♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

09-04-2016, 18:17
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Dziś idę w... No jutro będę w Laosie w każdym razem. ALe dzięki temu wieczorem z wami chętnie o tym pogadam. Chętnie też zainstaluje ten program bo może byc to ciekawe.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

13-04-2016, 10:19
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

To kiedy ogarniamy to ogadanie wszystkiego i ostateczny zarys?
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

13-04-2016, 12:57
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Mogu wspominał że musi się uczyć. I że jak się nauczy to ogarnie nasze pomysły. Tak czy siak jak on się upora z nauka to postaramy się jeszcze obgadać szczegóły na skype czy coś. Resztę wpiszemy tu i ewentualnie skorygujemy.

A ja chciałbym poruszyć jeszcze jedną sprawę.
Cieniowisko nie ma żadnego sojusznika. Z jednej strony to dobrze bo nie ma nam kto wbić noża w plecy XD Ale musimy się zastanowić nad dalszą droga stada.
Jeśli mamy być Ci źli i oryginalni... cóż to wyjdzie w praniu właściwie, ale musimy coś złego w końcu zrobić. Jeśli chemy atakować inne stado to musimy mieć sojusznika, bo Lwi mają sojusz z SK więc tamci maja plecy, nie wiem jak to jest z ZZ i BJ zakładam że Ci też w razie czegoś zaczną współpracować, więc warto coś z tym zrobić.
Nie ukrywam że chętnie bym kogoś porwał zamknął do lochu i zgwa... torturował XD
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

13-04-2016, 13:03
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Skoro chcemy pozbyć sie bJ dobrze byłoby zrobić sojusz o nieagresji z ZZ, wtedy w razie ataku na bj nie powinni nas zaatakować.
Po za atakiem na BJ można pomyśleć nad asymilacją członków bj do nas, jako ktoś nisko i ich reedukować xD a jak cos nie tak będzie to pozbędziemy sie ich

Myslę aby po bj zabrać się za sk, tylko sk powoli rośnie, wiec my powinniśmy wyczyć się współpracy.

Najpierw BJ i trochę ziem

Lub nie sk a zz ale bj trza sie pozbyć.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

13-04-2016, 13:15
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

To teraz pomyśl. Nie wiem ale tak sobie czytałem że Kahawian lubi Vult... Stanie po jej stronie mam wrażenie. Zaś jeśli Vult popatrzy na nas przychylnie to chętnie z nią będę współpracował. Tym bardziej że asymilacja byłaby dla nas dość ryzykowna, BJ będą się mścili jak darujemy im zycie ;)

No sam nie wiem, pomyślcie też trochę, bo mam wrażenie że to nie takie proste i jak nie chcemy straciś stada to to musi być przemyślane a i tak warto mieć plan "B"
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

13-04-2016, 13:24
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Powiem tak zdecyduj się, póki co Bj najlepiej się nadaje do eliminacji. Jeśli by sie szybki atak zrobiło to było by spoko. Na razie maj tam Vult, Zefia, Fel, małpę i isa. Isa ma być w LZ wiec może nie zdołałby nic wskórać.

Konflikt nasz z zz jbył od ghaliba.

Jesteś hersztem, więc masz czas myśleć i decydować. Jesli będziesz sie jednak za bardzo wahać to nie będzie stadu dobrze wróżyć.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

13-04-2016, 13:28
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Mówiłem już że fabularnie może to wyglądac jak mówisz. Jednak tu jest inaczej nie jestem tyranem czy dyktatorem przecież XD

Zawsze was pytam o zdanie.

Owszem mam swoje zdanie, czyli wyeliminować BJ bo tak! I może faktycznie ich najłatwiej jest się pozbyć. Mimo to licze na waszą wypowiedź. Najpierw indra, Iris, Frigg muszą być wojownikami.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

13-04-2016, 13:30
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

pierwsze polowanie mają za soba już.

Można to zrobić kiedy Stado przeskok czasowy zrobi. Taka by Kivuli był starszy tez już. A fabularnie one ten czas an trenowanie mogły brac. Czy też mogę podszkolić trochę na marginesie.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Mogu
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:6 lat Liczba postów:158 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 58
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 38

13-04-2016, 15:49
Prawa autorskie: Kalenka, Frigg, tło: VityaR83
Tytuł pozafabularny: Skryba

Moi drodzy.

Test mam jutro, tak więc spokojnie max do soboty ogarnę to co tam zostało nabazgrane.
Secundo najpierw rzeczy ważne, potem mniej ważne, tak więc wpierw uporządkujmy stado, a potem dywagujmy nad podbojami[najlepiej przy wódeczce].
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

13-04-2016, 15:50
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

ja w sobote dopiero pdo wieczora bede dostępna i w piątek do południa
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Duch
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata i 4 miesiące Liczba postów:181 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 58
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 35

13-04-2016, 17:02
Prawa autorskie: Dirke

Też bym się pisał na rozmowę na Skype, ale w tym tygodniu mam nocki więc wieczory mi odpadają, przez co ciężko będzie się pojawić. Bo z tego co widzę to raczej te godziny Wam pasują.
Temat muzyczny Ducha

<b>[you]</b> I am your father!

Dołącz do mnie i rządźmy wspólnie światem!
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

13-04-2016, 18:27
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Patrzcie no skubańca, ledwo Mogu o alkoholu wspomniał i i nagle pojawiła się zguba... No ale nic, tak czy siak jak Skype to weekend a najlepiej niedziela.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

13-04-2016, 18:29
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Patrzcie no skubańca, ledwo Mogu o alkoholu wspomniał i i nagle pojawiła się zguba... No ale nic, tak czy siak jak Skype to weekend a najlepiej niedziela.
Frigg
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:3 lata. Znamiona:0/0 Liczba postów:372 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

14-04-2016, 20:40
Prawa autorskie: Ragous

Co do ataku na BJ- ja tam chętnie, ale ponieważ owe stado ma silnego sojusznika w postaci Zachodnich to trzeba będzie ten ruch poważnie przemyśleć. Pakt o nieagresji nic nie da, bo relacje Kahawian-Vult są za silne. Rudy ruszy stado byle ochronić sępicę. Co do eliminacji to rzeczywiście jest to najsłabsze stado, ale niestety posiada kilku członków, którzy jeśli staną w obronie własnych ziem to może być ciężko. Najpierw Indra, Frigg i Iris muszą podbić się w hierarchii. Z resztą Indra z tego co się orientuję ma dopiero rok, więc póki podbije do bandyty minie sporo czasu… Liczmy, więc na razie Frigg i Iris. BJ ma 8 (dwa wunsze, jeden goryl, jeden sęp) osobników, my- 7, a razem z Kivulim i Indrą to już 9. Nadal jest to niewiele, ale tak sobie myślę- skoro Anubis ma jakiś plan z Płonącą Ziemią to może by ich wpleść do nas? Ate co prawda jest w ciąży, ale Anubis i Ameerah to już dodatkowe dwa osobniki. Chyba, że źle rozumiem fabułę i Anubis dąży do utworzenia dodatkowego stada (o dżizas, ile ich będzie… xD) to nie wiem.

Może zamiast szybkiego ataku najpierw odbierzmy im jakiś teren? Np. Bagna… Są w miarę blisko i jaki byłby dla nas problem zabranie ich? Tamci nie bronili, by się za bardzo, a osłabilibyśmy ich trochę. Łatwiej potem napaść na stado jeśli będzie mieć tylko jeden teren do obrony.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

14-04-2016, 21:14
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Dziś napisała do mnie kami. Zebrała 5 osób i chce stworzyć mała grupkę która ma być pod moimi rozkazami, ona też chce się pozbyć zz xp, więc jak znalazł.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości