♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
23-01-2016, 23:04
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Oto i najnowsza audycja naszego forumowego radia:



Zapraszam do komentowania!

PS Prosiłabym też o wyrażanie opinii na temat intro wykonanego przez Lauvę Taia, któremu z tego miejsca składam serdeczne podziękowania! :)
Zephyr
Samotnik
*

Gatunek:Gepard grzywiasty Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:642 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 90
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 46

#2
24-01-2016, 03:53
Prawa autorskie: av: Kahawian, podpis: DemiReality (lineart)
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Meteorolog / Mistrz Kalamburów

Wstęp bardzo fajny ;)

Sadism znów zachichotał jak Rumpelstiltskin (19:15) <3 xD

Prawie każdy coś o mnie wspomniał, więc czuję się zaszczycony, dzięki :D (doceniam nawet opinię Israela xD)

Podoba mi się pomysł wcielenia Fuko do obsady prowadzących. No, przynajmniej zastępczego, żeby jednak były jakieś proporcje :P

Długość audycji trochę zabija, ale dzięki temu człowiek czuje się nasycony na koniec ^^

Ogółem wyszło wspaniale, jak zwykle :)
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#3
24-01-2016, 04:09
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Coś jest nie tak w opinii Israela? ;P

Fuko sam nam podbierał audycję, więc myślę, że by się odnalazł w tej roli. ;)

Tak, rzeczywiście znów wyszła nam długa, ale zawsze można słuchać w częściach - w końcu audycje są raz na miesiąc, więc chciałabym, żeby było w nich trochę treści. Poza tym doceniam takie przechodzenie na luźniejsze (acz w większości wciąż okołoforumowe) tematy pod koniec audycji, a to, niestety, też trochę je wydłuża.
Rozmowa z Kahem była długa, bo Kah ma dużo postaci i było do niej dużo pytań, a ta audycja wyszła taka głównie dlatego, że było dwóch gości. Fuko momentami się rozgadywał, a chcieliśmy, żeby Is też miał swój udział. Ja starałam się streszczać w większości swoich wypowiedzi, ale trudno byłoby mi się w ogóle powstrzymać przed mówieniem, skoro miałam coś do dodania...
Na następną audycję mam już dobranego jednego gościa i zastanawiam się nad dobraniem drugiej, ale jeszcze nie podjęłam decyzji - właśnie też mam obawy co do długości takiej audycji.

Cieszę się, że ogólnie Ci się podobało. :D
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#4
24-01-2016, 15:58
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

co do pytania do chłopaków xD od Sami, to ja mam trochę postaci i staram się każda inaczej kreować i robić coś nimi. A mam tyle bo próbuje też coś nowego plus jak utknę to mam alternatywę.

Fel jest beżowo szara? D: ja to myślałam, ze beżowo biaława xD

hiena to nie pies!

Macie coś do seks szopów phi xp a ten optyk to ma cel i nie jest sie do razu zboczeńcem idąc do seks szopu phi

Ja tam od X lat zapraszam i nikt nie wpada a w z wawy do mnie daleko nie macie x) około1,5h x)

Brak soli też nie zdrowe!

Odpowiedz do Isa: Nie mam nic przeciwko

Intro muzyczne całkiem spoko

a ci do 3 prowadzących to zły pomysł x) i za mało Isa było.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#5
24-01-2016, 17:19
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cóż, w założeniu to miał być jasnoszary (a jak była mała, to był nawet jaki zwykły szary), nie moja wina, że z każdym rysunkiem mi ją coraz jaśniejszą rysują. ^^' Chyba zrobię jej jakiegoś porządnego refa.

Hm, o sex shopach jeszcze nie rozmawialiśmy na tym forum...

Ja się już z Tobą widziałam raz, choć akurat wtedy jechałam z Chorzowa. ;d

Nie chcemy 3 prowadzących, chodzi o to, że jakby Sadism nie mógł, to Fuko by go zastępował jako drugi prowadzący. :)
Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#6
24-01-2016, 17:32
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

to przydałoby sie xD

bo aj byłam pewna żeś nie szarawa ale biaława x)

szekszopy to fajna sprawa! Nie ma się czego wstydzić xD a wiesz jak ktoś nie trafia tym co ma czy zabawką to ten okulista jest jak znalazł! ;3

No to zapraszam do Leszna pókim w Lesznie jest! xD wyżywienie i nocleg darmowy xD pies nie morduje zazwyczaj x)

Fuko jako drugi.. D: straszne! x) Każdy facet chce byc tym... pierwszym trolololo.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Mauara
Konto zawieszone

Gatunek:Zebra bezgrzywa Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:274 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 20

#7
24-01-2016, 19:43
Prawa autorskie: Avatar: własny| Podpis: internety (darmowe tapety)

Matkooo. Wysłuchałam niby kilka godzin temu a już mało co pamiętam, jednak mogłam komentować od razu xD
Ogółem świetny pomysł z tymi audycjami. Brakuje mi tego na innych forch, o ile w ogóle istnieje gdzieś jeszcze coś podobnego. Podziwiam za chęci do montowania tego wszystkiego :3
Bardzo przyjemnie się was słucha, mam wrażenie że często pojawiają się jakieś dygresje; chociaż na początku więcej ich było, a później jakoś bardziej się na pytaniach skupiliście. No ale żeby nie było, że się czepiam, dobre jest to i to, jeżeli ze wszystkim nadążacie.
Miałam dosłać pytania ale ostatecznie zapomniałam, darn D:
Głosy macie wszyscy takie sympatyczne, że z chęcią bym pogadała, więc muszę się kiedyś na jakieś kalambury, spotkanie czy cokolwiek załapać *_*
Taki klimacik jest w tych audycjach, normalnie jakby się ze znajomymi w jakiejś małej restauracyjce siedziało.

Piosnka od Fuko cudowna.

Jak mówiliście o seks shopach, to mi się moulin rouge z wycieczki szkolnej przypomniała. Muszę zobaczyć, jak będę kiedyś w Warszawie xD
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#8
24-01-2016, 19:43
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Kiu napisał(a):hiena to nie pies!

Już wczoraj była dyskusja na SB o tym. Użyłem tego jako pewnego rodzaju przenośni. Nie do końca na serio. Nawet celowo użyłem zdrobnienia.
Kiu napisał(a):i za mało Isa było.

Serio ch-ch-chciałabyś w-w-więcej tego nie nie niewyraźnego gadania słuchać XD?

A tak odnośnie sexshopów. Tak teraz pomyślałem, że nie wiem, co gorsze: ulica z sexshopami, czy mieszkanie w dzielnicy, która kojarzy się każdemu z agencją towarzyską XD.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#9
24-01-2016, 20:10
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dziękuję za komentarze i proszę o więcej. <3

Mau, cieszę się, że podoba Ci się idea audycji. Ja bardzo lubię je nagrywać, też odnoszę wrażenie, że mają swój klimat i to świetnie, że nie tylko ja tak to czuję. :D
Kalamburów dawno nie było, a szkoda. Proponuję w ten weekend!
Na spotkania forumowe też, oczywiście, zapraszam. I do Warszawy też, mogę Cię przenocować, a przy okazji zobaczysz ulicę z sex shopami. xd
Też widziałam Moulin Rouge podczas wycieczki szkolnej i, szczerze mówiąc, rozczarowało mnie. Myślałam, że to będzie coś więcej niż ulica sex shopów.

Is mówił, ile chciał, podobnie jak Kah w poprzedniej audycji. ;) Było trochę pytań do niego, sama też przecież zadawałam, no a że ogólnie Fuko się bardziej rozgadywał, to już po prostu kwestia charakteru.
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#10
24-01-2016, 20:17
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Felija napisał(a):Też widziałam Moulin Rouge podczas wycieczki szkolnej i, szczerze mówiąc, rozczarowało mnie. Myślałam, że to będzie coś więcej niż ulica sex shopów.

Też Moulin Rouge widziałem, ale o dziwo nie kojarzy mi się w ten sposób. Ja w poprzednim poście miałem na myśli dzielnicę, w której mieszkam XD.

Felija napisał(a):Is mówił, ile chciał, podobnie jak Kah w poprzedniej audycji. ;) Było trochę pytań do niego, sama też przecież zadawałam, no a że ogólnie Fuko się bardziej rozgadywał, to już po prostu kwestia charakteru.

Tak było. Ja jestem bardziej małomówny. No i też jakoś bałem się za bardzo wtrącać, bo nie wiedziałem, czy wypada XD.
W ogóle to nie wierzyłem w to, ale przekonałem się, że podczas normalnej rozmowy łatwiej jest mówić, niż podczas nagrywania. Pojawia się wtedy pewien stres, że nawet jak wcześniej wiesz, co chcesz powiedzieć, to te słowa uciekają i się trochę gubiłem w niektórych momentach.

Mam jednak nadzieję, że nie było tak źle :).
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#11
26-01-2016, 00:49
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Nie wiem, czy mógłbym być w zapasie. Powiedzmy, że mam kiepskie warunki na jakieś mniej lub bardziej częste występy ^^ Jeszcze jednorazowo jakoś to przepchnąłem, ale jakoś nie widzę, żeby to było możliwe bardziej regularnie.

Cytat:Fuko jako drugi.. D: straszne! x) Każdy facet chce byc tym... pierwszym trolololo.

Ostatni będą pierwszymi ;v

Cytat:Głosy macie wszyscy takie sympatyczne, że z chęcią bym pogadała, więc muszę się kiedyś na jakieś kalambury, spotkanie czy cokolwiek załapać *_*
Taki klimacik jest w tych audycjach, normalnie jakby się ze znajomymi w jakiejś małej restauracyjce siedziało.

No rzeczywiście fajnie się rozmawia z ludźmi o forum i fabułach i w ogóle. Nie bać się tylko zgłaszać do audycji! :v
A co do spotkań, to ja tam jestem za, lubię poznawać ludzi, także z Tobą też bym sobie porozmawiał chętnie, choć cóż, jak mówiłem gadatliwy nie jestem :P Jak mam temat to mogę się rozwinąć, ale tak o pogodzie to neee xD

Btw. jak ktoś kiedyś będzie w Krakowie, to z chęcią się zobaczę.

Cytat:Piosnka od Fuko cudowna.

Cieszy mnie że znalazła się osoba, która nie przewija piosenek, a co więcej docenia!

Nom, rzeczywiście troszku czasami się rozgadywałem i podbierałem, ale to tak w ramach współpracy :v
A Isa rzeczywiście wiele nie było, cóż, można w ramach dodatku do tych audycji przeprowadzać jakieś krótkie rozmowy z userami, najlepiej w 4 oczy. W takim wypadku trudno, aby gość nie był bohaterem takiej rozmowy.

Jakie ja mam wrażenia po audycji. Cóż, słuchając drugi raz mam irytujące wrażenie, że przy pewnych tematach zamiast od razu iść do sena to tak krążę wokół niego, suma summarum zawsze wyrażałem to o co mi chodzi, ale czasami wydaje mi się że wyrażałem się w sposób zagmatwany, a można było prościej, jaśniej i bardziej elegancko. Poza tym sam widzę, że długo się zastanawiam przed powiedzeniem czegokolwiek i czasem pod koniec mruczę pod nosem xD No cóż, musicie wybaczyć mi pewne dziwactwa :V Z drugiej strony podoba mi się jak akcentuje wyrazy, tak każdy z osobna, zabawny efekt.
Is, ja nie zauważyłem, żebyś się gubił, mówiłeś w miarę płynnie. Nie przerywałeś w połowie wypowiedzi, żeby zastanowić się co powiedzieć w kolejnej. Więc nawet jak miałeś czasem wrażenie dezorientacji to w odbiorze właściwie tego nie słychać.
Rzeczywiście klimat rozmowy taki dość zabawny, szkoda że Sadism musiał iść :<

Dzięki za wszystkie pytania, mam nadzieję, że odpowiedzi były satysfakcjonujące. Uszy wam nie krwawiły, z tego co czytam wasze komentarze, więc i ja się cieszę!
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#12
26-01-2016, 00:57
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cytat:A Isa rzeczywiście wiele nie było, cóż, można w ramach dodatku do tych audycji przeprowadzać jakieś krótkie rozmowy z userami, najlepiej w 4 oczy. W takim wypadku trudno, aby gość nie był bohaterem takiej rozmowy.

Masz na myśli to, żebym dzwoniła na skajpie do userów, którzy mają fabułę z gośćmi audycji i nagrywała to, a potem dodawała do audycji? Bo jeśli tak, to Lau mi to zaproponował kilka dni temu, ale nic nie pisałam, bo chciałam, żeby sam o tym napisał. xD A jeśli coś innego, to wyjaśnij.

---
Fuko, mnie się dobrze z Tobą rozmawiało, a że czasem się człowiek musi zastanowić, cóż, raczej nie ma w tym nic nadzwyczajnego. :)
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#13
26-01-2016, 01:08
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Nie o to mi chodziło, ale super pomysł, propsuje!
A o co mi chodziło, bo są pytania bardziej ogólne i bezpośrednio dotyczące usera. Myślę że te drugie można spokojne nagrywać oddzielnie, a na żywo skupić się na ogólniejszych kwestiach. Wiesz to też skróci czas trwania rozmowy na żywo, i może co poniektórzy będą mogli jednak wygospodarować sobie na to czas xD
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#14
26-01-2016, 01:20
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

A, w tym sensie. Ja nie mam nic przeciwko, tylko że nie zawsze jest dużo pytań i nie zawsze da się je łatwo podzielić w ten sposób (a czasem np. brakuje tych ogólnych). Nie jestem pewna, jak to wyjdzie, no ale można spróbować, nie mówię nie.
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#15
26-01-2016, 15:14
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Serio nie spodziewałem się, że ktoś chciałby, aby było mnie więcej. Miło.

Mistrzu, no widzisz, a ja w Twoich wypowiedziach długich zastanowień (mruczenia też). Już prędzej u mnie. No i nie miałem problemów ze zrozumieniem, co masz na myśli, itp. :).
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości