♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#1
20-06-2014, 04:02
Prawa autorskie: ~Malaika4

[Obrazek: wykrelanka_by_chotara-d7n3upr.png]
Link: http://th00.deviantart.net/fs70/PRE/i/20...7n3upr.png
Może to wyglądać nieco strasznie, ale wcale tak nie jest. Ja ją zrobiłam, więc i Wam się uda :D
Znajdują się tutaj postaci z filmów o Królu Lwie, a także pojawiło się tu kilka imion postaci spoza filmów, które wystąpiły w komiksach i książkach. Dla ułatwienia dam Wam to: http://lionking.wikia.com/wiki/Category:...Characters
Chociaż dla tych, którzy choć trochę kojarzą te postaci, nie będzie problemów, bo brałam te najbardziej znane.

Haseł należy szukać w poziomie, pionie, na ukos, wspak.
Hasło powstanie z niewykorzystanych liter. Należy wysłać hasło, jak i wykreślankę już uzupełnioną w jakimkolwiek programie graficznym (Chociażby w paincie) do mnie na PW do niedzieli do północy.
Ja się naprawdę starałam z tym o,o
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Maoni
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:1/4 Liczba postów:336 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 49

#2
20-06-2014, 18:34
Prawa autorskie: Salvathi

UWAGA!
Jak ktoś natrafi w wykreślance na Eda, to zrobiłam błąd i tutaj będzie przez dwa D (czyli szukajcie hasła EDD) Mam nadzieję, że Wam to trochę ułatwi i bardzo przepraszam za tę wpadkę.
[Obrazek: maonipo_by_chotara-d8opbyq.png]
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#3
07-07-2014, 23:51
Prawa autorskie: ~Malaika4

UWAGA, UWAGA!
Przyszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu~!


Hasłem w wykreślance jest: KION LION GUARD
Pierwszą osobą, która poprawnie wysłała hasło jest OTIENO. Gratulacje! Otrzymujesz 20 opali oraz headshot'a Otieno ode mnie!

Pozostałymi osobami, które uzupełniły poprawnie wykreślankę i przysłały hasło są:
Kahawian
Mirage
Akela

Wy również dostajecie po 20 opali za prawidłowe rozwiązanie wykreślanki!

Są oprócz tego dwie osoby, które były bardzo blisko rozwiązania:
Samiya
Cherry

Za wysiłek włożony w rozwiązanie zagadki dostajecie po 15 opali!

Pozostało jeszcze przedstawienie nagrody głównej. Headshot zwycięzcy, Otieno. Mam nadzieję, że Ci się spodoba.
[Obrazek: otieno_by_chotara-d7plwm5.png]
Link: http://chotara.deviantart.com/art/Otieno...1404766259

Dziękuję bardzo wszystkim za wzięcie udziału w konkursie :)
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości