♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

27-04-2016, 21:51
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Nie bo już wiem że te tereny są już zarezerwowane i chyba nawet to dobrze. My bierzemy bagna a później kanion. Tak to sobie widzę. Napiszesz do Vult że Na ducha nie ma co czekać na wyprawie? Musimy go pominąć na wyprawie. Po prostu żeby Vult jako MG wiedziała. Bo tą wyprawę też chcę skończyć. Postaram się odpisywać jak to tylko będzie możliwe. A na nowym mieszkaniu nawet neta nie mam. WIęc tylko z Telefonu będę mógł pisać.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

27-04-2016, 22:41
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

zrob sobie takering czy jak sie pisze i na kompie będziesz miał neta

ano napisz bo to sie nigdy nie skończy
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Mogu
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:6 lat Liczba postów:158 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 58
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 38

27-04-2016, 23:51
Prawa autorskie: Kalenka, Frigg, tło: VityaR83
Tytuł pozafabularny: Skryba

Ty tak nie czekaj na tą oprawę tylko wstaw to wszystko w obecny schemat wywalając zdjęcie dawnych władców i wstawiając swoje. Oprawkę doda się potem, bo teraz i mnie i Panią grafik obchodzi przede wszystkim sesja i praca inżynierska :P

Mi tak wrzucili w plan przedmioty zaległe, że mam zajęcia 5dni w tygodniu po minimum 5h, tak więc czasu mam mało, stąd i będę odpisywał tylko tam gdzie muszę puki to się nie skończy.

Just do your job my master!
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

08-05-2016, 15:41
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Mam obecnie problem z aktywnością. Staram się wchodzić i sprawdzać co się dzieje a jak mam więcej czasu to odpisywać też się staram, proszę jednak o wyrozumiałość. Jeśli będziecie pisać na fb to na bank wam odpiszę.

Mam jeszcze jedna sprawę do was. Przyjmijcie ktoś funkcję skryby, ja nie mam możliwości pisać, przyglądać się dokładnie co się dzieje itd. Proszę więc by ktoś się zgłosił i pomógł.
Kivuli
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:13 miesięcy Liczba postów:166 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 45
Zręczność: 39
Spostrzegawczość: 36
Doświadczenie: 19

31-05-2016, 16:15
Prawa autorskie: Chotara || Ravi

Ludzie! Pora się chyba wreszcie ogarnąć. Jak wiadomo (albo i nie) Belial nie ma teraz dostępu do internetu więc może zamiast czekać na jakiś zwrot akcji, który na pewno tak prędko nie nastąpi może sami weźmiemy sprawy w swoje ręce (czy tam łapy), żeby nam stado całkiem nie umarło :(
[Obrazek: 4hL9asz.png]

While I'm here I wanna live my life for what it's worth

Little bit of sunshine
Little bit of rain


Głos Kivuliego
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

01-06-2016, 14:48
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

No właśnie. Zacznijmy coś działać, serio potrzebne wam jakieś zadania? Jestem teraz mniej aktywny, ale zaglądam dziennie i chętnie bym popisał z kimś ze stada czy coś. Chciałbym abyśmy byli bardziej aktywni. Aha... Chciałbym poinformować że mamy sojusz z Kamisiowym stadem xp
Mogu
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:6 lat Liczba postów:158 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 58
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 38

01-07-2016, 17:29
Prawa autorskie: Kalenka, Frigg, tło: VityaR83
Tytuł pozafabularny: Skryba

No dobra moje Kumkwaty...co robimy, czy mamy wprowadzać zaproponowane zmiany, czy może całkowicie przemodelować obecną strukturę?
Kivuli
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:13 miesięcy Liczba postów:166 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 45
Zręczność: 39
Spostrzegawczość: 36
Doświadczenie: 19

01-07-2016, 19:59
Prawa autorskie: Chotara || Ravi

No z tego co mi wiadomo to większość chyba pisała się na tamte zmiany więc możemy je wprowadzić :D
[Obrazek: 4hL9asz.png]

While I'm here I wanna live my life for what it's worth

Little bit of sunshine
Little bit of rain


Głos Kivuliego
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

02-07-2016, 16:34
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Tej większości już nie ma.... Zmiany są konieczne i mogą być te które już ustaliliśmy, jednak mamy możliwość zmian. Pamiętajmy że stada na forum nie są liczne. Starajmy się brać pod uwagę że system w stadzie powinien działać w 100 % przy 5 osobach w stadzie oczywiście może będzie nas więcej, ale warto się przygotować na te minimalne 5 osób.
Mogu
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:6 lat Liczba postów:158 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 58
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 38

05-07-2016, 14:14
Prawa autorskie: Kalenka, Frigg, tło: VityaR83
Tytuł pozafabularny: Skryba

Ja jak już mówiłem - podoba mi się to co zaproponowałem wcześniej. Ewentualnie jeśli masz do tego jakieś sugestie czy zastrzeżenia, to można to poprawić/zmodyfikować.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

06-07-2016, 22:01
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Jak dla mnie to tamto też może być. Tylko fajnie gdyby ktoś to ładne opisał. Wtedy wrzucimy to do opisu stada.
Mogu
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:6 lat Liczba postów:158 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 58
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 38

13-07-2016, 14:15
Prawa autorskie: Kalenka, Frigg, tło: VityaR83
Tytuł pozafabularny: Skryba

Dobra kwiatki bratki. Ja mam trochę dość tej bezczynności zważywszy na to, że mam co robić i nie chce mi się po raz któryś proponować zmian, które zostaną wprowadzone w terminie XYZ. Czytaj, może w ciągu paru lat ale niekoniecznie.

Moja propozycja jest prosta i całkowicie funkcjonalna, a kwestie nawet przydzielania zadań - questów czy osiągnięć mogę wziąć na siebie jak trzeba. Byleby w końcu coś zmienić.

-----------------------------------

Proponowana nazwa: ZAĆMIENIE - ECLIPSE

Historia:Stara lwica mówiła, że gdy słońce zostanie przesłonione przez tarczę księżyca, to nadchodząca noc będzie mroczna i pełna potworów. Potwory jednak nie istnieją, ale istnieją złe lwy.
Zachodnie ziemie, gdzie noc zdaje się panować całą dobę, są jałowe i puste. Zdawać by się mogło, że wszelkie życie dawno zapomniało o istnieniu tej krainy, ale wśród mrocznych zakamarków wielkiej skały, nieprzerwanie od wielu tygodni, rozchodzi się pewien powtarzający się, dźwięk. Jego zew przyciąga do siebie wszystkich, którzy stracili poczucie celu, ale nie siłę do walki o życie. To miejsce narodzin nowego rytmu, miejsce odrodzenia dla tych którzy się poddali. To miejsce narodzin Zaćmienia.

Opis: Zaćmienie to stado opierające się na najemnikach i żołnierzach, które ma jeden cel - pozyskiwać potrzebne im do życia surowce, na obcych terenach. Ich ziemie są jałowe i niemal puste, dlatego też polują i zbierają dobra natury, na terenach neutralnych lub tych należących do innych stad. Często walczą, nieraz na czyjeś zlecenie za sowitą nagrodę. Litość to obce słowo, a wypełnienie podjętych zadań zdaje się być ważniejsze od życia jednostki.

Hierarchia:

Lider - przywódca grupy
Czempion - może być tylko jeden
Żołnierz - dowolna liczba
Najemnik - każdy nowy w stadzie
Lwiątko

Zachęta:

Czego oczekujesz...pięknych bajek i siedzenia na złotym tronie?
To nie tutaj, tutaj się pracuje i wypełnia zadania.
Chcesz być aktywny, chcesz coś robić, mieć przygody, ryzykować - nawet życiem?
Join to us, join to Eclipse.


--------------------------------------------------------------------------

To moja propozycja.
Nazwa stada zmieniona, bo działanie dalej na starej przyprawia mnie już o mdłości i wolałbym ją skreślić niż dalej reperować jak stary podziurawiony ponton.
Do tego hierarchia uproszczona do trzech rang zdobycznych, jednej lidera i lwiątka. Każdy zaczyna jako najemnik, chyba że wychował się w stadzie, wtedy staje się automatycznie żołnierzem po osiągnięciu dorosłości. Czempion natomiast może być tylko jeden i jest on najsilniejszym lwem w stadzie, wybieranych podczas walk żołnierzy pod nadzorem MG lub naszym - zależy jak chcemy, ale ma być to fair play gra.
Resztę pierdół jak doradca etc. to już in game na fabule bez zbędnego rozpisywania.

Co wy na taką propozycję???
Kivuli
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:13 miesięcy Liczba postów:166 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 45
Zręczność: 39
Spostrzegawczość: 36
Doświadczenie: 19

13-07-2016, 17:59
Prawa autorskie: Chotara || Ravi

Przeczytałam i mnie się to podoba! Nazwa stada też jest super, do rang również nic nie mam. Także jestem za jak najszybszym wprowadzeniem tego w życie!
[Obrazek: 4hL9asz.png]

While I'm here I wanna live my life for what it's worth

Little bit of sunshine
Little bit of rain


Głos Kivuliego
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

13-07-2016, 20:01
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Podoba mi się. Wszystko cacy, jedynie nie podoba mi się sama nazwa "lider" źle mi się kojarzy. I jeśli ma być ranga wybierana w walce to zróbmy jeszcze jedną rangę która popisze się rozumem, i poświęceniem dla stada, kogoś kto wraz z czempionem mogli by zastąpić lidera. Chodzi o ty by jeden był siłą a drugi rozumem. Z góry już wiem kto się nadaje na myśliciela a kto na siłę i straż. Aha i wybieram nie polską wersję nazwy stada, lepiej brzmi. Reszta mi odpowiada.
Mogu
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:6 lat Liczba postów:158 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 58
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 38

13-07-2016, 20:10
Prawa autorskie: Kalenka, Frigg, tło: VityaR83
Tytuł pozafabularny: Skryba

A nie można rozszerzyć wtedy Czempiona do dwóch na stado - jeden byłby Czempionem siły, drugi Czempionem strategii. Nie byłoby to ujęte w randze, ale jako dodatkowa informacja.
Nie chciałbym tu za bardzo mieszać zwłaszcza, że wiele z tych rzeczy da się przydzielić na fabule jako dodatkowy podtytuł.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości