♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#91
04-12-2015, 04:35
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

W takim razie, jestem w każdej chwili gotów na kolejne szkolenia itd. Zwykły lew takiej funkcji raczej nie może pełnić xp
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#92
04-12-2015, 13:03
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

ale na to jeszcze trzeba trochę zaczekać, bo w oczach Ghaliba, mimo iż Belial stał się oficjalnie dorosły, Bel to jeszcze dzieciak, także chłopak musi jeszcze trochę podrosnąć, nabrać większych fizycznych możliwości, tak jak lwy osiągają taką dorosłość gdzieś w wieku 2 lat
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#93
06-12-2015, 16:19
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

u nas w wieku 2 ;D

ja mogę potrenować trochę :3
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#94
06-12-2015, 18:29
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

no tak właśnie myślałam, żeby u nas mentorem od walk była hiena xD inaczej niż w innych stadach, ale miałoby to swoje plusy, nasze lwy znalyby w ten sposób też inne techniki walk, nie tylko lwie ;p
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#95
24-12-2015, 11:10
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Słuchajcie... Mam wrażenie że trzeba nakreślić najbliższe cele stada. Na fabule Ghalib nami miota wte i spowrotem i to jest całkiem spoko bo się nie nudzimy, ale fajnie by było z góry wiedzieć jakie są twoje oczekiwania Ghalib :P Żeby się fabuła nam kleiła. Chcesz coś z LZ albo innych stad? Bo na fabule nie musisz mi tego gadać ale ja i tak chce się tam wybrać :P
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#96
27-12-2015, 00:04
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

teraz podstawowym celem jest powiększenie granic, ale do tego potrzebujemy 5 postaci prowadzonych przez 5 różnych userów w stadzie, do tego dążę :P
do LZ na razie nie mam planów, miałam plan wyjścia politycznego Ghaliba do Kahawiana, ale do tego są mu potrzebne informacje od Beliala i Ducha
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Duch
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata i 4 miesiące Liczba postów:181 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 58
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 35

#97
27-12-2015, 19:44
Prawa autorskie: Dirke

A ja właśnie bardziej bym kierował jakikolwiek sojusz w stronę Lwiej Ziemi właśnie.
Lwi są jedyną grupą jaka może na chwilę obecną stanąć naprzeciw ZZ i Bractwu, którzy to wydaje mi się ale planują jakieś porozumienie przeciwko nam. Więc potrzebujemy jakiś silnych sprzymierzeńców. Mają inne poglądy? Może, ale nikt nie powiedział, że potrzebujemy tego paktu na zawsze. A jedynie tam te dwa ugrupowania nie mają paktów. Będę się starał jakoś jeszcze połączyć nasze interesy z Księżycem, bo Anubisowi bardzo jest na rękę zepsucie relacji Księżycowi-Bractwo.
Temat muzyczny Ducha

<b>[you]</b> I am your father!

Dołącz do mnie i rządźmy wspólnie światem!
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#98
27-12-2015, 20:26
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Dokładnie. LZ w praktyce wychodzi chyba najlepiej. Warto przynajmniej na jakiś czas się z nimi trzymać. Aby w razie Problemów nam pomogli.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#99
27-12-2015, 20:29
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

LZ da się dogadać i mimo pozoru sa dośc duzi
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

27-12-2015, 22:12
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

A skąd wiecie o sojuszu z ZZ? XD Przecież nie powiedziałam, ze z ZZ relacja będzie pozytywna ;) to nawet w rachubę nie wchodzi na dzień dzisiejszy i patrząc przez pryzmat relacji Kaha i Ghaliba. myślałam raczej nad jakąś formą nacisku na nich, presji może nawet haraczu jakiegoś, przecież Ghalib nie będzie zawierał sojuszu z kimś kto zalazł mu za skórę. myślałam też o odciąganiu jakichś młodszych ich członków stada na naszą korzyść.
jak mówiłam do LZ Ghal nie ma planów bo w ogóle nie ma o nich informacji!
jedyne informacje ma SK od Xis, z czego w ogóle uznałam, że Cieniowisko powinno napaść na SK, z LZ można się ugadać, ale najlepszą do tego wydaje się być Vasanti Vei (np Cieniści mogliby namówić ją do obalenia Mako na jej korzyść i pomóc jej to osiągnąć ;P)
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

27-12-2015, 22:24
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

jaki sojusz z ZZ xD ja tylko rzekłam, ze z LZ byłbo nieźle dobre treny mają i mimo pozoru sa silni.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Duch
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata i 4 miesiące Liczba postów:181 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 58
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 35

27-12-2015, 22:37
Prawa autorskie: Dirke

O tym gadali na ostatniej audycji o ich jakiś najbliższych planach. I z tego co zrozumiałem to coś tam planują z Bractwem.

Co do LZ to faktycznie może być fajny pomysł.
Natomiast co do ataku na SK to jest zupełnie bez sensu. Zwłaszcza w obecnej sytuacji gdzie jesteśmy tak nieliczni. Mamy konflikt z ZZ i Bractwem do tego chcesz jeszcze wmieszać nas w konflikt z SK?
W dodatku wymuszanie haraczu w obecnej chwili również nie jest dobre. No i co możemy od nich wymusić? :D
Temat muzyczny Ducha

<b>[you]</b> I am your father!

Dołącz do mnie i rządźmy wspólnie światem!
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

27-12-2015, 22:40
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

ZZ z bractwem D: nie lubie gadow nie D:
trza wyeliminować bractwo lub osłabic, zajumac im czlonków można vult spróbować przekabacić, bo bedzie dla nich istny cios
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

27-12-2015, 23:03
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Jak wrócę z SK i przyniosę to mięcho to ghalib mógłby mnie wysłać na LZ albo do bractwa. Do LZ mogę iść sam ale do Bractwa sam nie idę bo narobię kłopotów XP
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

27-12-2015, 23:43
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

ja mam dobry kontakt z Vult xp też cos robic moge plus zakładałam, ze postacia bede krążyła po terenach innych stad.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości