♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Cheka!
    Jutro (19 lipca) forum będzie planowo wyłączone od 19 na parę godzin - prace na serwerze. Prosimy o uwzględnienie tego podczas pisania postów.


  • Administracja podjęła decyzję o zrobieniu ogólnoforumowego skipa czasowego o 2 miesiące! Zakładamy, że w tym czasie przez Lwią Krainę przeszła powódź. Macie 2 tygodnie na dokończenie swoich wątków, a 16 lipca rozpoczynamy "nową fabułę".
    Prosimy wszystkich o zajrzenie tutaj, gdzie wszystko jest szerzej opisane.
  • W systemie walk zapis kolejki został poprawiony i pojawił się nowy punkt dotyczący terminów odpisów oraz konsekwencji z nieprzestrzegania ich.
  • Została wprowadzona możliwość dorzucenia się do składek na utrzymanie forum w zamian za proste rysunki! Więcej tutaj.
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Baobab
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Akacja
Skrawek Sawanny, Ognisty Step, Ognisty Las, Dolina Spokoju
Rooibos
Kilimandżaro, Wzgórze, Wulkan Burgess Shale
Mięta zielona
Wulkan Burgess Shale, Źródło Życia, Sawanna, Wodospad Szczęścia
Kocimiętka
Upendi
Bligia pospolita
Dżungla, Kilimandżaro
Pogoda
16-31 lipca
23 °C
18 °C
Powódź, która nadeszła niespodziewanie, utrzymywała się bardzo długo. Mocno odbiła się na kręgu życia, doprowadzając do śmierci wielu istnień. W końcu jednak nadmiar wody znalazł ujście w Skalistym Wąwozie Śmierci, który od tego momentu stał się nienazwanym jeszcze jeziorem. Początek pory suchej pozwolił namokniętym terenom wrócić do życia. Słońce opatula Lwią Krainę delikatnym ciepłem lecząc te rany, które są jeszcze możliwe do zagojenia.
Postać miesiąca:
Lipiec

Jeden z bliźniaków, którzy niedługo po tym jak trafili do krainy dołączyli do Klanu Ognia. W poszukiwaniu pięciołapego szarego lwa tsavo wplątał się w nieporozumienie, które przerodziwszy się w bójkę okazało się mieć siłę lawiny...
Cytat lipca
Nadesłany przez Vasanti Vei

Nasilający się szum i naciągająca z góry biała fala doprowadziły Guntera do wniosku, że obliczając prawdopodobieństwo zejścia lawiny musiał niefortunnie podzielić przez zero.
~ Gunter, Śnieżny Las
Znajdziecie nas na:
Regulamin
Konto techniczne
Płeć:Samiec Liczba postów:177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie:


Poziom ostrzeżeń: 0%
#1
22-06-2012, 12:42
Prawa autorskie:

[Obrazek: regogolny.png]

1._ Każdy użytkownik może posiadać najwyżej 4 konta. By móc prowadzić większą liczbę postaci, należy uzyskać zgodę administracji.
2._ Zabrania się rozprzestrzeniania grafik oraz treści o charakterze rasistowskim, pornograficznym, obrażającym innego człowieka lub grupy ludzi oraz łamiących prawo polskie.  
2a._Fabularne sceny erotyczne w granicach dobrego smaku są dozwolone. W takim wypadku treść każdego posta należącego do takiej sceny musi zostać poprzedzona nagłówkiem "UWAGA! Scena +18!" lub o podobnej treści.
3._ Wszelkie spory dotyczące interpretacji zasad panujących na forum rozstrzygane są przez administrację. Zastrzega się, że shoutbox nie jest miejscem rozstrzygania poważnych wątpliwości, składania skarg na działalność użytkowników ani proponowania poważnych zmian na forum. W takim celu należy kierować się odpowiednio do tematu Pytania, Skargi i zażalenia lub do działu Propozycje.
Ponadto zastrzega się, że shoutbox nie jest miejscem załatwiania osobistych sporów pomiędzy użytkownikami.
4._ Forum jest chronione prawami autorskimi i nie można kopiować żadnych jego treści.
5._ Każdy użytkownik zobowiązany jest do posiadania avatara, ref sheetu lub obrazka w podpisie przestawiającego jego postać albo opisu wyglądu postaci w podpisie.
5a._Wszystkie obrazki muszą mieć wypisanego autora w polu "Prawa autorskie". Musi to być nick konkretnego artysty; autorem nie jest "Google" ani "deviantArt"!
5b._Wymiary avatara nie mogą przekraczać 300 pikseli szerokości i 400 wysokości, natomiast obrazek w podpisie nie może być większy niż 600 pikseli szerokości i 400 pikseli wysokości.  
5c._Uzupełnienie pole profilu "Wygląd" nie zwalnia z obowiązku zamieszczenia avatara/obrazka lub opisu w podpisie.  
6._ Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za grafikę/teksty umieszczane przez użytkowników forum.
7._ Zabronione jest pisanie w_tematach fabularnych (tereny stad oraz tereny wolne) przed otrzymaniem 'koloru' (przynależności do którejś z grup). Wyjątkiem jest dział Na Marginesie.
7a._Po upływie 2 tygodni konta bez zapisu zostaną skasowane.
8.__Nieaktywne konta nie są usuwane, tylko dodawane do grupy Konta zawieszone.  
8a. Zawieszone postaci nie mogą brać udziału w fabule, pampersy dopóki nie poproszą administratora o ponowne nadanie "koloru".
8b. Zawieszone konta nie liczą się do puli kont posiadanych przez użytkownika.  
9._ Zabronione jest reklamowanie innych for i portali internetowych w postach, na Shoutboksie i_poprzez PW. Jedyna dopuszczalna forma reklamy to chęć wymiany bannerami wyrażona w_temacie do tego przeznaczonym.
10. Zabrania się usuwania notek dodanych przez Moderatorów lub zmieniania ich treści/koloru.
11. Użytkownik może utworzyć temat fabularny w każdej dostępnej lokacji, zarówno ogólny (np. jezioro), jak i przeznaczony dla konkretnych postaci (np. grota). W pierwszym poście należy umieścić kilka zdań opisu miejsca.  
Przy zakładaniu tematów należy też trzymać się realiów; przykładowo, nie należy tworzyć lasu na środku pustyni czy wodospadu przy wulkanie.  
12. Zabronione jest wykorzystywanie luk w Regulaminie, które są sprzeczne z dobrymi obyczajami lub powszechną opinią panującą na forum.
13. Za nieprzestrzeganie regulaminu lub zasad znajdujących się w ABC grożą upomnienia słowne ze strony administratorów lub moderatorów, a w dalszej kolejności ostrzeżenia pisemne (od trzech do pięciu, w zależności od ich wagi) i banicja stała lub tymczasowa ze strony administratorów. W szczególnie rażących przypadkach dopuszczalne jest zbanowanie użytkownika już po ostrzeżeniu słownym, jednak musi ono stanowić wyraźne ostrzeżenie przed banicją.
14. Każdy użytkownik ma obowiązek po rejestracji potwierdzić przeczytanie regulaminu poprzez podpisanie go. (Podpisywanie Regulaminu i Zapis - FAQ)
15. Na forum obowiązuje zasada "prawo nie działa wstecz", co oznacza, że wszelkie nowe zasady obowiązują od momentu ich wprowadzenia i nie mają mocy wstecznej.
16. Zabronione jest zakładanie kont w innym celu niż gra na forum/fabularna, szczególności zabrania się rejestracji w celach reklamowych. Takie konta będą usuwane bez ostrzeżenia.

[Obrazek: regfabularny.png]

1._ Twoja postać musi być przedstawicielem gatunku należącego do fauny afrykańskiej.
2._ Zabronione są wszelkie udziwnienia typu: skrzydła, rogi, gigantyczna postura, niecodzienne umaszczenie itp.
2a. Wyjątkiem są postacie specjalnie i postacie, które zostały założone przed wejściem w życie tej zasady.
3._ Aby móc prowadzić postać spokrewnioną z postaciami z filmu "Król Lew", należy zapytać o_zgodę Administrację. Jednak należy mieć na uwadze, że postacie takie jak Simba, Kovu czy Skaza w_naszej historii już od dawna nie żyją.
4._ Nick jest imieniem twojej postaci. Musi zaczynać się dużą literą, nie może zawierać cyfr ani znaków specjalnych typu !@#$%^&*/><; (wyjątkiem jest apostrof: '). Ponadto twój nick nie może brzmieć podobnie do nicku innej osoby bez jej zgody.
5._ Na forum nie występuje magia, więc żadna postać nie posiada nadzwyczajnych zdolności.
6._ Postacie są śmiertelne! Pamiętaj o tym, by przemyśleć każdy fabularny krok, gdyż zły ruch może zakończyć się śmiercią. Nad wszystkim czuwają administratorzy oraz Mistrzowie Gry.
7._ Informacje dotyczące fabuły, w których posiadaniu jest twoja postać, mogą pochodzić z:
1) samej fabuły (gdy twoja postać sama była świadkiem danych wydarzeń, dowiedziała się o nich od innej postaci etc.),
2) ustaleń stadnych (gdy władca danego stada napisze w sprawach stada, że dana informacja dotycząca stada może być już znana wszystkim członkom stada, np. śmierć członka, sojusz stadny, zdrada członka, nowe osoby w stadzie itd.),
3) ustaleń pomiędzy poszczególnymi graczami (gracz X i gracz Y mogą ustalić, że postać gracza X dostarczyła daną informację postaci Y "poza fabułą")
8._ Nie można przebywać w kilku miejscach jednocześnie. Wyjątkiem jest dział Na Marginesie.  
9._ Kilka postaci jednego użytkownika może brać udział w tej samej akcji, o ile walczą z różnymi napastnikami, przy czym zaznacza się, że nadużycia (np. przyłączenie do walki kilku własnych postaci,  których nie dotyczy dany konflikt) będą karane.
10. Akcje polegające na kradzieży lub zniszczeniu czegokolwiek należącego do innego stada albo podpaleniu terenów muszą się odbywać z udziałem MG.
11. Podczas pisania postów fabularnych nie obowiązuje tzw. kolejka. Oznacza to, że można wysyłać posty w dowolnym momencie, niezależnie od tego, kto jest autorem ostatniego posta w danym temacie.
12. Po samym zapachu nie można rozpoznać przynależności stadnej. Jeśli używasz sformułowania określającego zapach postaci, sprawdź, gdzie wcześniej przebywała dana postać!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2017, 02:44 przez Vasanti Vei.)
Odpowiedz Ostrzeż


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości