♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#31
26-06-2015, 03:51
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

Tylko, że Rafiki "jest z" lwioziemcami i fabularnie kompletnie nie leży zlecanie jemu czegoś takiego, przynajmniej tak mi się wydaje z kilku przyczyn: 1. raczej jesteśmy źli 2. nikt z nas nie zna żadnych innych zwierząt poza stadem i Sadismem oraz Vult (których zresztą poznali tylko Mirra i Ghalib), nasze lwy musiałyby mieć pojęcie o istnieniu takich przedmiotów i specjalnie zapuszczać się poza swoje tereny, żeby po taki wisior się pofatygować a to bezpośrednio grozi zachwianiem elementu tajemniczości wokół Cieniowiska

natomiast pióra to drobne przedmioty, które łatwo zdobyć i łatwo wpleść w futro/przyczepić do ciała, przesadą wydaje mi się obawa, że przeszkadzałyby w wizerunku i polowaniach, ponieważ w Afryce nie mieszkają same jasne i jaskrawe ptaki i raczej łatwo znaleźć ciemne pióra ;p mogłyby to być pióra z ogonów takich ptaków jak: afrykański czarny orzeł, sęp, sekretarz, marabut
kolekcjonowanie piór miałoby też rację bytu z tego względu, że nasze lwy mogą zbierać je by mościć miękkie legowiska w Norze ;)

samo jako takie kolekcjonowanie "trofeów" z walk i polowań mogłoby mieć rację bytu u nas, odpowiadałoby niejako charakterowi stada
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#32
26-06-2015, 04:43
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Hmmm no zdaje się że to jedyna opcja. Bo najlepiej by było pozabijac kilka Lwów z lz i poprzyczepiac sobie ich pazury albo kły xp W końcu jesteśmy źli XD
Mirra
Samotnik
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Około 4 lat Liczba postów:216 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 40

#33
28-06-2015, 15:56
Prawa autorskie: lineart: Malaika4 (DA),color: teri006 (DA)

Lwicą, które nie mają grzywki to raczej ciężko przyczepić pióro. Coś by trzeba było wymyślić w tym przypadku. Chociaż wyróżniamy się tym, że są same ciemne lwy u nas więc nie wiem po co piórka ale jeśli inni będą za to się dostosuje xD Wisiorki mi się podobają :) Moim zdaniem chyba sami byśmy mogli robić. Ja mam wisiorek z trzema pazurami, który otrzymałam od Arto gdy jeszcze istniała Zła Ziemia no i sam go wtedy oplótł więc możemy zawsze się zapytać o zgodę. Pytanie jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziło :)
Kaaivy
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Liczba postów:121 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 83
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 25

#34
29-06-2015, 17:26
Prawa autorskie: Lineart: Malaika4; Kolory: Inn.

W sumie, wyróżniamy się już samą barwą sierści, więc nie wiem czy potrzebujemy jakichś "znaków rozpoznawczych". Ale jeśli już mielibyśmy mieć, to ja jestem raczej za pomysłem Kiburiego - jakieś kły, pazury zwierzęcia z pierwszego polowania w bandzie i takie tam :P
Diara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew. Płeć:Samica Wiek:3l & 9 mies. Liczba postów:54 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 10

#35
29-06-2015, 20:05
Prawa autorskie: CherryCx (ja)

Okej, spróbujmy to przeanalizować:
1. Piórka - ciekawe, ładnie by to wyglądało i się wyróżniało, oraz łatwo zdobyć. Niestety, wadą jest to, że jak mówi Kiburi - mogłoby się odznaczać na osobowości danej postaci, oraz słuszny fakt Mirry - lwicy bez grzywki nie dało by się tego wczepić tak po prostu, bez żadnych substancji których nie mamy;
2. Wisiorek - interesujące i praktyczne. Pomysł oddaje duszę stada, jako że to miałyby to być z jakichś kłów, pazurów/whatever. Jednakże co racja to racja, potrzebny by był do tego jakiś naczelny/człekokształtny, a tego typu rzeczy nie biorą się znikąd... chyba, żeby każdemu lwu wyrywać do jego własnego wisiorka jeden kieł. Ale to już do przesady.
3. Czarne futro - taka racja, że tym tak szczególnie się odznaczamy, aczkolwiek nie tylko w tym stadzie istnieją czarne i szare lwy - tak na przykład w ZZ jest już dwóch, jeżeli doliczyć szarych to trzech (chyba że jeszcze kogoś pominęłam) i nie wiadomo nawet, czy ich nie przybędzie.

Moje własne propozycje:
1. Jakby skombinować już tego małpiatego, można by połączyć te dwa pomysły i robić wisiorki z piórkami.
2. Tak jak inne stada zrobić jakiś typowy rysunek na barku zamiast wymyślania nie wiadomo czego. Żeby podkreślić charakter stada można by coś wypalać albo wyryć w skórze, acz 'to boli' i nie wiem jak wy, ale brzmi brutalnie.
3. Może by jakieś konkretne znamienia na opuszkach łap? Nie mam kompletnego konceptu jak, ale takie coś nie byłoby widoczne podczas polowań, i kto nie chciałby zdradzić z którego jest stada najzwyczajniej nie musiałby podnosić łap, chyba, że wolicie coś widocznego w każdy

Wchodziłaby też opcja nie robienia w ogóle takiego znaku? Bylibyśmy niebezpieczni i tajemniczy |D.

A co do tych rang, nie można by po prostu dać na to tak po prostu herszta? Ta cała hersztowa brzmi dziwnie.
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#36
30-06-2015, 21:03
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

No fakt, z piórkami może być problem u lwic, ale w sumie pomysł z połączeniem wisiorka i piórka wydaje mi się ciekawy. Choć zastanawiam się nad praktycznością wisiorka. Może się on zgubić/zaplątać podczas walki/polowania.

Gdzieś już wcześniej pisaliśmy o takim prostym znaku jak np trzy sznyty po pazurach na lewym lub prawym barku. Z tego zostanie blizna, a ponieważ jesteśmy lwami raczej melanistycznymi to nasze skóry są ciemne, więc w tych miejscach po prostu nie byłoby sierści. Nasze stado w zasadzie jest okrutne i złe. Tak w założeniu. Więc chyba takie poświęcenie dla stada nie byłoby niczym wielkim dla naszych silnych, strasznych i złych lewków xD


Pomysł z opuszkami wydaje mi się niezwykły i ciekawy. No odpowiadałby tej naszej tajemniczości. Tylko co to by miało być?

Fakt faktem, że mieliśmy się głównie wyróżniać ciemnym umaszczeniem, ale jak słusznie zauważono nie tylko u nas są czarne i szare lwy.

A "hersztową" chyba można po prostu nazwać hersztem.

To może zagłosujmy co do tego znaku? kto jest za czym? Na tej zasadzie wybierzemy.
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Mirra
Samotnik
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Około 4 lat Liczba postów:216 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 40

#37
30-06-2015, 23:09
Prawa autorskie: lineart: Malaika4 (DA),color: teri006 (DA)

Ja jestem za blizną po trzech pazurach na barku.
Kaaivy
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Liczba postów:121 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 83
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 25

#38
01-07-2015, 18:34
Prawa autorskie: Lineart: Malaika4; Kolory: Inn.

Mi też podoba się pomysł znamienia na opuszkach łap. To całkiem ciekawa propozycja, no i przy tym także nie będzie się przesadnie wyróżniać. To jest to! :v
Diara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew. Płeć:Samica Wiek:3l & 9 mies. Liczba postów:54 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 10

#39
01-07-2015, 19:33
Prawa autorskie: CherryCx (ja)

Ja ogółem też byłabym bardziej za takim znamieniem na opuszkach.
Ghalib napisał(a):Tylko co to by miało być?

No i właśnie. Trzeba by wymyślić jakiś sensowny szlaczek, znak, whatever, aczkolwiek sama nie mam do tego pomysłu. Jedyne co wiem, to trzeba by robić coś trwałego, załóżmy taką bliznę, bo jakbyśmy już mieli coś malować to na łapie, cóż... bynajmniej się zatrze, zetrze i inne alele.
Kaaivy
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Liczba postów:121 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 83
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 25

#40
01-07-2015, 19:48
Prawa autorskie: Lineart: Malaika4; Kolory: Inn.

Tak, to ma być blizna i koniec! xd Nie wiem, wyryta pazurami - whatever. A znak... Hmm, może jakaś runa? Na przykład oznaczająca siłę, wytrzymałość - coś w ten deseń? O, takie coś:

[Obrazek: LriHk8i.jpg?1]
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#41
02-07-2015, 01:42
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

Może być też znaczek falujący - od rzeki Fuego i jej porywistych fal
a ten znaczek może mieć też kształt tego znaku Kaaivy, chociaż myślę, że nie znając jego znaczenia lwy mogłyby go kojarzyć raczej z wejściem do "jamy" czyli w sumie z Norą
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Kaaivy
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Liczba postów:121 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 83
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 25

#42
02-07-2015, 17:51
Prawa autorskie: Lineart: Malaika4; Kolory: Inn.

Ja myślę, że ten znak jest całkiem dobry, bo nie jest trudny do "wyrycia" c: I rzeczywiście, można także kojarzyć go z norą. Więc jest dość uniwersalny ^^
Diara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew. Płeć:Samica Wiek:3l & 9 mies. Liczba postów:54 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 10

#43
02-07-2015, 20:03
Prawa autorskie: CherryCx (ja)

Zgadzam się z powyższym :3.
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#44
03-07-2015, 17:10
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

No to, żeby się nie pogubić, ustalmy co mamy...

mamy:
- rangi:
przywódca/przywódczyni - herszt
zastępca herszta lub prawa łapa
tropiciel - cień
wojownik - bandyta
adept - banita
- moderatorów:
Mirra lub Kaaivy
Ghalib
- opisy terenów - rzeka Fuego, Wulkan nie wiem co ze Skałą bo ją chyba przejmuje Sadizm z bandą
- znamię stadne - znak siły na opuszkach łap

nie mamy:
- opisu stada
- loga
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Mirra
Samotnik
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Około 4 lat Liczba postów:216 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 40

#45
05-07-2015, 01:06
Prawa autorskie: lineart: Malaika4 (DA),color: teri006 (DA)

Można by to skrócić tak by nie było widać, że to jezioro i zrobić tego rzekę i dać przy Rzeka Fuego
[Obrazek: x6eahd.png]
lub taki
[Obrazek: latest?cb=20140722204459&path-prefix=pl]

Obrazki na logo:
[Obrazek: w30.png]
[Obrazek: thelionking1994720px264.jpg]
[Obrazek: MyLullaby4.png]


Na chwilę obecną tylko tyle


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości