♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#61
07-09-2012, 19:54
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Sympatyczna, pewna siebie lwica, która wie, czego chce i do tego właśnie dąży. Nie daje sobą pomiatać. Uwodzicielka. :)
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#62
08-09-2012, 00:43
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Pewna swego w życiu, będąca przeważnie w dobrym humorze, ale tak naprawdę nigdy nie wiadomo, jak zachowa się w danej chwili. Zdaje się mówić jedno, a myśleć i robić zupełnie co innego. Wierzy, że wszystko może jej się udać, jeśli będzie tego bardzo chciała.
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz
Amarth Shetani
Konto zawieszone

Gatunek:Samael. Płeć:Samiec Zezwolenia:The leader of acatalepsy. ~ Liczba postów:212 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95.
Zręczność: 85.
Spostrzegawczość: 85.
Doświadczenie: 37.

#63
08-09-2012, 13:50
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Lwica-matka. Nieco pobłażliwa, troskliwa, ale mimo wszystko starająca się utrzymać w ryzach swoje życia i swoich bliskich. Widać, iż rzadko się gniewa i woli pokojowe wyjścia z sytuacji. Prawdopodobnie poszukuje miłości i wsparcia, nieco... skłonna do flirtu.

[TICK-TACK-TACK-TACK-TACK-TACK]

[Obrazek: fgqe3.png]

  • _Endless fuckin' show time _Bite off my skin and cell, _But you cannot eat my deep inside, _You kneel down and beg to me _[Give me your beast…]
Odpowiedz
Tamara
Gość

 
#64
08-09-2012, 14:35
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Lwica kochająca krew, śmierć. Nie boi się zabić, co więcej jest to dla niej przyjemność. Jest postrachem dnia i nocy, widząc ją wszyscy drżą. Wyjątkim są sprzymierzeńcy. Uwielbia się bawić czyimś ciałem, albo torturować. Dla niej to nie problem, a codzienne zajęcie. Lepiej trzymać się od niej z daleka.
Odpowiedz
Frey
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2,5 roku Liczba postów:297 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#65
08-09-2012, 20:55
Prawa autorskie: Ragous / KamiLionheart

Śmiała, otwarta na nowe znajomości, przyjaźnie nastawiona do świata lwica. Chętna do pomocy, miła, z poczuciem humoru, raczej szczera, dążąca do sprawiedliwości, niecierpliwa.
[Obrazek: kopia_frey_by_kamilionheart_d4m8ycwx_by_...avzygs.png]
Odpowiedz
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#66
08-09-2012, 22:52
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Miła choć wiedząca czego chce osoba. Nie lubi zbytnio jak jej coś nie wychodzi i ma czasem problemy z przemyśleniem tego co mówi. Ale jest w tym urocza.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Odpowiedz
Salim
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2,5 roku Liczba postów:138 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 81
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 5

#67
08-09-2012, 23:08
Prawa autorskie: Aira90 / Chotara

Uparty, nieskory do litości samiec ziejący nienawiścią do większości stworzeń. Brutalny, nie daje sobą pomiatać, wredny i bezpośredni osobnik.
Odpowiedz
Ingo
Gość

 
#68
14-09-2012, 21:19
Prawa autorskie: Aira90 / Chotara

Hm, dojrzały, nie w głowie mu zabawy. Wręcz czasem irytuje go niedojrzałe zachowanie dorosłych. Skupia się bardziej na bezpieczeństwie niż wygodzie itp.
Ma skłonności do szczękościsku i silnych napadów stresu xD
Odpowiedz
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#69
14-09-2012, 22:11
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Miła zabawna osoba, lubiąca się czasem powygłupiać. Z drugiej strony zaradna i potrafiąca wykonać coś porządnie i bez zwłoki.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#70
14-09-2012, 23:00
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Pewny siebie, a zarazem rozważny samice, który doskonale wie, jak planować każdy swój następny krok. Ciężko jest go opisać, a nawet stwierdzić co w ogóle pamięta. Potrafi dość dobrze skryć emocje i nie dzielić się nimi z pozostałymi.
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz
Ingo
Gość

 
#71
15-09-2012, 02:49
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Cóż, skóra zdjęta z Sarabi. Może mimo swej dumy, dostojności i ogólnych takich cnót potrafi żartować i bawić się. Lubi dzieci. Taak, lubi. Jest bardzo towarzyska. Mówi nie za dużo nie za mało iw dodatku z sensem. Ostoja spokoju, ma talent do rozwiązania każdego mniejszego konfliktu. Lubi dużo myśleć. Jej ulubioną porą dnia jest wczesny poranek, wschód słońca. Nie lubi wysiłku fizycznego i polowań, zdecydowanie woli wygrzewać się na słońcu. Lubi też pływać. Nie wykonuje żadnych gwałtownych ruchów, porusza się z gracją i dobrze panuje nad każdą częścią ciała niczym zawodowy tancerz.

Ot tyle miałem skojarzeń XD
Odpowiedz
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#72
15-09-2012, 03:12
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Miły, przyjazny, acz trochę nieśmiały. Ma własne zdanie, aczkolwiek czasem boi się je wyrażać. Nie lubi tłumów. Inteligentny, rozważny, trochę zamknięty w sobie. Najpierw myśli, potem robi.
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Odpowiedz
Nigara
Gość

 
#73
15-09-2012, 12:00
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Opanowana, skromna i dostojna. Raczej cicha, nie odzywa się, jeżeli nie widzi ku temu konieczności. Spory rozwiązuje poprzez rozmowę, nie pała się do walki.
Mądra, miła, no i chyba tyle.
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#74
15-09-2012, 12:15
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Miła, towarzyska i lubująca dobrą atmosferę lwica, która wie czego chce i lubi spełniać swoje marzenia. Zna jednak przy tym pewne granice, których nie lubi przekraczać. Zazwyczaj uśmiechnięta, promienieje optymizmem. Na pierwszym miejscu często stawia troskę wobec innych przede wszystkim wobec swoich bliskich i przyjaciół.
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz
Serpeen
Gość

 
#75
16-09-2012, 22:52
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Miła, czujna, spokojna, kochana. Darzy szacunkiem. Cieprliwa i troskliwa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości