♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#31
18-04-2016, 23:59
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Nie spodziewał się takiego zachowania Vult. Rzeczywiście była ona trochę szurnięta. Z jednego zrobiła głuchego, z drugiej niemowę. Fetysz jakiś, czy co? Nie wnikał jednak w to za bardzo. Chikja była mu obojętna. W przeciwieństwie do serwala, była ona już dojrzała lwicą i zdecydowanie musiała być w pełni świadoma, że ryzykuje. Tamten natomiast był zwykłym nastolatkiem, który raczej nie wiedział, że coś mu się może stać. No ale mówi się trudno i żyje się dalej. Nie ma co się przejmować czyimś losem, skoro najważniejszy jest własny. Znowu usłyszał polecenie Zephyra. Mimo iż nie był to rozkaz, nie spodobało mu się to. Nie był to jednak odpowiedni moment do kłótni. Jeszcze by został może oślepiony, a tego nie potrzebował. Stwierdził tylko oczywisty fakt:
- Mulungu potrafi bez najmniejszego problemu udźwignąć lwicę. Dwóch do tej roboty raczej nie potrzeba.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#32
19-04-2016, 16:28
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

(To ja poczekam aż ogarniecie gacie chaosu i ten cały syf od Regulaminu, po fabułę, a także chamskie zagrywki w stylu przerobienia tematu z prywatnej rozmowy na katowanie jednej postaci w 5)
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#33
19-04-2016, 18:03
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

[Temat przerobiłam ze względu, że jeśli chce by brało w nim udział więcej osób musi być napisane szczegółowo kto w nim występuje. Później dodałam ® bo też się dowiedziałam, że jeśli to się ma liczyć na fabule powinno posiadać taki znaczek. Cała ta kara miała się już rozegrać w temacie zebrania bractwa. To jest tylko przeniesieniem inaczej zwaną kontynuacją tamtego wątku. Personalnie nic do ciebie nie mam, lecz nie mogłam ignorować zachowania postaci na fabule. Gryzło się to z charakterem mojej ptaszyny].
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#34
19-04-2016, 18:35
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

(Oba argumenty są inwalidą, bo charakter postaci nie jest wystarczającym powodem żeby psuć komuś postać trwałym uszkodzeniem ciała, wasze wewnętrzne przepisy w BJ też nie mogą stać ponad prawem ogólnym, z twojej strony dochodzi do zwykłej samowolki. Zniewaga którą się ratujesz też jest dalece wydumana, wręcz wymyślona na potrzebę zabawienia się w wielką straszną Vult i napędzić cudzym kosztem sobie fajnie fabułę.
A co do umawiania się na margines nie przypominam sobie nigdzie byśmy ustalały że będziemy bawić się w grupowe katowanie, a nawet spotkanie, tylko tyle że Vult ma gadać z Chikją. Przemianowałaś temat bez mojej wiedzy i zgody spraszając całe stado za moimi plecami.
Więc zasadniczo.. mogę chyba nawet uznać że ten wątek nie miał miejsca.)
Regulamin
Konto techniczne

Płeć:Samiec Liczba postów:183 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#35
19-04-2016, 18:42

Cytat:12. Zabronione jest wykorzystywanie luk w Regulaminie, które są sprzeczne z dobrymi obyczajami lub powszechną opinią panującą na forum.

Cytat:6.Postacie są śmiertelne! Pamiętaj o tym, by przemyśleć każdy fabularny krok, gdyż zły ruch może zakończyć się śmiercią. Nad wszystkim czuwają administratorzy oraz Mistrzowie Gry.


Cała administracja nad tym rozmyślała i sprawa wygląda tak.
1. Zwabianie użytkownika na prywatny margines, by później znienacka zaprosić całe stado i tego użytkownika zaatakować zdecydowanie jest sprzeczne z dobrymi obyczajami.
2. Nie powinno się rozwiązywać takich spraw na marginesie.
3. Kary powinny być wymierzane stosownie do przewinienia, warto zauważyć, że Chikja nie była pełnoprawnym członkiem stada.
W związku z tym, administracja postanowiła:
Wszystkie posty napisane po poście Chikji z dnia 17 kwietnia i godziny 12:39 są anulowane!
W najbliższym czasie pojawi się tu stosowny post od MG, a potem gra będzie się toczyła, miejmy nadzieje, po ludzku.
I słowo na niedzielę. Nie chcę, żeby postacie były świętymi krowami, którymi broń borze nie można nic zrobić, ale bierzmy też pod uwagę to, że ludzie przywiązują się do swoich postaci. Na forum panuje zasada, że nie krzywdzi się cudzych postaci bez naprawdę dobrego powodu, ale jeżeli uważacie, że powinno być inaczej - napiszcie w Propozycjach, zróbcie ankietę itp.
I nie męczcie adminów, żebyśmy zmienili decyzję na PW/gg/fb - mamy swoje życie, a tę decyzję podjęliśmy wspólnie.

Edit:
W kwestii Natana zadecydowaliśmy, że nie doznał on trwałego uszczerbku na zdrowiu. Błona bębenkowa się zrasta, więc w przeciągu kilku miesięcy Natan odzyska słuch, chyba że sama użytkowniczka postanowi pozostawić go głuchym.

Edit 2:
MG popełnił pewien błąd nie zwracając wam uwagi jeszcze na jedną rzecz. Wszelkie walki należy rozpatrywać przy obecności MG. Nie dość, że na niego nie zaczekaliście, to jeszcze wasze akty były napisane w formie dokonanej, a nie deklaracji, co jest działaniem kompletnie nieuprawnionym. Za błędy z naszej strony przepraszamy, jednakże powinniście wyczuć, że coś jest nie tak, prowadząc w ten sposób narrację i zaczekać na MG i jego decyzje w sprawie sukcesu lub porażki waszych działań.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płeć:Samiec Liczba postów:1,683 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#36
19-04-2016, 19:51

Gepardowi owszem udało się dosięgnąć karku ciemnej lwicy, choć z powodu różnicy wagi ciężko było tu mówić o przygnieceniu jej do podłoża. Jednak Chikja mogła poczuć ostre kły zakleszczone na jej karku i ciężar geparda, który uwalił się na górnej części jej grzbietu. Wkrótce dołączył do tego też mocny uścisk goryla, który przytrzymywał ją w miejscu.
Ta walka zdecydowanie nie była sprawiedliwa. Po chwili szara gepardzica wbiła ostre kły w łapę Chikji, a w drugą łapę złapał Israel, choć zdecydowanie delikatniej.
Atakowi Chikji nie brakowało siły czy gwałtowności, jednak ciężko jest poruszać łbem, gdy na karku masz zęby drapieżnika. A zwłaszcza, gdy jest się jeszcze nie wyleczonym po ostatniej walce i pół ślepym. Dlatego też jej kły nie dosięgnęły pyska Shiyi, choć gepardzica mogła obejrzeć z bardzo bliska dość przerażający zbiór ostrych jak brzytwa zębów.
Chikja -5 HP


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości