♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#31
27-12-2015, 17:47
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

To wyglądało jak scena z Benny Hilla. Albo innego Monty Pythona. Gdy hiena podeszłą do niego i zaczęła swoje tańce godowe tylko podrapał się za uchem i wydukał.
- Yyy... dzięki?
W sumie to nie wiedział czy ma się już bać czy dopiero za chwilę.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Cavum
Konto zawieszone

Gatunek:Leweł Płeć:Samiec Wiek:21 miesięcy Liczba postów:142 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 20

#32
27-12-2015, 17:52
Prawa autorskie: Av. - Chotara

Spał na dobre, nawet nie spodziewając się jak bardzo będzie miał zaraz przekichane.
Mruczał coś przez sen, w tym słowa takie jak : Hieny... irokezy.... pomocy... seks.... nie...
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#33
27-12-2015, 17:53
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Ona siedziała na łóżku z założonymi nogami. Sączyła powoli wino delektując się smakiem i sposobnością dobrego show.
Kolejne pukanie i już następny delikwent do rozrywki. Podniosła się, okręciła wokół nich, rozłożyła skrzydła niemal ich obejmując nimi.
- No, no...- Zacmokała zadowolona.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#34
27-12-2015, 18:01
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

-Czekoladowe ciasto coś mamrocze- Zastrzygłam uchem i wydostałam się spod wielkich skrzydeł. Podeszłam do przywiązanego i dałam mu calusa w pyszczek- Ty maluszku śpij będzie jeszcze czas zabawy- dodałam i liznęłam go po szyjce i zamruczałam sobie. Wróciłam do samca i zaciągnęłam go na łóżko.
-Napijesz się czegoś?- Zapytałam się go i liznęłam w policzek.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#35
27-12-2015, 18:04
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Poleciał na łóżko i w sumie nawet zaczęła mu się ta zabawa podobać. Spojrzał na hienę i z takim cwaniackim uśmieszkiem odparł.
- A w sumie możesz coś tam dać. Byle nie jakiejś słabizny.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Cavum
Konto zawieszone

Gatunek:Leweł Płeć:Samiec Wiek:21 miesięcy Liczba postów:142 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 20

#36
27-12-2015, 18:15
Prawa autorskie: Av. - Chotara

Jako że Czarek spał, to mneij wiecej opiszę wam jego sen...

Spadał po wielokolorowej spirali z brokatu... neony waliły mu po oczach, i spadał jakby nieskończonośc. Nagle zobaczył przed sobą wielki pysk... Kingi.
Ta go nagle zjadła , po chwili obudził się... Ale nadal spał.
Spojrzał dookoła, i usłyszał cichą muzykę. Wszędzie biało. Szedł po białej podłodze aż do białych drzwi, otworzył je niepewnie i wręcz powaliła go głośna muzyka, zobaczył wielkie łóżko z baldachimem i Walentynę z Kingą w lateksie...
W tle leciała psychowizja ( https://www.youtube.com/watch?v=ZCyjfpiFkog ) a biedny anhro lew o mało nie dostał zawału.
Zemdlał. We śnie.
Znowu spadał w tej cholernej spirali... i co chwila kolejne pokichane wizje...
Te leki Walentyny to chyba było LSD... czyżby pomyliła tabletki?
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#37
27-12-2015, 18:17
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Coś mocnego, coś mocnego. Pierwsza myśl jaka jej przyszła do głowy to trzasnąć go butelką po winie w głowę. Z pewnością jednak skończyłoby się to na wyrzuceniu za drzwi albo przez okno. Nieruchoma zabawka to żadna zabawka. Zaczęła w takim razie przeszukiwać szuflady i wyrzucać z niej dziwne rzeczy. Pierwsze w ruch poszły kajdanki, które niechcący wylądowały na łóżku obok hieny.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#38
27-12-2015, 18:43
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Nalałam mu trochę winka i widząc jak ptaszynka grzeba mi w szafkach zaśmiałam się. chwyciłam kajdanki i zakręciłam nimi wokół palca.
-Myślę, że możemy się całkiem dobrze zabawić koteczku- Wyszczerzyłam lekko kiełki do niego i liznęłam go w policzek- Mmmm.... słodziak- Dodałam i pchnęłam go na łóżko. Sama wypiłam winko i zasiadłam na nim w okraku. oczywiście oboje byliśmy w ubraniach.
-Tylko bez numerów- dodałam patrząc sie na niego i pazurkiem przejechałam mu po policzku. Moje pazury nie były ostre ale bardziej trwałe i wytrzymałe.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#39
27-12-2015, 18:48
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Przestała szperać i zerknęła tylko przez ramię. Kinga znalazła się w swoim żywiole. Podeszła do niej i wyciągnęła kluczyk od pokoju z jej bluzki.
-Wkrótce wrócę. - Rzuciła otwierając drzwi.
O tak przyniesie jej nową zabawkę albo wywinie inny numer. A im sie przyda chwila na osobności.
Rozweselona odeszła w poszukiwaniu nowego celu.
z/t
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#40
27-12-2015, 18:51
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Łyknął odrobinę wina zanim padł plackiem na łóżku. Wzdrygnął się gdy pazur przejechał po jego twarzy. Ptaszyna wyszła, więc można powiedzieć, że byli sam na sam. Ten na fotelu chyba trochę za dużo wypił i odpłynął całkowicie.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Cavum
Konto zawieszone

Gatunek:Leweł Płeć:Samiec Wiek:21 miesięcy Liczba postów:142 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 20

#41
27-12-2015, 18:54
Prawa autorskie: Av. - Chotara

Minęło 5 minut? Może wiecej?
Tak czy inaczej jak się okazuje wino zniwelowało tabletki, i Czarek powoli się wybudzał...
Lekko podniósł powieki.
-Gdzie... gdzie ja... gdzie jestem?
Rozglądnął się. Poczuł że jest związany... no cholera jasna....
- Kinga!- wrzasnął.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#42
27-12-2015, 19:03
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

-Mrr..- Zamruczałam spoglądając na Marianka- Zabawimy się mój kudłaczu- dodałam i złożyłam mu całusa na policzku, po czym na jego szyjce, tam gdzie jeszcze nie miał tyle kudłów. W tym czasie zakułam mu jedna dłoń i przykułam do filaru baldachimu. Słysząc głos Czarka podniosłam się- Spokojnie cukiereczku, związany jesteś dla twojego dobra i nie rozwiążesz się, niedługo do ciebie przyjdę- Puściłam mu całusa, zabrałam się za pozbywanie sie górnej części odzienia z koteczka. Skuta ręką nie będzie przeszkadzać. Ubiór sie rozetnie tam.
-będzie słodko koteczku- Rzekłam i przejechałam swoim językiem po jego torsie.
Wyszczerzyłam lekko swoje kiełki.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Cavum
Konto zawieszone

Gatunek:Leweł Płeć:Samiec Wiek:21 miesięcy Liczba postów:142 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 20

#43
27-12-2015, 19:07
Prawa autorskie: Av. - Chotara

- Wredna napalona sadystko, jak ja po ciebie przyjdę to dopiero zobaczysz!
Wnerwiony Czarek... to tak się da?
Jednak się da. Ale widać trza się bardzo postarać.
Zaczął wykorzystywać zwierzęce cechy i ostrymi kłami powoli przegryzał więzy. Tymczasem ogonem próbował podnieść jeden z przedmiotów na ziemi, a konkretnie pejcz.
Oj, on jej da do wiwatu...
Kolejne liny puszczały, a Cezary był bliżej celu...
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#44
27-12-2015, 19:08
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Przełknął tylko ślinę z nerwów. W sumie było miło, ale chyba nawet za bardzo, wszak kota też można zagłaskać na śmierć. Z przypiętą łapą do łóżka raczej niewiele by zrobił. sumie to czemu nie, skoro i tak już tu jest to można by się trochę zabawić. Cicho mruknął na jej działania, chociaż tej koszuli szkoda by rozcinać.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#45
27-12-2015, 19:18
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Spojrzałam do tyłu- oj Czarku jaki ty robisz się męski, dobre ciacho, a te kiełki...- Rzuciłam w stronę lwa ale nie zrobiła nic w stosunku do niego. Dałam całusa lwu w nos i wstałam, z szafki wyciągłam drugie kajdanki i przykułam mu druga rękę. Pazurkami przejechałam po jego klacie i klepałam w bok tyłeczka.
-Nono jaśniutki, co mi powiesz ciekawego- Rzekłam do niego i nachyliłam swój łeb nad jego, zaśmiałam sie lekko i ugryzłam go w jego ucho, nie jakoś do krwi, tak zaczepnie. Pazurem przejechałam po jego klasie aż do pasa. Spojrzałam an niego unosząc lekko brew ku górze. ostatecznie jednak przez spodnie jadać do końca.
-Nono panie będzie trzeba sie pewnych rzeczy pozbyć, chcesz?- Zapytałam się stojąc obok łózka. Będę musiał wziąć pejczyk i trochę sie podroczyć.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości