♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

#1
14-09-2015, 11:23
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Tak jak w opisie w sumie. Kamui wyruszył w podróż po szoku psychicznym, niewiele jadł i pił, nie spał prawie w ogóle. Jest wycieńczony i wychudzony.

Postać z początku może być bardzo zamknięta i zapewne niewiele będzie mówić.
Völundr
Duch
*

Gatunek:Lew azjatycki, P. leo persica Płeć:Samiec Wiek:10 lat i 3 miesiące. Liczba postów:113 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 20

#2
14-09-2015, 12:29
Prawa autorskie: MadKakerlaken

Masz jakieś plany co do jego przyszłości? Jeśli ci to obojętne lub jeśli stawiasz na Księżyc, to Volundr mógłby spróbować zrobić z niego kolejnego fanatyka :3 Jakbyś nie wiedziała, co i jak z tym świrem jest, to tutaj jest jego Karta Postaci.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#3
14-09-2015, 13:03
Prawa autorskie: ja-Dirke

Ja bym mógł popisać ale nie jestem starszym lwem x)
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#4
14-09-2015, 13:59
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Jak Soth nie jest za młody, to mogę się zgłosić.


A tak swoją drogą, czy twoja postać ma 5 łap? >D
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Maya
Nieprzejednana | Konto zawieszone

Płeć:Samiec Liczba postów:547 Dołączył:Cze 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 99

#5
14-09-2015, 14:19

Jeżeli nie przeszkadza Ci wiek 4 lat, Laja bardzo chętnie by się nim zajęła. To bardzo rozgadana postać po przejściach, przez które ma nie do końca równo pod kopułą. Uczennica Rafikiego, uczynna lwica, z pewnością zajęłaby się Kamuim.
Ja jako użytkownik natomiast tempo odpisów mam różne, jednak jeden - dwa dziennie byłbym w stanie zagwarantować bez większego kłopotu.

@Soth - tak.
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

#6
15-09-2015, 10:47
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Trudny wybór, bo wszystkie postaci wydają się być świetne.. jednak podstawowe pytanie czy czy wykażą się one cierpliwością? I nie chodzi mi tutaj o dobrotliwość ze strony opiekuna, bo może być opryskliwy, surowy, byleby nie olał go.

Z czasem u mnie też różnie, zależy to od zmiany w pracy i weekendy poświęcam raczej na życie ; )

@Myr twoja postać jest troszkę za młoda, w sumie to równolatek, ale zawsze możemy potem spleść historie OCów w jakiś inny sposób.

@Soth- tak książę kalmar :') ale spoczko, nie będzie nią za dużo wywijał.

@Völundr myślę że to zadufanie w sobie trochę koliguje z tym czego trzeba mi od postaci.

@Maya hm rozgadana, czyli nadrobiłaby milczenie Kamuiego, poczekam jeszcze na odpisy reszty i wybiorę kogoś ;>


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości