komunikaty

> AUDYCJA 29 <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Ua!

UWAGA
Zaszły poważne zmiany w systemie starzenia się, wieku postaci oraz statystykach młodych! Każdy użytkownik koniecznie musi zapoznać się z tym tematem!


UWAGA!
Zmiany w regulaminie! Proszę o zapoznanie się z punktami 3. i 13. regulaminu ogólnego!


UWAGA!
Temat o znachorach został zastąpiony nowym: Medycy i znachorzy! Nastąpiło kilka drobnych zmian, a niektóre kwestie zostały doprecyzowane, więc zachęcamy do zapoznania się z tym tematem, a zwłaszcza polecamy to medykom i znachorom.


UWAGA!
Został doprecyzowany opis tematu Skargi i zażalenia! Przede wszystkim została dopisana zasada, że skargi na sprzeczne z regulaminem akcje fabularne należy składać nie później niż tydzień po rozpoczęciu danej akcji fabularnej!


UWAGA!
Zapowiedź nowej audycji! :3inne

Cytat sierpnia nadesłany przez Mrithi
Mimo wszystko widząc te malutkie szkraby, każde o innym kolorze futerka, nie potrafiła się nie uśmiechnąć, były takie rozkoszne i słodkie. Tylko jej i... I... Może nad ich ojcem zastanowimy się później?
~ Xenia, Jama w pobliżu Doliny Lasu


Generator statystykSIERPIEŃ
Przez najbliższy czas nie ma co liczyć na porządny deszcz. Może pojawić się mżawka, czy krótkie opady, ale słońce szybko wysysa wodę z ziemi. Rzeki i inne zbiorniki wodne mocno straciły na głębokości, niektóre całkowicie wyschły. Za dnia temperatura sięga 26*C, a nocą może spaść do 13*C. Wiatr w większości miejsc osłabł i zamiast chłodzić, nasyła na zwierzęta gorące fale powietrza.
Regulamin
Konto techniczne
PłećSamiec Liczba postów:151 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie:


Poziom ostrzeżeń: 0%
#1
22-06-2012, 12:42
Prawa autorskie:

[Obrazek: regogolny.png]

1._ Każdy użytkownik może posiadać najwyżej 4 konta. By móc prowadzić większą liczbę postaci, należy uzyskać zgodę administracji.
2._ Zabrania się rozprzestrzeniania grafik oraz treści o charakterze rasistowskim, pornograficznym, obrażającym innego człowieka lub grupy ludzi oraz łamiących prawo polskie.  
2a._Fabularne sceny erotyczne w granicach dobrego smaku są dozwolone. W takim wypadku treść każdego posta należącego do takiej sceny musi zostać poprzedzona nagłówkiem "UWAGA! Scena +18!" lub o podobnej treści.
3._ Wszelkie spory dotyczące interpretacji zasad panujących na forum rozstrzygane są przez administrację. Zastrzega się, że shoutbox nie jest miejscem rozstrzygania poważnych wątpliwości, składania skarg na działalność użytkowników ani proponowania poważnych zmian na forum. W takim celu należy kierować się odpowiednio do tematu Pytania, Skargi i zażalenia lub do działu Propozycje.
Ponadto zastrzega się, że shoutbox nie jest miejscem załatwiania osobistych sporów pomiędzy użytkownikami.
4._ Forum jest chronione prawami autorskimi i nie można kopiować żadnych jego treści.
5._ Każdy użytkownik zobowiązany jest do posiadania avatara, ref sheetu lub obrazka w podpisie przestawiającego jego postać albo opisu wyglądu postaci w podpisie.
5a._Wszystkie obrazki muszą mieć wypisanego autora w polu "Prawa autorskie". Musi to być nick konkretnego artysty; autorem nie jest "Google" ani "deviantArt"!
5b._Wymiary avatara nie mogą przekraczać 300 pikseli szerokości i 400 wysokości, natomiast obrazek w podpisie nie może być większy niż 600 pikseli szerokości i 400 pikseli wysokości.  
5c._Uzupełnienie pole profilu "Wygląd" nie zwalnia z obowiązku zamieszczenia avatara/obrazka lub opisu w podpisie.  
6._ Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za grafikę/teksty umieszczane przez użytkowników forum.
7._ Zabronione jest pisanie w_tematach fabularnych (tereny stad oraz tereny wolne) przed otrzymaniem 'koloru' (przynależności do którejś z grup). Wyjątkiem jest dział Na Marginesie.
7a._Po upływie 2 tygodni konta bez zapisu zostaną skasowane.
8.__Nieaktywne konta nie są usuwane, tylko dodawane do grupy Konta zawieszone.  
8a. Zawieszone postaci nie mogą brać udziału w fabule, dopóki nie poproszą administratora o ponowne nadanie "koloru".
8b. Zawieszone konta nie liczą się do puli kont posiadanych przez użytkownika.  
9._ Zabronione jest reklamowanie innych for i portali internetowych w postach, na Shoutboksie i_poprzez PW. Jedyna dopuszczalna forma reklamy to chęć wymiany bannerami wyrażona w_temacie do tego przeznaczonym.
10. Zabrania się usuwania notek dodanych przez Moderatorów lub zmieniania ich treści/koloru.
11. Użytkownik może utworzyć temat fabularny w każdej dostępnej lokacji, zarówno ogólny (np. jezioro), jak i przeznaczony dla konkretnych postaci (np. grota). W pierwszym poście należy umieścić kilka zdań opisu miejsca.  
Przy zakładaniu tematów należy też trzymać się realiów; przykładowo, nie należy tworzyć lasu na środku pustyni czy wodospadu przy wulkanie.  
12. Zabronione jest wykorzystywanie luk w Regulaminie, które są sprzeczne z dobrymi obyczajami lub powszechną opinią panującą na forum.
13. Za nieprzestrzeganie regulaminu lub zasad znajdujących się w ABC grożą upomnienia słowne ze strony administratorów lub moderatorów, a w dalszej kolejności ostrzeżenia pisemne (od trzech do pięciu, w zależności od ich wagi) i banicja stała lub tymczasowa ze strony administratorów. W szczególnie rażących przypadkach dopuszczalne jest zbanowanie użytkownika już po ostrzeżeniu słownym, jednak musi ono stanowić wyraźne ostrzeżenie przed banicją.
14. Każdy użytkownik ma obowiązek po rejestracji potwierdzić przeczytanie regulaminu poprzez podpisanie go. (Podpisywanie Regulaminu i Zapis - FAQ)
15. Na forum obowiązuje zasada "prawo nie działa wstecz", co oznacza, że wszelkie nowe zasady obowiązują od momentu ich wprowadzenia i nie mają mocy wstecznej.

[Obrazek: regfabularny.png]

1._ Twoja postać musi być przedstawicielem gatunku należącego do fauny afrykańskiej.
2._ Zabronione są wszelkie udziwnienia typu: skrzydła, rogi, gigantyczna postura, niecodzienne umaszczenie itp.
2a. Wyjątkiem są postacie specjalnie i postacie, które zostały założone przed wejściem w życie tej zasady.
3._ Aby móc prowadzić postać spokrewnioną z postaciami z filmu "Król Lew", należy zapytać o_zgodę Administrację. Jednak należy mieć na uwadze, że postacie takie jak Simba, Kovu czy Skaza w_naszej historii już od dawna nie żyją.
4._ Nick jest imieniem twojej postaci. Musi zaczynać się dużą literą, nie może zawierać cyfr ani znaków specjalnych typu !@#$%^&*/><; (wyjątkiem jest apostrof: '). Ponadto twój nick nie może brzmieć podobnie do nicku innej osoby bez jej zgody.
5._ Na forum nie występuje magia, więc żadna postać nie posiada nadzwyczajnych zdolności.
6._ Postacie są śmiertelne! Pamiętaj o tym, by przemyśleć każdy fabularny krok, gdyż zły ruch może zakończyć się śmiercią. Nad wszystkim czuwają administratorzy oraz Mistrzowie Gry.
7._ Informacje dotyczące fabuły, w których posiadaniu jest twoja postać, mogą pochodzić z:
1) samej fabuły (gdy twoja postać sama była świadkiem danych wydarzeń, dowiedziała się o nich od innej postaci etc.),
2) ustaleń stadnych (gdy władca danego zakolanówki stada napisze w sprawach stada, że dana informacja dotycząca stada może być już znana wszystkim członkom stada, np. śmierć członka, sojusz stadny, zdrada członka, nowe osoby w stadzie itd.),
3) ustaleń pomiędzy poszczególnymi graczami (gracz X i gracz Y mogą ustalić, że postać gracza X dostarczyła daną informację postaci Y "poza fabułą")
8._ Nie można przebywać w kilku miejscach jednocześnie. Wyjątkiem jest dział Na Marginesie.  
9._ Kilka postaci jednego użytkownika może brać udział w tej samej akcji, o ile walczą z różnymi napastnikami, przy czym zaznacza się, że nadużycia (np. przyłączenie do walki kilku własnych postaci,  których nie dotyczy dany konflikt) będą karane.
10. Akcje polegające na kradzieży lub zniszczeniu czegokolwiek należącego do innego stada albo podpaleniu terenów muszą się odbywać z udziałem MG.
11. Podczas pisania postów fabularnych nie obowiązuje tzw. kolejka. Oznacza to, że można wysyłać posty w dowolnym momencie, niezależnie od tego, kto jest autorem ostatniego posta w danym temacie.
12. Po samym zapachu nie można rozpoznać przynależności stadnej. Jeśli używasz sformułowania określającego zapach postaci, sprawdź, gdzie wcześniej przebywała dana postać!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2017, 02:44 przez Vasanti Vei.)
Odpowiedz Ostrzeż


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości