♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#61
30-12-2015, 17:03
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Uśmiechnął się złowieszczo słysząc słowa kapitana. Wszedł do środka z pałą w ręku, parę razy stuknął nią w dłoń. Z takim uśmieszkiem spojrzał na swoje dwie "towarzyszki". Powiedział z taką nutką sadyzmu w głosie.
- Cześć gołąbeczki... Czemu tak szybko uciekłyście? Zapomniałyście o drugiej rundzie...
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#62
30-12-2015, 17:06
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

-A co aż tak stęskniony?- Zapytałam unosząc brew. To że miała jakiś kawał drewna nie robiło na mnie większego wrażenia. Oparłam sie bokiem o ścianę patrząc na lwiaka. Machnęłam lekko ogonem.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#63
30-12-2015, 17:08
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Uśmieszek zniknął z jego pyska, zastąpił go taki poważny i zasępiony wyraz twarzy. Bez słowa rzucił mocno kijem w bezczelną hienę. (Niech MG zdecyduje czy trafił i oceni ewentualne obrażenia :P)
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#64
30-12-2015, 18:02
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

No to Marianek zaszalał wyrzucając swoją cenną broń z ręki chcąc trafić Kingę. Płazem na pewno mu to nie ujdzie.
- Tititi niegrzeczny.
Okrążyła go starając się kopnąć go w kolana od tyłu by nogi mu się ugięły.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płeć:Samiec Liczba postów:1,683 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#65
30-12-2015, 19:50

Marian zamachnął się, rzucił... i trafił Kingę w prawą nogę. Rzeczywiście rzucił mocno, gdyż dziewczyna odczuła uderzenie bardzo dotkliwie. Jęk bólu wyrwał się z jej pyska, trafiona noga ugięła się pod jej ciężarem i skończyła w pozycji półklęczącej.
Tymczasem jej towarzyszka zakradła się za mężczyznę i kopnęła go, próbując zwalić z nóg. Zamachnęła się, trafiła, ale Marianowi udało się zachować równowagę, choć musiał się wysilić, aby nie wywinąć... orła. Zarówno noga Walentyny, jaki jej ofiary została unieruchomiona, gdyż ta pierwsza swoimi szponami wczepiła się w jego kończynę. Wystarczy że naciśnie bardziej i będzie nieciekawie.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#66
30-12-2015, 20:43
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Krzyknełam kiedy do uderzył mnie mocno w nogę. Aż sie ugięłam złapałam mocno za nia. Cholera byle nie złamana... nie miałam takiej pewności. Bolało jak diabli. Próbowałam wstać. Oj udało sie ale opierając sie na jeden nodze, wróciłam do poprzedniej pozy.
-Jaja ci odgryzę- Warknęłam do niego.Nie wazne czy trafie czy nie, odgryzę, będzie dobrze ugryzę gdzieś indziej, tez będzie dobrze. Był teraz tak jakby unieruchomiony. Uniosłam się podpierając o ściane i zbliżałam się do niego, aby bedąc bliżej się rzucić. No cóz w najgorszym wypadku wyrąbie sie o ziemie.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#67
30-12-2015, 21:13
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Trafił ją. Niestety tylko w nogę, ale zawsze. Niech zapamięta. Ptaszynę miał gdzieś, nie po nią przyszedł. Miał już spadać, ale poczuł mocny kop w tył kolana. Z trudem ustał i poczuł mocny ból. Głupie ptaszysko, niepotrzebnie się wtrącała. Gdy hiena chciała się na niego rzucić spróbował zrobić unik, choć miał kłopot z ruszeniem się. Chyba szpony ptaszyny wbiły mu się w nogę.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#68
30-12-2015, 21:19
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Przyczepiła się do niego. Niech to diabli. Popchnęła nogą do przodu wbijając tym samym bardziej szpon w jego łydkę. Dalej próbowała tego by ugiąć mu kolana i uniemożliwić ucieczkę przed rozjuszoną hieną.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płeć:Samiec Liczba postów:1,683 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#69
31-12-2015, 02:01

Z sali balowej dobiegł was dźwięk zegara wybijającego północ.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości