♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#16
12-04-2016, 22:25
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

-Wąż znachor- Tak to brzmiało dość ciekawie- Znal tylko Laję, ale ona należy do stada, a to stado nie toleruje nikogo na swych terenach, kto nie jest jednym z nich- Tak przynajmniej słyszałam. Będę musiała się kiedyś o tym przekonać.
-wiem, ze jest ratela, Kahawa..- Czy tak się zwała? Chyba tak- No jakoś tak, nie spotkałam jej jednak nigdy- To tylko były o niej słuchy nic poza tym.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Sunkeyru
Samotnik
*

Gatunek:Pyton południowoafrykański Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:77 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 80
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 10

#17
14-04-2016, 00:02
Prawa autorskie: avatar: flyugeen

Gad zastanowił się na chwilę nad wymienionymi imionami. Cóż widać ta cała Laja i jej stado to banda idiotów skoro nie lubią nie-swoich. Na pysku Sunkeyru było widać teraz oburzenie a i jego głos mówił sam za siebie
- Idiotyczne idiomy....sss...muszę sobie kiedyś odwiedzić te stada. Co to za głupota aby nie dzielić sssię dobrem natury i zagarniać wsszystko jak ham
Teraz był pochłonięty myślami w których dyskutował sam ze sobą i na chwilę zapomniał o Gadułce która stala obok niego.

[Obrazek: sES7UNb.png]
●●Głos●●KP●●


Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#18
14-04-2016, 09:42
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

-Nie wiem ale tak jest, Laja pomoże każdemu ale wątpię aby stado było z tego powodu zadowolone- Sam Laja wolałabym nie wchodziła nawet w odwiedziny do niej. To trochę smutne, tym bardziej, że czasem granice można przejść nieświadomie.
-Ja również chciałbym nauczyć się jak być znachorem- Za dużo razy już byłam bezsilna w obliczu, gdzie jakbym miała wiedzę, to bym może uratowała życie. Spojrzałam znowu na węża chwile milcząc.
-Myślę, jednak, że Kahawe powinieneś poszukać, Jako samotnik nie powinno byc problemów z naukami- Tak mi sie przynajmniej wydawało. Nie znałam rateli i nie wiedziałam jaka jest i jaki ma pogląd an temat nauczania..
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Sunkeyru
Samotnik
*

Gatunek:Pyton południowoafrykański Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:77 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 80
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 10

#19
16-04-2016, 23:46
Prawa autorskie: avatar: flyugeen

Skinąl zatem głową w podziękowaniu i powiedział
- Sssuper więc jak już będziemy uzdrowocielami to może razem będziemy szukać ziół?
Spojrzał na horyzont
- Cóż ja muszę już ssunąc. Coś zjeść i poszukam Kahawy żeby mnie pouczuła. Miło było poznać czekoladowa gadulko! Baj baj
I popęzł w stronę słońca jak zawsze, na polowanie i takie tam...

[Obrazek: sES7UNb.png]
●●Głos●●KP●●




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości