się po dupach na PW.


RE: Ashley - Ashley - 30-01-2013

Dziękuję Destiny i The Baddest Leader za obronę i pomoc. Tu nie chodzi o superlatywy. Chodzi by nie uraziło lecz wyjaśniało o co chodzi.