Król Lew PBF
Lioden - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+---- Wątek: Lioden (/showthread.php?tid=630)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Lioden - Sharma - 27-03-2013

Nie, wcale nie musisz tych pierwszych 10 kupować. Atakiem też się da. No, chyba, że coś zmienili.


RE: Lioden - Samiya - 27-03-2013

A co w ogóle robią te markings? Wydaje mi się że lwice i lwiątka z nimi są droższe.


RE: Lioden - Moran - 27-03-2013

Markings to po prostu znaczenia na futrze ;) Czynią postać ciekawszą.


RE: Lioden - Khayaal - 27-03-2013

@Moran
* Territory can be bought for SB until territory size 10, and then must be fought for until size 20. After 20, it can only be bought with GB to size 30. 30 is the current limit size for territory.
~News

od początku tak było, za wyjątkiem dodania możliwości nabycia terytorium za GB. to się pojawiło niedawno.


RE: Lioden - Samiya - 27-03-2013

Mweh. Ale sprzedać drożej można!


RE: Lioden - Miyuki - 28-03-2013

Właśnie nie do końca mogę walczyć o terytorium (choć poradnik pisze, że niby mogę). Każdy na start dostaje po 2 terenu, a zawsze wywala mi wtedy "Nie możesz walczyć o terytorium, bo dany osobnik ma 2 lub więcej terytoriów". Taka lipka. :c


RE: Lioden - Khayaal - 28-03-2013

jest jeszcze ograniczenie, że ten, kogo atakujesz, musi mieć co najmniej 5 terytorium... czy ileś tam. zbyt małych stad atakować nie można, chociaż zważywszy na to, że jak ktoś na Tobie zdobędzie teren, to Ty go nie tracisz - to na moje nie robi to różnicy i te małe też by było można.

w każdym razie do 10 rozmiaru kupujesz. po ostatnim patchu już na pewno.


RE: Lioden - Skanda - 29-03-2013

No popatrzcie tylko na mojego pięknego customa ;_; http://www.lioden.com/lion.php?id=4047


RE: Lioden - Khayaal - 29-03-2013

eksplozja kociąt! i kolejne w drodze!

jakby ktoś chciał kocięta z kont #4034 i #4036, poza tymi oznaczonymi jako sprzedane, dajcie znać. ;x zarezerwuję Wam.


RE: Lioden - Nzuri - 02-04-2013

Na pierwszym masz cudnego samczyka :D
Moje konto to Estelle(#1086). Za ciekawych lwów nie mam, prócz Czarnej samiczki i jej córki oraz jej synka Mahogamy. Szukam właśnie GB lub Cub sex changer... ale ciężko mi to idzie xD


RE: Lioden - Skanda - 02-04-2013

APF, to ja mam cudnego samczyka.


RE: Lioden - Khayaal - 02-04-2013

Sorry Rag 8)
Nzuri, zdobycie 1 GB na sex changer powinno zajac pare godzin, bo teraz wiekszosc luda spi. Szukaj nie w trade'ach, tylko na forum i na sales chat. A w razie czego daj znac, to Ci ogarne :)


RE: Lioden - Skanda - 02-04-2013

Z kremowej lwicy i copper samca urodził mi się albinos, fuck the logic http://www.lioden.com/territory_lion.php?id=349225


RE: Lioden - Miyuki - 02-04-2013

Yay, doszłam do 10-ciu terytoriów (z czego tylko jedno kupiłam). <3

A żeby walczyć o teren, trzeba atakować lwa, który ma przynajmniej 3 terytoria.


RE: Lioden - Otieno - 02-04-2013

Rag xD Nie albinos a biały, ale i tak dziwaczne xD
I po zastanowieniu... twój jest lepszy (tak tak, o samca chodzi xD)