♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#46
16-04-2016, 19:27
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

-Nie zawsze taka osobę będzie w pobliżu- Trzeba było sie także z takim czymś liczyć. Westchnęłam ciężej i szłam kanionem w kierunku jednej z małych jaskiń czy tam wyrw, które zamieszkiwałam.
-Ciszej Laju, bo mi reputacje popsujesz- Zażartowałam sobie, miął byłam nie dla każdego miałam pewne poglądy, których zmieniać nie miałam zamiaru. Jednak nie byłam już tą wystraszona hiena, która tutaj przybyła i czuła się osaczona przez wszystko.
-Ogólnie dotarliśmy już do kanionu- Rzekłam do lwicy, ta na pewno sam już zdążyła sie o tym przekonać. No ale tak bywa. Nie było tu zbyt uroczo.
- Zobaczymy co będzie dalej- Tak cała sytuacja. Nie wiem co dalej sam zrobie. Na razie cieszyłam się z tego co jest. Zawsze powinno doceniać się nawet te małe aspekty, nie tylko duże.
-To jest moja jaskinia- No powiedzmy jedna z wielu takich miejscówek tutaj.
-Nie jest na pewno tak uroczo jak u ciebie ale nie jest źle- Dodałam znowu lekko szczerząc ząbki po czym lekko zaśmiałam się
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#47
20-04-2016, 18:04
Prawa autorskie: Malaika4

W podziwianiu kryjówki Kiu przeszkadzał mi jednak pewien fakt. Miałam za chwilę się o to jej zapytać, nie chciałam jednak poruszać tego tematu od razu. Grota była co prawda niewielka, jednakże - w przeciwieństwie do drogi do niej - była przytulna. Przede wszystkim jednak wydawała się być bardzo bezpieczna. Nikomu nie chciałoby się pokonywać takiego długiego dystansu, do tego w tym trudnym terenie.
Spojrzałam w końcu na drobniejszą przyjaciółkę.
- Bardzo tu przytulnie. - Zaprzeczyłam jej słowom, jakoby u mnie miało być w jakiś sposób lepiej. - Teraz rozumiem już doskonale, dlaczego wybrałaś sobie to miejsce. Jak zwykle, zawsze jest do zobaczenia więcej, niż to się wydaje na pierwszy rzut oka.
Przysiadłam obok niej.
- Bardzo ci dziękuję, że mnie tutaj przyprowadziłaś. To dla mnie wielki zaszczyt. - Skłoniłam się. - Nie obawiasz się jednak czasem, Kiu, że aby tutaj dotrzeć trzeba pokonać taki kawał drogi? To chyba dość daleko od ziem Cieniowiska. - Zmartwiłam się.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#48
25-04-2016, 12:28
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

-Możliwe, wiem, że nie jest tutaj tak jak w typowych jaskiniach, ja sam często tutaj nie bywam- Niestety trochę rzeczy na łbie miałam i brakowało mi po prostu czasu na to. Poruszyłam lekko ogonem. Zaśmiałam sie słysząc jej pytanie.
-Czemu miałoby mnie to martwić?- Byłam hiena i mogłam długo wędrować. Zresztą nie wiadomo co przyniesie kolejny dzień.
-Możliwe, że przeniosę się do doliny ale to jeszcze nie teraz- Powiedziałam spokojnym głosem spoglądając na lwicę.
-To jest taki mój pierwszy kąt, czasem jednak trzeba go zmienić na coś innego- tutejsze tereny były spokojne i raczej nikt tutaj się nie zapędzał ale także z pożywieniem było różnie. Woda była, więc ten aspekt mnie nie martwił.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#49
25-04-2016, 16:58
Prawa autorskie: Malaika4

- Po moich ścieżkach przychodzi mi kroczyć samotnie, Kiu, a jednak odnajduję choć krztę otuchy w śladach łap wokół mojej groty. - Wyjaśniłam. - Nawet, jeśli żyję poza życiem mojego stada, gdzieś we mnie budzi się radość, że ono się toczy; nawet, jeśli beze mnie.
Wykorzystałam ten moment, by raz jeszcze ukłonić się przed nią w podzięce za gościnę.
- To dla mnie wielki zaszczyt. - Uśmiechnęłam się. - To wspaniała pieczara, Kiu. Powinnaś zastanowić się nad suszeniem tu ziół, gdyż trudno o lepsze warunki.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#50
25-04-2016, 23:20
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

-Nigdy się nie jest samemu Laju, nawet jeśli sie tego nie dostrzega- Ja może byłam również sama ale wiedziałam, że ojciec czuwa nade mną i matka też jeśli nie żyje. Tego jednak nie wiedziałam. Podeszłam do niej i otarłam lekko swoim łbem o jej kark i bok.
-Wspaniała?- Rozejrzałam się dookoła. Nie widziałam w niej niczego nadzwyczajnego. Jaskinia jak jaskinia, wiele takich w okolicy jest.
-Mogłabym- Westchnęłam- Ale nie znam się ani na ziołach ani na leczeniu- Niestety, duże prawdopodobieństwo, że ususzyłabym zwykłego chwasta.
-Pouczyłabyś mnie?- Zapytałam się jej po chwili ciszy. Spoglądałam swymi oczyma an nią w wyczekiwaniu na jej odpowiedź.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Laja
Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:333 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 75

#51
26-04-2016, 17:59
Prawa autorskie: Malaika4

Często dziwiłam się lwom ich ignorancji. Tak, jak nie tylko my posiadamy pazury i kły, nie mamy też żadnej wyłączności na uczucia. Inny wygląd, rozmiar, waga, głos czy płeć nie zmieniał znaczenia radości i smutku, spokoju i gniewu. A ileż ciepła potrafiło skryć w sobie z pozoru najmniejsze z serc. Niejeden miał mnie za wariatkę - poniekąd słusznie, gdyby się nad tym zastanowić. Na pewno przylgnęłoby do mnie to miano, gdyby zobaczono mnie teraz przytuloną do małej Kiu. A co ja nato? Uśmiechałam się szeroko i przymykałam oczy na każdy czuły gest z jej strony, odpowiadając na niego, jak tylko potrafiłam najlepiej.
Nie dla mnie były takie drogi. Choć utarte i wygodne, w niejedną prowadziły przepaść. Ja wybrałam swoją ścieżkę - trudną i wyboistą, lecz prowadzącą mnie do mojego małego celu. A było nim wyjście im naprzeciw.
Im - istotom, które potrzebowały mojej pomocy.
- Oczywiście! - Odparłam z entuzjazmem na jej pytanie. - To długa i wymagająca trudu nauka, ale mogłabym nauczyć cię rozpoznawać część podstawowych ziół. Nawet dziś, jeśli chcesz. - Uśmiechnęłam się, nieco smutno. - Niestety, i mnie z czasem przyjdzie pora udać się do domu. Ale postaram się wybrać drogę powrotną tak, żeby jak najwięcej cię nauczyć; oczywiście, pod warunkiem, że zechcesz mi towarzyszyć, choć przez chwilkę.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#52
30-04-2016, 23:15
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

No cóż i tak lwica długo przebywała poza swoimi ternami.-Z chęcią- Odprowadzę ją tam gdzie się da. Może kiedyś wpadnę na tereny jej stada i odwiedzę ją. No chyba, że od razu ktoś mnie pogoni. Lekko poruszyłam ogonem. Nie mogłam jednak narzekać. Całkiem miło spędziłam czas z nią. Nie spodziewałam się tego.
-Mam nadzieję, że jeszcze sie spotkamy- Liczyłam na to, że nie będzie to jednorazowe spotkanie tylko. Miałam nadzieję, że też w trakcie drogi zdążę poznać jakieś rosliny. Zaciekawiła mnie, pod ty kątem, może sama zacznę jakoś uczyć sie tych rzeczy. Otarłam swój łeb o szyję lwicy tym samym tuląc ją. Liznęłam ją czule w policzek.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości