♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Akela
Konto zawieszone

Gatunek:tygrys Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła (3 lata ) Liczba postów:41 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#31
20-06-2014, 23:50
Prawa autorskie: mua / Wikimedia Commons

Jestem głodna, co polecacie?
Dolar
Gość

 
#32
20-06-2014, 23:55
Prawa autorskie: mua / Wikimedia Commons

Kotlet szwajcarski ( Cordon Bleu) chodzi za mną od dłuższego czasu ;_; a takto na wieczór...może jakaś kanapka ?? :P
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#33
20-06-2014, 23:58
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Hej Dolar. :D

A ja lubię naleśniki z truskawkami i bitą śmietaną.
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Alaina
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:dorosła Liczba postów:250 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 29

#34
21-06-2014, 00:10
Prawa autorskie: malaika4//

zUo xp *
ale takie truskawki
Kurcze coś czuje że jutro z rana nawiedzę targ i się w nie uzbroję XD
(ach niema to jak być wszelkim miłośnikiem owoców x3 )
[Obrazek: al_zpsc33a0f47.png]

"...Jestem hipokrytą...
Nie bój się, nieustanie powtarzałam do siebie, wierząc że te drobne słowa dodadzą mi odwagi abym mogła iść przed siebie...  
A jednak nie umiem, nie ważne ile  postaram się uczynić korków, kajdany strachu już dawno skuły moje łapy.
Boje się was, boje się bliskości , boje się straty.
Gdyż kiedy spróbuje się do kogoś przywiązać, ta osoba odchodzi, zbyt daleko aby móc ją odnaleźć..."
Dolar
Gość

 
#35
21-06-2014, 00:13
Prawa autorskie: malaika4//

A u mnie właśnie kiepsko z jedzeniem warzyw i owoców .-. nie wiem w sumie dokładnie dlaczego tak mam no ale jakoś jak widzę sałatki wszelakie czy same warzywa/owoce to mnie jakoś odrzuca x"D ale są wyjątki, którymi nie pogardzę np. truskawki czy jabłka c:
Mirage
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:5 Znamiona:2/4 Liczba postów:113 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 20

#36
21-06-2014, 00:48
Prawa autorskie: Afrozenheart

Mrożona kawa - oh jaka dobra! Zwłaszcza ta z Tesco za dwa funty - karmelowe latte <3
Tea Time o piątej! Ja czasami piję herbatę za herbatą - w sumie mam w czym wybierać. Mój brat się wkurza ja stoję pół godziny przed półkami z herbatą i nie wiem, którą wybrać - dla niego herbata to herbata, ale tu chodzi o jakość!

Oh Truskawki <3 Narobiliście mi ochoty!
[Obrazek: 2gv8104.jpg]
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#37
21-06-2014, 12:05
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

W tym roku truskawki nie są zbyt dobre... albo nie miałam szczęścia i po prostu na takie nie trafiłam, ale serio, dotychczas jadłam same kwaski.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#38
21-06-2014, 12:09
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

U mnie większość jest przynajmniej przyzwoita, a spora część całkiem dobra. Ostatnio jem je codziennie... No, dzisiaj jeszcze nie. Ale jadłam dżem truskawkowy do owsianki.
Alaina
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:dorosła Liczba postów:250 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 29

#39
21-06-2014, 12:56
Prawa autorskie: malaika4//

Jednak wygrały czereśnie XD
Ale i dla mnie truskawka to truskawka jesli jest za kwaśna najwyzej doda się do nich łyżeczkę miodu i jest smacznie XD
[Obrazek: al_zpsc33a0f47.png]

"...Jestem hipokrytą...
Nie bój się, nieustanie powtarzałam do siebie, wierząc że te drobne słowa dodadzą mi odwagi abym mogła iść przed siebie...  
A jednak nie umiem, nie ważne ile  postaram się uczynić korków, kajdany strachu już dawno skuły moje łapy.
Boje się was, boje się bliskości , boje się straty.
Gdyż kiedy spróbuje się do kogoś przywiązać, ta osoba odchodzi, zbyt daleko aby móc ją odnaleźć..."
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#40
21-06-2014, 13:31
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Jakieś ułomne te truskawki Deri twe, moje wszystkie pyszotka! Acz czeresieńki czy cóż to było- równie zacne
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Alaina
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:dorosła Liczba postów:250 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 29

#41
21-06-2014, 13:33
Prawa autorskie: malaika4//

Ach uwielbiam ten okres w roku kiedy jest pełno owoców, teraz jeszcze tylko do pełnego szczęścia brakuje już mi jabłek ..eh że ich sezon zaczyna się dopiero na jesień =="
[Obrazek: al_zpsc33a0f47.png]

"...Jestem hipokrytą...
Nie bój się, nieustanie powtarzałam do siebie, wierząc że te drobne słowa dodadzą mi odwagi abym mogła iść przed siebie...  
A jednak nie umiem, nie ważne ile  postaram się uczynić korków, kajdany strachu już dawno skuły moje łapy.
Boje się was, boje się bliskości , boje się straty.
Gdyż kiedy spróbuje się do kogoś przywiązać, ta osoba odchodzi, zbyt daleko aby móc ją odnaleźć..."
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#42
21-06-2014, 13:40
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Poprawka. Właśnie wszamałam pół miseczki truskawek od dziadka. MNIAM.
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#43
21-06-2014, 13:41
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Owoce są pycha :D Szczególnie te własne :D Obok domu mam wielkie pole truskawek, krzaki malin, kilka krzaków borówek amerykańskich i pełno drzew z jabłkami :D Obecnie jedynie truskawki mamy, które trzeba co dwa dni zbierać, bo tak rosną xD Ja z nich robię koktajl :D
Alaina
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:dorosła Liczba postów:250 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 29

#44
21-06-2014, 13:42
Prawa autorskie: malaika4//

Aż mam ochotę napisać jedno
-zdechnij TnT
Tak znęcać się nad mieszczuchem =="
[Obrazek: al_zpsc33a0f47.png]

"...Jestem hipokrytą...
Nie bój się, nieustanie powtarzałam do siebie, wierząc że te drobne słowa dodadzą mi odwagi abym mogła iść przed siebie...  
A jednak nie umiem, nie ważne ile  postaram się uczynić korków, kajdany strachu już dawno skuły moje łapy.
Boje się was, boje się bliskości , boje się straty.
Gdyż kiedy spróbuje się do kogoś przywiązać, ta osoba odchodzi, zbyt daleko aby móc ją odnaleźć..."
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#45
21-06-2014, 13:45
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

Też byłam mieszczuchem xD Wiem co to za ból. I powiem ci, że gdybym mieszkała sama a nie z całą rodzinką męża, to bardziej bym się z tego cieszyła. :P


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości