♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#1
10-11-2012, 15:04
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Stwierdziłam, że wrzucę to tu, coby większego zamieszania w eventach nie robić.
Cytat:
Ragnar wspominała kiedyś o tym, że problemem [Rafikiego] jest to, że nowa postać na start dostaje dwa świecidełka. Może całkowicie to znieść, a wszelakie tego typu pierdółki można będzie nabyć u Rafikiego? Zawsze kwestie medalionów od matek, teściowych i innych członków rodziny można rozwiązać w prosty sposób. Rafiki mógłby zbierać różne takie naszyjniki, ot tak, po prostu. Gdy postać uzbiera daną ilość opali, przypadkiem spotyka Rafikiego i dostrzega ten naszyjnik. Za daną ilość opali Rafiki po prostu oddaje, rzucając jeszcze jakąś sentencję, ot tak.


No właśnie. Co Wy o tym sądzicie? Bo na razie to ta postać leży się i kurzy, a i opale średnio się przydają. Są, bo są, ale nic nie robią.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#2
10-11-2012, 15:19
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Ja jestem za! Żadna moja postać nie ma "udziwnień" i błyskotek. A ja jestem spóźnialskim MG-iem od rozdawania opali i prowadzenia Rafikiego a jak na razie nie miałam okazji żeby wleźć na to konto. I tyle :3
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#3
10-11-2012, 15:20
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Właściwie to brzmi sensownie. Faktycznie przydałoby się w końcu ruszyć koncepcję Rafikiego i opali, a to byłby wcale niezły sposób.
Duma
Konto zawieszone

Gatunek:Laine Płeć:Samica Wiek:6 miesięcy. Liczba postów:117 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 15

#4
10-11-2012, 15:31
Prawa autorskie: av; l - Malaika4, col - ComicScribe, obr - Cynek :3/Maciej Balcar

Cynek, o ankiecie zapomniałaś!
Światło księżyca
Ten wiatr, co trawy gnie
Te wody wzburzone...
To właśnie cały świat wokół mnie,
to wszystko czego chce,
co pragnę mieć, mam tu...
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#5
10-11-2012, 15:32
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Nie. Celowo jej nie dałam. Pomysł nie musi być ograniczony ankietą - aczkolwiek mogę ją zrobić, mi to tam rybka.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#6
10-11-2012, 15:57
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Jak dla mnie super.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Destiny
Gość

 
#7
10-11-2012, 17:31
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Yup, podpisuję się pod osóbkami powyżej.
Selene
Gość

 
#8
10-11-2012, 18:10
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

A ja będę takim odmieńcem, co powie "lol, nope."

Czemu? Ano temu że niektórzy mają bogatą historię, z wieloma wątkami i blablabla. Jakieś tam tradycyjne pierdołki i pierdołki. Od spojrzenia już samego na taką osóbkę, widać że już sporo przeżyła. Dlaczego miałaby wyrzucić wszystkie te swoje pierdółki w pizdu, przychodząc do krainy? :V

A co do rafikiego... Ja Saber się zbierałam, chciałam coś kupić i chciałam, ale opalów nie miałam. A teraz mam. Ale póki co jest uwięziona i nie mogę iść kupić.

Odnoszę też wrażenie że nikt nic nie kupuje, bo nie ma za co. Za 1 czy 2 opale... cóż może mieć? Nawet na byle malunek nie starczy, który zmyje się przy pierwszym deszczu.
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#9
10-11-2012, 18:35
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Selene napisał(a):Czemu? Ano temu że niektórzy mają bogatą historię, z wieloma wątkami i blablabla. Jakieś tam tradycyjne pierdołki i pierdołki. Od spojrzenia już samego na taką osóbkę, widać że już sporo przeżyła. Dlaczego miałaby wyrzucić wszystkie te swoje pierdółki w pizdu, przychodząc do krainy? :V


W takim przypadku sądzę, że administacja skłonna będzie iść na ustępstwo i niech sobie ma te pierdółki. Choć i tak, co nie dużo, to niezdrowo, jakieś ozdoby uzasadnione dobitnie niech sobie będą, ale też aby z kolei nie obwieszać lwa całą masą różnych ozdóbek. Raz, że nieładnie (acz tego się chyba w jakiś sposób nie reguluje), dwa - bo to też mija się z celem - mamy Rafikiego. Jeśli ktoś chce więcej, niech się stara, a nie wszystko pięknie podpicuję pod historię i ma, a inny się nalata.

Chodzi mi bardziej o jakiegoś randomowego lwa, który twierdzi, że to oto jest rodzinna pamiątka, po matce, która umarła i mu to dała, blablabla... Ot, takie typowe gadanie, byleby tylko mieć ten łańcuszek, bez większego uzasadnienia.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#10
10-11-2012, 18:54
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Jestem przeciwko odbieraniu możliwości przyjścia nowej postaci z tymi dwoma świecidełkami.

Jednak można wpleść tę drugą część w role Rafikiego.
Cytat:Rafiki mógłby zbierać różne takie naszyjniki, ot tak, po prostu. Gdy postać uzbiera daną ilość opali, przypadkiem spotyka Rafikiego i dostrzega ten naszyjnik. Za daną ilość opali Rafiki po prostu oddaje, rzucając jeszcze jakąś sentencję, ot tak.


I w zasadzie dwie dozwolone ozdoby to nie jest dużo, wiec nie ma co tragizować że lewek będzie obwieszony jak choinka ;3.

Może Miyuki chciałabyś dostać pod opiekę małpiszona?
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Eenu
Konto zawieszone

Gatunek:Roza Płeć:Samica Wiek:8 miesięcy Znamiona:0/0 Liczba postów:55 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#11
10-11-2012, 18:57
Prawa autorskie: MysticMistSong

Cytat:W takim przypadku sądzę, że administacja skłonna będzie iść na ustępstwo i niech sobie ma te pierdółki.

Tyle, że znowu zacznie się gadka - "Ale jemu pozwoliliście mieć naszyjnik, który wyłowił z rzeki bo coś tam, a mi rodzinnego znamienia nie i mam iść do Rafikiego".

Ja to zrobiłabym tak - możliwość nie dwóch, a JEDNEJ ozdoby za starannie, obszernie i jakoś znacząco wyjaśnioną historię postaci. Bo faktycznie, zbyt dużo pierdółek, nawet i tych kupionych za opale, wygląda okropnie :P. Ale z drugiej strony dwie to też nie jest żadna drama, jak mówi Kami.
[Obrazek: free_icon</em>seed_of_life_by_valasedai-d4p8ddm.gif]
Muszę przyznać,
Tak na prawdę,
Bez przesady,
Można zwalczyć różne wady.
Na nieśmiałość nie ma rady,
Chociaż staram się usilnie kilka lat,
Wciąż nieśmiałość jest najgorszą z moich wad.

~Eenu~Głos~
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#12
10-11-2012, 19:31
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ale ile wy macie lwów z ozdóbkami? No tak szczerze. Wymieńcie mi chociaż z pięć.

Wyjątkowo zgodzę się z Eenu, bo właśnie też miałam pisać, że może by chociaż zmniejszyć do jednej ozdoby.
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#13
10-11-2012, 22:29
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Z ozdóbkami postaci jest bardo mało w sumie garstka :) u mnie jest Demi z małym tatuażem pod okiem i Mogrim który na jednych pracach ma trzy kolczyki, na innych nie i w sumie to już tylko gestia odbiorcy czy uzna je czy nie. Ja tego nie narzucam, a nawet nigdzie nie zaznaczam.

Co do pomysłu to tak ...jedna ozdóbka z uzasadnieniem była by dobra, tylko aby znowu nie wyszło by tak, że historia 5 zdań, uzasadnienie do ozdoby 10 XD bo się mogą czepiać.

Po prostu jedną można, druga do zakupu jak i każda następna ...tylko wycenę danej ozdoby zostawilibyśmy Rafikiemu.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#14
11-11-2012, 04:01
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

lwy z ozdóbkami? wymienieni wcześniej Mogu, Demi, poza tym Khayaal, Oxena, Rosalie, Hofu, Matumaini, Reese, Sheloth, Uzoefu. tak na szybko, przejrzawszy last logged, a jakbym siadła nad listą użyszkodników, to będzie więcej.
trochę tego jest.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#15
11-11-2012, 12:29
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

...Sheloth, Athari, Vinity, Ingo, Selene, Rinviel, Yennefer, Ezrael, Imani, Audrey, Nathaniel, Vuko.. :3 Jedni z gorszym, jedni z lepszym wytłumaczeniem ich pochodzenia.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości