♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#16
27-12-2015, 12:50
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Nigdzie nie musiała iść, butelka stała na komodzie. Kieliszki również. Nalała czerwonej cieczy do trzech kieliszków. Pogrzebała również w swojej torebce wyciągając tabletki na sen. Zerknęła jeszcze na Cezarego jak miał zasłonięte oczy bluzką, którą ściągała mu Kinga. Idealna okazja. Skruszyła pigułkę do jednego z kieliszków tak, że nie widział tego incydentu.
- Proszę -Wręczyła im po kieliszku. - Gwarantuję, że świat wyda ci się bardziej kolorowy po tym. -Jej wzrok mówił wszystko, że jak nie wypije z nimi po dobroci to wleje mu to siłą do gardła.
Cavum
Konto zawieszone

Gatunek:Leweł Płeć:Samiec Wiek:21 miesięcy Liczba postów:142 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 20

#17
27-12-2015, 14:12
Prawa autorskie: Av. - Chotara

Spojrzał na Ptakopodobną niezadowolony.
- Jesteście podłe...
Klimat? Kpina...
Sposobów na tłumaczenie się było wiele. A te dwie zdecydowanie go irytowały. Ale miały przewagę liczebną, i co zrobisz...
- Ja nie pije...- powiedział, po czym widząc wzrok Walentyny wziął kieliszek i się napił - Zazwyczaj...
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#18
27-12-2015, 14:33
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

-Oj kociaku nie przesadzaj- pokręciłam łbem, ech nie pije, nie tańczy to co on robi?
-Uszy do góry, nie bądź takim sztywniakiem, sztywny będziesz jak się przekręcisz- Rzuciłam do niego i zabrałam się za masowanie mu na razie ramion i karczku.
-Wyluzuj trochę, bo ci żyłka pęknie- Dodałam wesołym ale spokojnym głosem. Masaż powinien trochę pomoc, zresztą masaże zawsze są dobra sprawą. Nie miałam na razie ochoty używać siły i go związywać czy coś.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Amani
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:403 Dołączył:Sty 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 84

#19
27-12-2015, 14:44
Prawa autorskie: Ssaku

Postanowiła urwać się z imprezy, nikt z nią nie gadał, nikt się nią nie interesował. Pomyślała, że pójdzie do jakiegoś pokoju. Wszystkie były zamknięte. Zdecydowała, że otworzy jeden z nich. Wzięła dwie wsuwki ukrywające się w jej lokach. Przekręciła pare razy i otworzyła drzwi. Spokojnie weszła do pokoju, ale to nie była zbyt mądra decyzja. Ujrzała trójkę anthro, w pierwszej chwili ucieszyła się, że nie jest sama, ale gdy przyjrzała się sytacji troszkę się przestraszyła.
- Eeeeee Dobry wieczór?? - powiedziała niepewnie. - Co wy mu robicie? Gwałt to nie jest dobry sposób na znalezienie sobie chłopaka na stałe. - dorzuciła z pewną dozą ironii.
Cavum
Konto zawieszone

Gatunek:Leweł Płeć:Samiec Wiek:21 miesięcy Liczba postów:142 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 20

#20
27-12-2015, 14:45
Prawa autorskie: Av. - Chotara

- Nie,mów,do,mnie,KOCIAKU. - powiedział twardo akcentując każde słowo.
Spojrzał gniewnym wzrokiem za siebie, gdzie Kinga masowała mu plecy.
Co ja tu robię?
Znowu łyknął trochę wina.
- Często organizujesz orgie i tym podobne? - rzekł kpiącym tonem. Po chwili ziewnął.
Jakoś tak... zmęczyło go to wszystko.
- Tragedia... - dodał, gdy zobaczył że drzwi się otwierają.
- Uratowany! - oczy mu sie wręcz zaświeciły.
I już miał się zerwać na równe nogi gdy... ( tak tak, Kinga działaj xD )
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#21
27-12-2015, 14:52
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Pchnęłam go na łózko- Siedź bo ci jaj urwę-Rzuciłam do lwa.
Wstałam i wzięłam ją za fraki
-nikt cie nie prosił, wynocha jak jeszcze raz przeszkodzić, to cie tę mordę poharatam, tak, ze cie rodzona matka nie pozna- wypchałam ja i zakluczyłam drzwi ponownie zostawiając klucz.
Gwałty, co za wybujała wyobraźnia. Pokręciłam łbem dość mocno zirytowana takimi durnymi pomysłami.
-Mówiłam, same laleczki w pustymi głowami- Wróciłam do Cezarego,
-Mam nadzieje, że to cos cie nie speszyło. Nie ma mowy o gwałtach, to takie ... prymitywne. Sama by pewnie tamta lala chciałaby ktoś ja zaliczył, phi.
Tak zdenerwowałam się, ale wdech i wydech i będzie dobrze.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#22
27-12-2015, 15:28
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Chwila nieuwagi i...akcja stanowczo działa się za szybko. Jak ona tu wlazła jak pokój był zamknięty. Czyżby się włamała grzebiąc w zamku? Najprawdopodobniej. Teraz gdy klucz jest wsadzony w drzwiach nie będzie tak łatwo ponownie zamek otworzyć.
- Cóż...-Wyrwało się tylko -To na czym stanęliśmy? -Zatrzepotała zalotnie rzęsami przytulając się do ramienia Cezarego. Przy okazji tak łatwo nie ucieknie.
- Jakiś ty milutki w dotyku. -Zagruchała.
Cavum
Konto zawieszone

Gatunek:Leweł Płeć:Samiec Wiek:21 miesięcy Liczba postów:142 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 20

#23
27-12-2015, 15:32
Prawa autorskie: Av. - Chotara

Mina Czarka wbyła pusta. PUSTA
Patrzył w przestrzen przed sobą. Miał dosyć. Poddał się.
A zgwałccie mnie... a róbta co chceta.. - pomyslał.
Niech się dzieje wola nieba...
- Ta.... - odpowiedział na dosłownie wszystko co robiły Walentyna i Kinga
Amani
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:403 Dołączył:Sty 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 84

#24
27-12-2015, 15:37
Prawa autorskie: Ssaku

No biedak no, ale nie pomoże mu teraz skoro wywaliły ją za fraki. Spinka jej się złamała i nie wejdzie tam drugi raz, no ale trzeba mu jakoś pomóc. Nie wiadomo co mu zrobią. Z drugiej strony tak jest na imprezach. "Jakim trzeba być desperatem, żeby porywać chłopaka?" - fakt jeżeli chłopak porywa dziewczynę to jest romantyczne, jeżeli jest na odwrót to jest troche dziwne. Skierowała się w stronę wyjścia, aby się przewietrzyć.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#25
27-12-2015, 16:57
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

-Jakis ty wypruty i bez życia...- Zaśmiałam się na słowa Czarka. Liznęłam go po szyjce i położyłam na łóżku. Będzie dobra zabawa. Przynajmniej dla mnie.
-Coż z życia każdy musi mieć nawet taki smutasek- Dodałam i pstryknęłam go lekko w nos. Nie wie mój cukiereczek co ja jeszcze w pokoju mam, biedaczek. Spojrzałam an ptaszynkę, ta też na pewno będzie chętna aby dobrze się zabawić.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#26
27-12-2015, 17:24
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Słysząc jakieś krzyki i wrzaski z pokoju anthro lew podszedł do drzwi i zapukał w nie.
- Hej tam, co się dzieje? Co to za wrzaski i tłuczenie się?! Bijecie się tam czy co?
Zastukał drugi raz, ale trochę mocniej.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#27
27-12-2015, 17:30
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

No i cos przywlokło sie kolejnego.
-popilnuj naszego cukiereczka.
podeszłam do drzwi i od kluczyłam. Miałam w zamiarze komuś zrobic krzywdę za przeszkadzania. kiedy uchyliłam drzwi ujrzałam kolejnego kociaka.
-O- Rzekłam widząc go, następnie wyszczerzyłam kiełki i za fraki wciągłam go do środka. Efekt zaskoczenia robi swoje. Szybko zamknęłam drzwi ponownie.
-no patrz mamy kolejne ciacho- Rzuciłam do sępicy- Skoro mamy doje samczyków to jednego na fotel a tego na łóżko, póki świeży- Zaśmiałam sie. może byc ciekawa zabawa.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#28
27-12-2015, 17:34
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Drzwi się przed nim otworzyły, a do postaci zdążył tylko wydukać.
- Co tu si...
Nie zdążył, pociągnięty wpadł do pokoju. Niemal nie fiknął z nieznajomą na podłogę. Otworzył szeroko oczy, gdy ta zamknęła za nimi drzwi na klucz.
- Ja tylko chciałem sprawdzić czy wszystko dobrze...
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Cavum
Konto zawieszone

Gatunek:Leweł Płeć:Samiec Wiek:21 miesięcy Liczba postów:142 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 20

#29
27-12-2015, 17:37
Prawa autorskie: Av. - Chotara

Otworzył szerzej oczy.
No nie, teraz to już przesada. Ja w orgii udziału brac nie będę.
Wstał z łóżka i odepchnął od siebie hienę.
- Mam dosyć.
Bądź co bądź to on był tu facetem. Długo się zbierał w sobie, ale się udało. Rończym krokiem udało mu się wydostać z pokoju, po czym...

Zemdlał, czy też zwyczajnie usnął od pewnych tabletek, tuż za drzwiami.
Szlag by to!
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#30
27-12-2015, 17:41
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

pokręciłam głową
-widzisz, nie można go zostawić- Wciągnęłam go do pokoju- Widzisz- Rzekłam do jasnego lwa- on musi siedzieć tu bo jak tak by zemdlał na schodach! mógłby się zabić- Zaciągnęłam go an fotel i wyjęłam liny i przywiązałam mocno. oczywiście zamknęłam wcześniej drzwi na klucz, które schowałam w biuście. Niech teraz spróbuje zwiac. Skupiłam się na jasnym lwie- Nono- Rzekłam do niego i przejechałam palcem po jego torsie- ładniutki
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości