♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#1
30-12-2015, 19:05
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Rywalizacja była zażarta, bowiem zgłosiła się zaskakująca ilość kandydatów! Lecz w końcu nadeszła ta chwila, która ukróci wszelką niepewność!
WYNIKI KONKURSU NA KRÓLA I KRÓLOWĄ BALU!

Królową balu zostaje uroczy duszek z zamiłowaniem do kokosków o imieniu Helenka (Chawa).
Wicekrólową balu jest Sylwia (Samiya), której wreszcie udało się poderwać rycerza.

Królem balu okazał się być pirat Kapitan Damazy! (Duch). Pewnie za nagrodę kupi rum :<
Wicekrólem zostaje rycerz Zawisza (Zephyr). I to jest zupełny przypadek, że jego dziewczyna jest wicekrólową.

Event półfabularny cieszył się zaskakującą popularnością, chyba pierwszy raz musiałyśmy tworzyć nowe lokacje, bo nikt nie ogarniał :D Cieszę się, że Wam się podobało.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Duch
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata i 4 miesiące Liczba postów:181 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 58
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 35

#2
30-12-2015, 19:36
Prawa autorskie: Dirke

Stał na sali oczekując wyników które miała wygłosić jakaś młoda dziewczyna. Bił brawo kiedy to okazało się, że królową balu została jego pierwsza towarzyszka - Duszek jak się teraz dowiedział o imieniu Helenka.
Zagwizdał kiedy to wicekrólową została dziewczyna która to właśnie wyczytywała zwycięzców.
Pewnie miała jakieś wtyki wśród jury.
Czekał dalej z butelką rumu zdobytego z jednej z piwnic popijając co jakiś czas. Prawie się zakrztusił i opluł osobę stojącą przed nim zawartością jaką z trudem przełknął i podał butelkę najbliższej osobie.
Ruszył wiele wzruszony odebrać swoją nagrodę niczym Ronaldo swoją złotą piłkę.
Po odebraniu wszelkich gratulacji od gospodarzy otarł łzy szczęścia by powiedzieć kilka zdań do mikrofonu.
Wpierw musiał sprawdzić jednak czy ten przedmiot wymyślony za pewnie przez samego diabła by rozgłaszać swe herezje działa, przez co popukał w niego kilka razy palcem. Utwierdzając się w tym, że jest włączony otarł jeszcze raz mokre oczy i powiedział:
- Jestem ogromnie zaskoczony tym jak wiele osób oddało na mnie swe głosy. Za co im dziękuję bardzo mocno, rad będąc, że mogłem się z Nimi bawić, rabować i gwa... A nie tego nie robiliśmy - Rzekł i pociągnął nosem by całkowicie się nie rozkleić.
- Tak jak obiecałem, na osoby które na mnie zagłosowały czekać będzie chwała, złoto i rum na mym pokładzie. Który zacumował w TYM porcie do którego zapraszam na małe Afterparty! - Powiedział wskazując miejsce w którą stronę trzeba się udać by trafić do jego okrętu.
- Osobom które na mnie nie głosowały chciałbym przekazać, że sam Diobeł na nich czeka i będą się smażyć w smole! Albo może to być Im wybaczone jeśli dołączą do mojej załogi na dwieście lat! Czekam na Nich na SWOIM okręcie! - Dodał grożąc paluchem z złotymi pierścieniami i szczerząc swoje pożółkłe zębiska. Po czym zszedł i ruszył wesoło na swój okręt.
Temat muzyczny Ducha

<b>[you]</b> I am your father!

Dołącz do mnie i rządźmy wspólnie światem!
Sargon
Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:2 lata 9 miesięcy Liczba postów:81 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 7
Zręczność: 37
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 25

#3
30-12-2015, 20:59
Prawa autorskie: Av. Grima tł. Ja

Wyobraźcie sobie takiego Sadisma...
[Obrazek: joker.gif]

Oto tyle co mogę powiedzieć. Gratuluje.
I jak Duchowi szczerze, tak co do Sami... A zresztą.
Gratuluje.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#4
30-12-2015, 21:37
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Szalony Damazy miał wygraną w kieszeni. Najlepszy kandydat ever, co tu dużo mówić.

Żałuję, że mój wonsz-monsz nie został wicekrólem, no ale Zawisza też jak najbardziej daje radę, podobnie jak i Sylwia. :3
Z kolei Helenka urzekała mnie każdym postem, choć muszę przyznać, że czuję pewien niedosyt. ^^' Ale rozumiem, że to nie Twoja wina, że nie mogłaś zostać na dłużej.
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#5
30-12-2015, 21:43
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Walentyna z pewnością przybyłaby na ogłoszenie wyników gdyby nie fakt, że spędzała czas z Mariankiem i Kingą. Zachciało się chłopakowi powtórki z rozrywki, to jakże mu odmówić.
Z pewnością jednak głośno wiwatowałaby i klaskała dla zwycięzców.
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#6
30-12-2015, 23:08
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

A tam wtyki wśród jury xD po prostu odnoszę wrażenie, że ktoś zagłosował na Sami tylko dlatego, że Zawisza miał zostać Wice.
Kapitanie, jaka piękna kryptoreklama ;-; wzruszyłam się

Edit: zapomniałabym dodać. Mój rycerz na prezydenta! <3
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

#7
30-12-2015, 23:24
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

Ja tam nawet nie wiem, kiedy dostałem ten trzeci głos. Zapowiadało się na dogrywkę i byłem pewien, że wygra ją Czarek :P A tu taka niespodzianka. Dziękuję za głosy i gratuluję pozostałej trójce ^^


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości