♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Shem
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Szkrab Liczba postów:27 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

31-07-2017, 18:05
Prawa autorskie: YurikoSchneide, Disney, Askari

Ok, to mi ulżyło :)
Firkraag
Konto zawieszone

Gatunek:Jeleń szlachetny Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:181 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 105

03-08-2017, 14:30
Prawa autorskie: Askari, Talvedu'ul

Czy moge otrzymać bana stałego na shoutboxa? Mierzwi mnie i przeszkadza.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

03-08-2017, 15:06
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Możesz kliknąć na napis ShoutBox i wtedy Ci się ukryje, ale jak wolisz, to mogę i dać bana.
Firkraag
Konto zawieszone

Gatunek:Jeleń szlachetny Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:181 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 105

03-08-2017, 15:15
Prawa autorskie: Askari, Talvedu'ul

Wiem, że się ukrywa ale później jest od nowa i musiałabym non stop klikać. A nie mam tam nawet ochoty patrzeć i pisać. Po co mam się niepotrzebnie denerwować treścią, która rzuci się przypadkiem w oko? Opcji wyłącz sb nie ma w ogóle, pozostaje tylko ban.
Firkraag
Konto zawieszone

Gatunek:Jeleń szlachetny Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:181 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 105

03-08-2017, 15:55
Prawa autorskie: Askari, Talvedu'ul

Niestety ban nie zakrywa widoczności sb, wciąż je widzę :/
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

11-08-2017, 11:55
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Czy moszna nanieść na mapke Spalony Step :v dział ma swoje sup sup forum z az jednym tematem, ale jak pacze na mapkę to ni ciula nie wiem gdzie to jest, chociaż z opisu wynika że gdzies pod bagnami koło LZ i SK?
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

11-08-2017, 23:40
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Tak szczerze to w związku z tym, że dział właśnie ma ten cały, jeden, szalony temat w którym nikt nie pisał przez długi czas, a na mapie go nie ma, to ja jakiś czas temu zaproponowałam, by się go pozbyć. I tak konkretnie to jest Ciemna Kotlina, nie Spalony Step :v Ale propozycja, jak zwykle, zginęła pośród innych rozmów. Sama niczego nie będę usuwać, jeszcze na głowę nie upadłam, ani też mapki sama ruszać nie będę (za małe skille graficzne, i trzeba ustalić, gdzie to wcisnąć ewentualnie). Więc sprawa musi poleżeć do powrotu Vei, a najlepiej i Venety, ale już Vei mi wystarczy.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

12-08-2017, 00:38
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Zróbmy obrady i narady odnosnie tego tematu watku i najlepiej ankiete xDc

A tak serio okej poczekam uvud
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

12-08-2017, 00:54
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Coś mi się kojarzy, że to był teren Złotej Gwiazdy (i była tam pochowana Star Elina z ZG, co zresztą wynika z opisu - może Thanatos pamięta, bo to była jej postać z tego co pamiętam), a potem to już nie wiem. W każdym razie uważam, że istnienie subforum z jednym tematem nie ma racji bytu. Ja proponuję usunąć Ciemną Kotlinę i przerzucić temat Spalony step do Skalistego Wąwozu Śmierci albo na bagna. Ewentualnie można też zrobić temat Ciemna kotlina (skoro już mamy gotowy opis) i umieścić go w tym samym subforum co Spalony step, ale nie jestem przekonana, czy byłby on często odwiedzany.
Thanatos
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły (4 lata) Liczba postów:71 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

12-08-2017, 01:25
Prawa autorskie: Disney, PrinceVoldy

Tak dobrze pamiętasz co do mojego starego konta Star Elina i gdzie była pochowana. Kojarzę oczywiście tamten teren co napisała Kamui.
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

12-08-2017, 09:27
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Wydaje mi się ze ta ciemna kotlina byłaby nieprzydatnym zapychaczem. Dltego lepiej chyba przepiąc temat do kanionu i dodac wzmiankę że temat z grobem jest na poludniowym zachodzie granicy kanionu? Ten pusty plac pod bagnami na mapce jednak trochę razi więc z 2 strony.. 
Kotlina raczej nie ma ponad 10km średnicy xDc

Wiec moze dodać tam 'Ciemne kotliny' z opisem ze teren ten wlasnie usiany jest kotlinami i jakos uatrakcyjnic go o drzewka krzaczki kamyczki bo to w sumie trz teren za gorami?
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

12-08-2017, 12:31
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

No można pomyśleć o czymś w tym stylu. ;D
Firkraag
Konto zawieszone

Gatunek:Jeleń szlachetny Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:181 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 105

13-08-2017, 17:26
Prawa autorskie: Askari, Talvedu'ul

Mogę prosić o przeniesienie tematu http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2605 do marginesu w wątek prywatny?
Skoro stado zostaje rozwiązane to całość wyląduje w archiwum a szkolenie na medyka jest niedokończone jeszcze.
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

13-08-2017, 17:31
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

już
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Mrithi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:148 Dołączył:Maj 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

14-08-2017, 17:31
Prawa autorskie: PRAKRUT MEHTA

Mogłabym prosić o przepięcie funkcji mg na konto Uy?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości