♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kerra
Gość

 
#91
06-10-2012, 19:43

Rozważna, spokojna i odważna lwica. Można jej zaufać, sprawiedliwa. Nie rzuca słów na wiatr. Zawsze obroni ci zadek i pomoże potrzebującym. Napewno nikogo nie zdradzi, taki heros średniowieczny czy coś... Raczej nie żartuje, nie ma poczucia humoru.
Odpowiedz
Ashley
Gość

 
#92
07-10-2012, 13:46

Ta lwica jest szczera, odważna, miła, kulturalna i tolerancyjna. Można jej ufać.
Odpowiedz
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#93
07-10-2012, 17:32
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

lwiątko w intensywnych barwach, które jeszcze nie dostało od życia po zadzie i kocha cały świat; często brak mu taktu, nie wie, kiedy dać spokój, bo jest tak entuzjastyczne, że aż przekonane, że wszyscy inni są tak samo zachwyceni jak ono.

niestety tego ava absolutnie nie oceniam na 3-letnią lwicę, tylko na kilkumiesięczne lwiątko - i to samczyka.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Odpowiedz
Nizar
Gość

 
#94
07-10-2012, 18:49
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Mądra, doświadczona lwica, która wiele przeszła i tyle samo się przez to nauczyła. Podejmuje rozsądne decyzje, jest obliczem spokoju i inteligencji, ale potrafi zawalczyć o swoje zdanie. W sposób dyplomatyczny, jak i w walce.
Odpowiedz
Noel
Gość

 
#95
07-10-2012, 18:51
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Przyjazny, pogodny, nie lubi się martwić. Można w sumie powiedzieć że żyje w błogiej nieświadomości, nie dopuszcza do siebie myśli o tym, że nie wszyscy są przyjaźnie nastawieni do innych.
Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że jedną z jego rozrywek jest taplanie w błocie xD
Odpowiedz
Ashley
Gość

 
#96
07-10-2012, 21:17
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Jest samotny, smutny, gdy się otworzy to jest miły, przyjazny i opiekuńczy.
Odpowiedz
Serpeen
Gość

 
#97
09-10-2012, 08:05
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Wesoła, żartobliwa, spokojna, pomocna, miła.
Odpowiedz
Hewa
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat Znamiona:0/0 Liczba postów:395 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 26

#98
10-10-2012, 01:55
Prawa autorskie: ~Chotara, tło - sabrinaelisabeth

Towarzyska, pewna siebie, jak też ciekawska. Lubi nawiązywać nowe znajomości, dusza towarzystwa.
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#99
10-10-2012, 07:59
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Bardzo rodzinna lwica, która za swoje dzieci mogłaby oddać życie, gdyby miała pewność, że one przeżyją. Jest miła w stosunku do innych i lubi nawiązywać nowe znajomości. Po prostu nie da się jej nie lubić. Jest to typ osoby na której można zawsze polegać.
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz
Suri
Gość

 
10-10-2012, 16:28
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Zbyt wiele nie trzeba się przyglądać avkowi Haiti zeby stwierdzić iż jest to lwica z sercem, pomocna, napewno dobra matka i partnerka.. Samo spojrzenie mowi wiele..
Odpowiedz
Serpeen
Gość

 
10-10-2012, 18:08
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Ciekawa, nieostrożna. Z jej avka można wyniknąć, że idzie gdzie kolwiek chce, ale niezbyt świadomie.
Odpowiedz
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

10-10-2012, 21:20
Prawa autorskie: Malaika4

Ciekawska, łatwowierna, ślepo idąca za ideą jakiejś wyżej rangą postawionej persony. Trudno jest jej walczyć o swoje. Woli jednak siedzieć w cieniu, niżeli pokazać się jakoś światu i zastanowić się nad losem swej marnej egzystencji.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Odpowiedz
Powój
Gość

 
04-11-2012, 18:43
Prawa autorskie: Malaika4

zadziorna, uparta, głośna lwica, której jednak brak pewności w tym, co robi. nie czuje się wartościowa, lecz w życiu się do tego nie przyzna; zamiast tego wszędzie jej pełno i o wszystkim musi wiedzieć, by wyrazić na ten temat swoją opinię. skłonna do zabaw i do śmiechu, ma w spojrzeniu wyzwanie, by sprawdzić, co potrafi.
Odpowiedz
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

05-11-2012, 00:51
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Wyrozumiałe stworzenie, tolerujące każdego głupka. Lubi otaczać się inteligentami i za taką się też uważa, ale miast gardzić lwami gorzej intelektualnie rozwiniętymi, stara się im pomagać i być z nimi w dobrych relacjach. Sprytna kobitka z wielką potrzebą dawania ciepła i otrzymywania go.
Odpowiedz
Erick
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:około 3 lat Liczba postów:134 Dołączył:Paź 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 35

07-11-2012, 19:04
Prawa autorskie: Kami; Obróbka Destiny | Vegava

Wydaje się miły i przyjazny, jednak w jego oczach wyczytać można błysk symbolizujący trochę zadziorności. Ogólnie samiec wydaje się trochę niepewny. Patrzy na coś w rogu tak jakby znaczyło to dla niego wiele.

//nie wiem, tak jakoś mi się wydaje\\
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości