♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Zuberi
Gość

 
#1
02-09-2015, 16:13

Cześć wszystkim. Przeglądałam tematy w tym dziale, jadnak nie wiem które z nich są jeszcze ważne a które nie dlatego postanowiłam założyć swój.
Tak dokładniej to szukam postaci w którą mogłabym się wcielić, najlepiej gdybym była siostrą, bratem lub dzieckiem, nie za bardzo chcę zaczynać od roli rodzica. Wiekiem który podałam się nie sugerujcie, bo mogę grać i dorosłym, kilkuletnim lwem i lwiątkiem. Płeć również nie gra roli, mogę grać zarówno lwem lub lwicą
Jedyne co to najchętniej dołączyłabym do stada Lwiej Ziemi i żeby gatunek został, czyli lew. Chciałabym, żeby postać miała jakąś historię, ale aby charakter został dla mnie do wykreowania, bo nie potrafiłabym grać już wykreowaną.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#2
02-09-2015, 16:17
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Hej. :) Mój temat z przyrodnim rodzeństwem Felki jest nadal aktualny: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=698
Miałabyś do wyboru jednego samca i trzy samice, no i LZ by pasowało, bo Felka właśnie tam należy.

Polecam też stąd: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1367
Eyre, siostrę Chawy; Eyre dopiero co zaczęła grać tą postacią i właśnie miała dołączać do LZ. :)

[ Dodano: 2015-09-02, 15:22 ]
PS Wiem, że Chawa ma jeszcze kilkoro przyrodniego rodzeństwa do oddania, widać ich tutaj: http://familyecho.com/?p=G0HO2&c=o0mmiol...1346499573 Są w wieku Eyre (3 lata). Wygląd i imiona mogłabyś sobie wybrać niemal dowolnie.
Zuberi
Gość

 
#3
02-09-2015, 16:30
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Łał, nie spodziewałam się tak szybkiej odpowiedzi :)
Bardzo podoba mi się Falaris, ale jak widzę ma już stworzone konto, a szczerze mówiąc trochę mi szkoda kasować to, które mam.
Mogę wziąć Adellę lub Alice, z tym że trochę mnie zdziwiło, jak zobaczyłam, że Alice na drzewie jest czarna z białą grzywką z niebieskimi kropkami, a w opisie pisze, że ma jasną sierść i ciemnoczerwone włosy ^^' Czy te ich wyglądy na drzewie są takie, jakie mają mieć?
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#4
02-09-2015, 16:33
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Zuberi, ale to nie szkodzi, że konto jest założone. Falaris nie ma prawie żadnych postów, spokojnie mogę usunąć tamto konto, a Tobie zmienić nick.
Rzeczywiście, Alice powinna mieć inny obrazek na drzewie. :'D Alice powinna mieć jasną sierść i może mieć ciemnoczerwone włosy, tak jak pisałam w moim temacie.
Zuberi
Gość

 
#5
02-09-2015, 16:46
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Zastanowiłam się nad tym i chyba jednak chciałabym Falarisa :) Jeszcze jak patrzyłam w tym temacie który podesłałaś, tam były dwa imiona: Falaris i Devon. To oznacza, że imię jest do wyboru czy może w jakiś sposób ma on dwa imiona?
I w sumie to chciałam pozostać przy tym koncie, bo uznałam, że to trochę oszukańcze, jeśli będę na koncie z poprzedniego roku, kiedy dopiero teraz się zarejestrowałam na forum. Ale tamtego konta szkoda mi jeszcze bardziej, więc jeśli to nie problem, jednak wolałabym grać na tym założonym. Tym bardziej, że są tam już posty na fabule.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#6
02-09-2015, 16:49
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

On urodził się jako Falaris, potem jedna osoba krótko grała nim pod nickiem Devon, a później wrócił do Falarisa. Możesz sobie wybrać imię - jeśli Ci bardzo zależy, to możesz go nazwać nawet zupełnie inaczej, choć fabularnie więcej sensu miałby Falaris.
Okej, to zmienię na niego hasło i wyślę Ci na pw, a Ty już sobie zmienisz na jakie tam chcesz. :)
Zuberi
Gość

 
#7
02-09-2015, 16:52
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

W takim razie zostanę pod imieniem Falaris, bardziej mi się podoba niż Devon. I dziękuję bardzo za możliwość gry Twoim przyrodnim bratem :D
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#8
02-09-2015, 16:55
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nie ma za co. :D Miłej gry.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości