♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

08-08-2013, 13:38
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Obrazek ma za duże wymiary, avatar może mieć maksymalnie 302x402 pixele i tyle ;)
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Tiro
Gość

 
08-08-2013, 15:25
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Siemaneczko, mam pytanie. Czy MadKakerlaken (z deviantart) zezwala na używanie jego rysunków?
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

08-08-2013, 15:36
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Ponoć pozwala, warunki użytkowania są na jej profilu (jak się zjedzie trochę niżej, po lewej, w opisie pod "newest deviations")
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

08-08-2013, 16:13
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Z awatarami ma całe forum problem, jest to jakiś problem wewnętrzny serwera aaf.pl. Wszystkie fora na nim mają ten sam problemik. Poza tym, twój avatar jest za duży - każda z miar ma nieco ponad 500 pikseli. Maksymalne dozwolone miary to 400 px wysokości i 300 szerokości. Dobrze by było po prostu dobrze do wykadrować, bez tej całej masy przezroczystego tła. Niestety, sama tego nie zrobię, bo jestem poza domem.

Tak właściwie, to masz rację. Może to jakiś admin przenieść? Lokalizacja we wskazanym przez Cairu miejscu byłaby chyba bardziej zgodna z logiką.



MadKakerlaken czuwa i patrzy, kto używa JEJ rysunków.
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

08-08-2013, 19:19
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

No przydałoby się, może Arto albo Fel, jak wróci to coś pogrzebią.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Cairu
Gość

 
09-08-2013, 13:56
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Ahaa, rozumiem, czyli to nie tylko ja mam ten problem, jednak... Byłaby może możliwość, żeby ktoś pomógł mi wykadrować ten obrazek? Sama nie znam się na tych rzeczach, pierwsze słyszę cokolwiek o kadrowaniu i jakichś specjalnych wymiarach. Byłabym bardzo wdzięczna osobie, która by to zrobiła.
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

09-08-2013, 15:15
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Zrobione. Tylko wpisz prawa autorskie, to chyba akurat praca/lineart Malaiki.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Jasiri
Gość

 
11-08-2013, 14:42
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Czy ktoś wie czy *Shembre pozwala na używanie jej/jego rysunków i ich przerabianie?
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

11-08-2013, 21:27
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cytat:Q: Can I Use Your Characters?

A: Fan art is ALWAYS nice, but please don't use them for RPGs. They're like my children and I care about them :glomp:

Czyli nie zezwala na używanie rysunków przedstawiających swoje postacie.
Nie mogłam doszukać się informacji na temat pozostałych rysunków. Po niektórych opisach pod nimi wnioskuję, że najlepiej napisać do niej notkę z zapytaniem o konkretny rysunek. Jeśli nie masz dA, mogę to zrobić w Twoim imieniu. :)
Jasiri
Gość

 
12-08-2013, 12:13
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dzięki za odp. Konto na szczęście mam (ale z rysunkami u mnie cięko O_O). Fajnie że apokalipsę przeżyli (no 12.12.2012) też pomocni ludzie ;)
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

12-08-2013, 12:34
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nie ma sprawy, m.in. po to tu jestem. ;)

Btw, skoro masz konto na dA, to zapraszam do dołączenia do naszej grupy forumowej: http://krollew.deviantart.com/ Poziom rysunków nie jest istotny, moje też nie powalają na kolana. xd
Gordon
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Liczba postów:35 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 79
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 10

23-09-2013, 18:41
Prawa autorskie: ArolinaK

Pytanko: czy są jakieś ograniczenia dotyczące pisania, że tak powiem, z samą sobą? Tzn kiedy prowadzę dialog między dwoma postaciami, którymi steruję, to mam jakieś ograniczenia co do ilości postów, które mogę w ten sposób wygenerować? Nie żebym chciała zasypać forum niekończącymi się dialogami ;D Tylko spotkałam się z takimi restrykcjami na jednym forum.
[Obrazek: gordon_min_by_arolinak-d71hz85.png]
Nahuel
Konto zawieszone

Gatunek:Lampart Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:163 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 29

23-09-2013, 19:00
Prawa autorskie: Malaika4 + Cynamonowa/Ragi

nie, tutaj piszesz, ile chcesz :)
Gordon
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Liczba postów:35 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 79
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 10

23-09-2013, 19:41
Prawa autorskie: ArolinaK

Dzięki za szybką odpowiedź :) Jeszcze jedno pytanie: czy kiedy piszę z MG polowanie, to mogę pisać w innym dziale? Regulamin mówi, że "nie można przebywać w kilku miejscach jednocześnie (wyjątkiem są treningi) (...)". Czy polowania i wyprawy po jakieś artefakty, które chcemy odzyskać, to właśnie te treningi, czy jest coś, co nazywa się treningiem, a polowania/wyprawy są traktowane jako normalna część pisanej przez nas fabuły?
[Obrazek: gordon_min_by_arolinak-d71hz85.png]
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

23-09-2013, 20:09
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Polowania dzieją się w rzeczywistej fabule i nie można wtedy pisać postacią gdzie indziej, natomiast w przypadku treningów, czyli pobocznych wątków z Przywódcą/Trenerem stada, prowadzących do stada, postać może przebywać w innym temacie i prowadzić drugi wątek w tym samym czasie.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości