Król Lew PBF
Rafiki - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Rafiki (/showthread.php?tid=542)

Strony: 1 2 3 4 5


Rafiki - Miyuki - 10-11-2012

Stwierdziłam, że wrzucę to tu, coby większego zamieszania w eventach nie robić.
Cytat:
Ragnar wspominała kiedyś o tym, że problemem [Rafikiego] jest to, że nowa postać na start dostaje dwa świecidełka. Może całkowicie to znieść, a wszelakie tego typu pierdółki można będzie nabyć u Rafikiego? Zawsze kwestie medalionów od matek, teściowych i innych członków rodziny można rozwiązać w prosty sposób. Rafiki mógłby zbierać różne takie naszyjniki, ot tak, po prostu. Gdy postać uzbiera daną ilość opali, przypadkiem spotyka Rafikiego i dostrzega ten naszyjnik. Za daną ilość opali Rafiki po prostu oddaje, rzucając jeszcze jakąś sentencję, ot tak.


No właśnie. Co Wy o tym sądzicie? Bo na razie to ta postać leży się i kurzy, a i opale średnio się przydają. Są, bo są, ale nic nie robią.


RE: Rafiki - Duma - 10-11-2012

Ja jestem za! Żadna moja postać nie ma "udziwnień" i błyskotek. A ja jestem spóźnialskim MG-iem od rozdawania opali i prowadzenia Rafikiego a jak na razie nie miałam okazji żeby wleźć na to konto. I tyle :3


RE: Rafiki - Vasanti Vei - 10-11-2012

Właściwie to brzmi sensownie. Faktycznie przydałoby się w końcu ruszyć koncepcję Rafikiego i opali, a to byłby wcale niezły sposób.


RE: Rafiki - Duma - 10-11-2012

Cynek, o ankiecie zapomniałaś!


RE: Rafiki - Miyuki - 10-11-2012

Nie. Celowo jej nie dałam. Pomysł nie musi być ograniczony ankietą - aczkolwiek mogę ją zrobić, mi to tam rybka.


RE: Rafiki - Skanda - 10-11-2012

Jak dla mnie super.


RE: Rafiki - Destiny - 10-11-2012

Yup, podpisuję się pod osóbkami powyżej.


RE: Rafiki - Selene - 10-11-2012

A ja będę takim odmieńcem, co powie "lol, nope."

Czemu? Ano temu że niektórzy mają bogatą historię, z wieloma wątkami i blablabla. Jakieś tam tradycyjne pierdołki i pierdołki. Od spojrzenia już samego na taką osóbkę, widać że już sporo przeżyła. Dlaczego miałaby wyrzucić wszystkie te swoje pierdółki w pizdu, przychodząc do krainy? :V

A co do rafikiego... Ja Saber się zbierałam, chciałam coś kupić i chciałam, ale opalów nie miałam. A teraz mam. Ale póki co jest uwięziona i nie mogę iść kupić.

Odnoszę też wrażenie że nikt nic nie kupuje, bo nie ma za co. Za 1 czy 2 opale... cóż może mieć? Nawet na byle malunek nie starczy, który zmyje się przy pierwszym deszczu.


RE: Rafiki - Miyuki - 10-11-2012

Selene napisał(a):Czemu? Ano temu że niektórzy mają bogatą historię, z wieloma wątkami i blablabla. Jakieś tam tradycyjne pierdołki i pierdołki. Od spojrzenia już samego na taką osóbkę, widać że już sporo przeżyła. Dlaczego miałaby wyrzucić wszystkie te swoje pierdółki w pizdu, przychodząc do krainy? :V


W takim przypadku sądzę, że administacja skłonna będzie iść na ustępstwo i niech sobie ma te pierdółki. Choć i tak, co nie dużo, to niezdrowo, jakieś ozdoby uzasadnione dobitnie niech sobie będą, ale też aby z kolei nie obwieszać lwa całą masą różnych ozdóbek. Raz, że nieładnie (acz tego się chyba w jakiś sposób nie reguluje), dwa - bo to też mija się z celem - mamy Rafikiego. Jeśli ktoś chce więcej, niech się stara, a nie wszystko pięknie podpicuję pod historię i ma, a inny się nalata.

Chodzi mi bardziej o jakiegoś randomowego lwa, który twierdzi, że to oto jest rodzinna pamiątka, po matce, która umarła i mu to dała, blablabla... Ot, takie typowe gadanie, byleby tylko mieć ten łańcuszek, bez większego uzasadnienia.


RE: Rafiki - Kami - 10-11-2012

Jestem przeciwko odbieraniu możliwości przyjścia nowej postaci z tymi dwoma świecidełkami.

Jednak można wpleść tę drugą część w role Rafikiego.
Cytat:Rafiki mógłby zbierać różne takie naszyjniki, ot tak, po prostu. Gdy postać uzbiera daną ilość opali, przypadkiem spotyka Rafikiego i dostrzega ten naszyjnik. Za daną ilość opali Rafiki po prostu oddaje, rzucając jeszcze jakąś sentencję, ot tak.


I w zasadzie dwie dozwolone ozdoby to nie jest dużo, wiec nie ma co tragizować że lewek będzie obwieszony jak choinka ;3.

Może Miyuki chciałabyś dostać pod opiekę małpiszona?


RE: Rafiki - Eenu - 10-11-2012

Cytat:W takim przypadku sądzę, że administacja skłonna będzie iść na ustępstwo i niech sobie ma te pierdółki.

Tyle, że znowu zacznie się gadka - "Ale jemu pozwoliliście mieć naszyjnik, który wyłowił z rzeki bo coś tam, a mi rodzinnego znamienia nie i mam iść do Rafikiego".

Ja to zrobiłabym tak - możliwość nie dwóch, a JEDNEJ ozdoby za starannie, obszernie i jakoś znacząco wyjaśnioną historię postaci. Bo faktycznie, zbyt dużo pierdółek, nawet i tych kupionych za opale, wygląda okropnie :P. Ale z drugiej strony dwie to też nie jest żadna drama, jak mówi Kami.


RE: Rafiki - Vasanti Vei - 10-11-2012

Ale ile wy macie lwów z ozdóbkami? No tak szczerze. Wymieńcie mi chociaż z pięć.

Wyjątkowo zgodzę się z Eenu, bo właśnie też miałam pisać, że może by chociaż zmniejszyć do jednej ozdoby.


RE: Rafiki - Mogrim - 10-11-2012

Z ozdóbkami postaci jest bardo mało w sumie garstka :) u mnie jest Demi z małym tatuażem pod okiem i Mogrim który na jednych pracach ma trzy kolczyki, na innych nie i w sumie to już tylko gestia odbiorcy czy uzna je czy nie. Ja tego nie narzucam, a nawet nigdzie nie zaznaczam.

Co do pomysłu to tak ...jedna ozdóbka z uzasadnieniem była by dobra, tylko aby znowu nie wyszło by tak, że historia 5 zdań, uzasadnienie do ozdoby 10 XD bo się mogą czepiać.

Po prostu jedną można, druga do zakupu jak i każda następna ...tylko wycenę danej ozdoby zostawilibyśmy Rafikiemu.


RE: Rafiki - Khayaal - 11-11-2012

lwy z ozdóbkami? wymienieni wcześniej Mogu, Demi, poza tym Khayaal, Oxena, Rosalie, Hofu, Matumaini, Reese, Sheloth, Uzoefu. tak na szybko, przejrzawszy last logged, a jakbym siadła nad listą użyszkodników, to będzie więcej.
trochę tego jest.


RE: Rafiki - Skanda - 11-11-2012

...Sheloth, Athari, Vinity, Ingo, Selene, Rinviel, Yennefer, Ezrael, Imani, Audrey, Nathaniel, Vuko.. :3 Jedni z gorszym, jedni z lepszym wytłumaczeniem ich pochodzenia.