komunikaty

> AUDYCJA 31 [NOWA] <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Haki!

UWAGA!
Temat o znachorach został zastąpiony nowym: Medycy i znachorzy! Nastąpiło kilka drobnych zmian, a niektóre kwestie zostały doprecyzowane, więc zachęcamy do zapoznania się z tym tematem, a zwłaszcza polecamy to medykom i znachorom.

inne

Cytat września nadesłany przez Vasanti Vei
- Jeśli chciałbyś tu kogoś zszokować to musisz się bardziej wysilić - powiedział, unosząc brwi i uśmiechając się krzywo. - Tutaj krew nie robi na nikim wrażenia.
~ Ghalib, Kamienna Pieczara

Generator statystyk

WRZESIEŃ
Połowa pory suchej za nami. Ale właśnie teraz warunki są najgorsze - większość zbiorników wodnych wyschła, a te, które przetrwały, są płytkie i mocno zamulone. Temperatura sięga maksymalnie do 25*C, w nocy spada często do 12*C. Słońce może nie piecze zbyt okrutnie, ale nie ma też co liczyć na deszcze.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
PłećSamiec Liczba postów:1,553 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie:

Poziom ostrzeżeń: 0%
17-10-2016, 20:48
Prawa autorskie:

Mogu +8 PD
Bjorn +8 PD

za walkę ze szczurami
Odpowiedz Ostrzeż
Kami
Kanibal | Abajifo
*
GatunekPanthera spelaea+ PłećSamica WiekWiek średni Znamiona5/5_{1} Tytuł fabularnyZnachor ZezwoleniaCechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Tytuł pozafabularnyVIP / Artysta Roku Liczba postów:1,669 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 10

Poziom ostrzeżeń: 0%
29-05-2017, 21:39
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda

Tak jak obiecała, tak pokazała wężowi miejsce w którym będzie mógł napaść swój gadzi bebech do syta, aż.. powiedziało by się, że aż mu uszami te szczury  pójdą.
- Życzę smacznego gadzino. Milo się z tobą współpracuje i mam nadzieję że gdy będę przechodzić tędy czasem nie ukąsisz mnie. - W zad, nawet jeśli tylko dla zabawy. Marabut zwisał z jej grzbietu. Pomyślała że warto zanieść go do Peryklesa. Wyskubie z ptaka piórka i zrobi jakieś ozdoby czy inne duperelki.

Skoro wszystko załatwione może iść dalej. 
ZT
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 

[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz Ostrzeż

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości