♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ashley
Gość

 
#1
08-10-2012, 18:30

Więc jak wiecie mam na imię Dorota (forumowa postać Ashley). Mam dużo lat. Lubię jeść wszystko. Lubię malować, lubię zwierzęta. Czytam fantasy, horrory, i takie tam ^^.
Dart
Gość

 
#2
08-10-2012, 18:34

Ulubiona powieść fantasy i horror?
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#3
08-10-2012, 18:34
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Coś niewiele tutaj siebie opisałaś...
"Dużo" to pojęcie względne. Ile masz lat? Gdzie mieszkasz? Masz jakieś ulubione zespoły/przedmioty/tytuły/zwierzęta, etc.?
Ashley
Gość

 
#4
08-10-2012, 18:58
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Zaraz poprawię, spokojnie.
Więc jak wiecie mam na imię Dorota (forumowa postać Ashley). Mam 22 lat . Lubię jeść wszystko. Lubię malować, lubię zwierzęta. Czytam fantasy, horrory, i takie tam. Fantasy ulubiona postać Smok, Saphira, A w Horrorze i nie wiem czy ktoś kojarzy pies baskervillów. uwielbiam tego psiaka. Mieszkam w Rudzie Śląskiej. Moje ulubione zespoły to : Blind Guardian, Feel , In Fermo, Gosia, Bajm, Boys, kurczę dużo ich jest ^^. Jeśli chodzi o przedmioty np szkolne to :biologia, Geografia, Chemia, Wok, WOS, Język Angielski, WF a Język Polski lubię. Tytuł (w grze ) -Szkarłatnooki, Zwierzęta: Wilki, Psy, Koty Chomiki, Szczury, Świnki Morskie, Słonie, Tygrysy, Lwy. Hmm jeśli chodzi ohobby lubię grać w rożne gry np strategiczne, wojenne społecznościowe, gotowania. Miałam szczura który wabił się Dzik i jak zdechł po nim strasznie rozpaczałam. Miałam chomika chińskiego samiczkę wabiła się Luna. Lubię też konie, bo są mądre. Lubię filmy przyrodnicze np Wszystko o psach lub Słonie z Borneo, fantastyczny np opowieści Z Narnii Ksiaże Kaspian, i Harry Potter i Książe Półkrwi, Horror Nocny pociąg z mięsem -polecam przerażający pod ziemią mieszkają istoty nie z tego świata i zjadają ciała ludzi zabitych od rzeźnika, który jeździł pociągiem i zabijał. Famillijny fil ulubiony to Uwolnić Orkę 1. Mam rodzeństwo. I jestem sobą.
Fiametta
Gość

 
#5
08-10-2012, 19:01
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

22 lata i do szkoły chodzisz? Do jakiej?
Ashley
Gość

 
#6
08-10-2012, 19:06
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Do liceum Uzupełniającego. ^^
Naomi
Gość

 
#7
08-10-2012, 19:20
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Ruda Śląska, tak? Niekiedy tam przyjeżdżam.
A jaka dzielnica? :>
Ashley
Gość

 
#8
08-10-2012, 20:00
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Kochłowice. Zapraszam do odwiedzenia może mnie spotkasz o 630 kiedyś na przystanku XD.
Nzuri
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Liczba postów:44 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 65
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 72

#9
14-01-2013, 10:49
Prawa autorskie: MadKakerlaken

O, Ashley mieszkasz niedaleko mnie :P
Ashley
Gość

 
#10
30-01-2013, 20:57
Prawa autorskie: MadKakerlaken

To dobrze. A dokładnie gdzie mieszkasz? Nie powiedziałam też że wysłucham opinii czyjejś, ale nie zwracam na siebie uwagi. Lubię słuchać jak ktoś na mój temat mówi. Byle to nie było obraźliwie.
Shyeiro
KARNY TYTUŁ ZA PSUCIE EVENTÓW

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Ponad 4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:411 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 29

#11
30-01-2013, 21:22
Prawa autorskie: AFrozenHeart/ Zimnaya

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH, no tak... Bo najlepiej słuchać o sobie opini w samych superlatywach.
[Obrazek: commission</em>_snooki3_by_zimnaya-d7y0u6j.png]

Shit happend, eat that rude.
GŁOS
Destiny
Gość

 
#12
30-01-2013, 21:44
Prawa autorskie: AFrozenHeart/ Zimnaya

Kurwa Padme mogłabyś ją zostawić w spokoju? -.- Nie wchodzi Ci w drogę, więc czego chcesz? Geeez, jak dziecko.
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#13
30-01-2013, 22:07
Prawa autorskie: Malaika4

jak nie jak tak ;>
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Amarth Shetani
Konto zawieszone

Gatunek:Samael. Płeć:Samiec Zezwolenia:The leader of acatalepsy. ~ Liczba postów:212 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95.
Zręczność: 85.
Spostrzegawczość: 85.
Doświadczenie: 37.

#14
30-01-2013, 22:45
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Jak tak to wypierdalać z tematu i gryźć się po dupach na PW.

[TICK-TACK-TACK-TACK-TACK-TACK]

[Obrazek: fgqe3.png]

  • _Endless fuckin' show time _Bite off my skin and cell, _But you cannot eat my deep inside, _You kneel down and beg to me _[Give me your beast…]
Ashley
Gość

 
#15
30-01-2013, 23:57
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Dziękuję Destiny i The Baddest Leader za obronę i pomoc. Tu nie chodzi o superlatywy. Chodzi by nie uraziło lecz wyjaśniało o co chodzi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości