Król Lew PBF
KRÓL I KRÓLOWA BALU - wyniki - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Eventy (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=124)
+----- Dział: EVENT SYLWESTROWY 2015 (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=134)
+----- Wątek: KRÓL I KRÓLOWA BALU - wyniki (/showthread.php?tid=1584)



KRÓL I KRÓLOWA BALU - wyniki - Samiya - 30-12-2015

Rywalizacja była zażarta, bowiem zgłosiła się zaskakująca ilość kandydatów! Lecz w końcu nadeszła ta chwila, która ukróci wszelką niepewność!
WYNIKI KONKURSU NA KRÓLA I KRÓLOWĄ BALU!

Królową balu zostaje uroczy duszek z zamiłowaniem do kokosków o imieniu Helenka (Chawa).
Wicekrólową balu jest Sylwia (Samiya), której wreszcie udało się poderwać rycerza.

Królem balu okazał się być pirat Kapitan Damazy! (Duch). Pewnie za nagrodę kupi rum :<
Wicekrólem zostaje rycerz Zawisza (Zephyr). I to jest zupełny przypadek, że jego dziewczyna jest wicekrólową.

Event półfabularny cieszył się zaskakującą popularnością, chyba pierwszy raz musiałyśmy tworzyć nowe lokacje, bo nikt nie ogarniał :D Cieszę się, że Wam się podobało.


RE: KRÓL I KRÓLOWA BALU - wyniki - Duch - 30-12-2015

Stał na sali oczekując wyników które miała wygłosić jakaś młoda dziewczyna. Bił brawo kiedy to okazało się, że królową balu została jego pierwsza towarzyszka - Duszek jak się teraz dowiedział o imieniu Helenka.
Zagwizdał kiedy to wicekrólową została dziewczyna która to właśnie wyczytywała zwycięzców.
Pewnie miała jakieś wtyki wśród jury.
Czekał dalej z butelką rumu zdobytego z jednej z piwnic popijając co jakiś czas. Prawie się zakrztusił i opluł osobę stojącą przed nim zawartością jaką z trudem przełknął i podał butelkę najbliższej osobie.
Ruszył wiele wzruszony odebrać swoją nagrodę niczym Ronaldo swoją złotą piłkę.
Po odebraniu wszelkich gratulacji od gospodarzy otarł łzy szczęścia by powiedzieć kilka zdań do mikrofonu.
Wpierw musiał sprawdzić jednak czy ten przedmiot wymyślony za pewnie przez samego diabła by rozgłaszać swe herezje działa, przez co popukał w niego kilka razy palcem. Utwierdzając się w tym, że jest włączony otarł jeszcze raz mokre oczy i powiedział:
- Jestem ogromnie zaskoczony tym jak wiele osób oddało na mnie swe głosy. Za co im dziękuję bardzo mocno, rad będąc, że mogłem się z Nimi bawić, rabować i gwa... A nie tego nie robiliśmy - Rzekł i pociągnął nosem by całkowicie się nie rozkleić.
- Tak jak obiecałem, na osoby które na mnie zagłosowały czekać będzie chwała, złoto i rum na mym pokładzie. Który zacumował w TYM porcie do którego zapraszam na małe Afterparty! - Powiedział wskazując miejsce w którą stronę trzeba się udać by trafić do jego okrętu.
- Osobom które na mnie nie głosowały chciałbym przekazać, że sam Diobeł na nich czeka i będą się smażyć w smole! Albo może to być Im wybaczone jeśli dołączą do mojej załogi na dwieście lat! Czekam na Nich na SWOIM okręcie! - Dodał grożąc paluchem z złotymi pierścieniami i szczerząc swoje pożółkłe zębiska. Po czym zszedł i ruszył wesoło na swój okręt.


RE: KRÓL I KRÓLOWA BALU - wyniki - Sargon - 30-12-2015

Wyobraźcie sobie takiego Sadisma...
[Obrazek: joker.gif]

Oto tyle co mogę powiedzieć. Gratuluje.
I jak Duchowi szczerze, tak co do Sami... A zresztą.
Gratuluje.


RE: KRÓL I KRÓLOWA BALU - wyniki - Felija - 30-12-2015

Szalony Damazy miał wygraną w kieszeni. Najlepszy kandydat ever, co tu dużo mówić.

Żałuję, że mój wonsz-monsz nie został wicekrólem, no ale Zawisza też jak najbardziej daje radę, podobnie jak i Sylwia. :3
Z kolei Helenka urzekała mnie każdym postem, choć muszę przyznać, że czuję pewien niedosyt. ^^' Ale rozumiem, że to nie Twoja wina, że nie mogłaś zostać na dłużej.


RE: KRÓL I KRÓLOWA BALU - wyniki - Vult - 30-12-2015

Walentyna z pewnością przybyłaby na ogłoszenie wyników gdyby nie fakt, że spędzała czas z Mariankiem i Kingą. Zachciało się chłopakowi powtórki z rozrywki, to jakże mu odmówić.
Z pewnością jednak głośno wiwatowałaby i klaskała dla zwycięzców.


RE: KRÓL I KRÓLOWA BALU - wyniki - Samiya - 30-12-2015

A tam wtyki wśród jury xD po prostu odnoszę wrażenie, że ktoś zagłosował na Sami tylko dlatego, że Zawisza miał zostać Wice.
Kapitanie, jaka piękna kryptoreklama ;-; wzruszyłam się

Edit: zapomniałabym dodać. Mój rycerz na prezydenta! <3


RE: KRÓL I KRÓLOWA BALU - wyniki - Zephyr - 30-12-2015

Ja tam nawet nie wiem, kiedy dostałem ten trzeci głos. Zapowiadało się na dogrywkę i byłem pewien, że wygra ją Czarek :P A tu taka niespodzianka. Dziękuję za głosy i gratuluję pozostałej trójce ^^