♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Sunkeyru
Samotnik
*

Gatunek:Pyton południowoafrykański Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:77 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 80
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 10

#31
19-04-2016, 22:23
Prawa autorskie: avatar: flyugeen

Spojrzał ze spokojem na Kivi i Frigg(myślał jaką by tu jej ksywkę wymyślić.. może Figa?) a potem... Po prostu zaczął się śmiać. Śmiech był ten taki, jakby ktoś powiedział mu prześmieszny żart. Wyglądało to zapewne dziwne ale co zrobisz jak Sunkeyru jest taki a nie inny? Uniósł łeb w górę i przestał się śmiać ale uśmiechał się i z tym bananem na pysku spojrzał najpierw na starszą lwicę
- Mało jesst takich co mnie rozumie. Niemniej ja lubię każdego, tylko trochę mnie zdziwiło takie warczenie na mnie na dzień dobry. Niemniej Frigg myślę że między nami może być jakaś nić przyjaźni co to na to? Widzisz ja chcę być takim uzdrowicielem co pomaga każdemu bez wyjątków. Powiedz mi może coś o sstadach co ty na to?
Zamachał sobie końcówką ogona aby wyswobodzić ją spod łapy lwicy i przysunął się nieco do niej
- O to jak tak może powiem jeszcze że nie jesstem jadowity. Wiele ossób już brało mnie za jadozęba

[Obrazek: sES7UNb.png]
●●Głos●●KP●●




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości