♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#16
05-06-2016, 16:13
Prawa autorskie: Dirke

Z ciągle opuszczoną głową wsłuchiwał się w jego słowa. Jego uszy szczególnie dokładnie wyłapywały wszystkie słowa przysięgi. Odpowiedział na nie dość krótko.
- Przysięgam. - nic więcej nie musiał oddawać. Po chwili uniósł łeb i wpatrywał się w oblicze przywódcy.
- Rozumiem, będę starał się wykonywać wszystkie moje obowiązki jak najlepiej umiem, panie.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#17
05-06-2016, 16:18
Prawa autorskie: ja-Dirke

-cieszy mnie to- Rzekłem i skinąłem mu spokojnie łbem- Makarai, młody samczyk jest naszym medykiem ale i osobą, która zapozna cie z dziejami stada i tych ziem. Chce aby każdy chociaż trochę wiedział o miejscu, w którym przyszło mu mieszkać- Tak wydarzenia i wszystko co tu się działo, w końcu to jest miejsce niemalże historyczne.
-po takim szkoleniu ja sprawdzę cie w boju, chciałbym przekonać sie kogo na co stać aby wiedzieć jakie zadanie przydzielać- wytłumaczyłem samczykowi te kwestie. Jest to ważne a i trening każdemu sie z cała pewnością przyda.
-Witam cie w naszej rodzinie
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#18
05-06-2016, 16:27
Prawa autorskie: Dirke

Stał tak przed władcą z całą swoją dumą. Wypiął pierś jakby miał zaraz dostać jakiś medal. Cały ten czas nie spuścił wzroku z oblicza przywódcy.
- Oczywiście, wszystko zrozumiałem. Czy masz dla mnie panie jakieś zadanie w tej chwili? No i gdzie mógłbym znaleźć tego Makariego? Nie będę ukrywać, że ścieżka znachorstwa od zawsze mnie interesowała, potrzebuję tylko dobrego mistrza.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#19
05-06-2016, 17:17
Prawa autorskie: ja-Dirke

-O sam niedawno ukończył szkolenie ale myślę, że da radę- Tak to będzie dla młodzika dobra próba a i an pewno mając kogoś, kto też w tym kierunku idzie będzie może czuł sie lepiej.
-Jest młody ale niech cię jego wiek nie zmyli- Tak może nie do końca doświadczony ale wiedziałem,że można na Makarim polegać.
-Przy cmentarzysku słoni jest granica z Lwia Ziemia. Na razie nie przekraczaj jej i częściej tam zaglądaj. Mam zamiar dopiero z tamtejszymi władcami sie rozmówić- Wolałem go uprzedzić.
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#20
05-06-2016, 17:22
Prawa autorskie: Dirke

- Tak jest! Jestem pewny, że Makari mimo młodego wieku, będzie w stanie nauczyć mnie całej niezbędnej wiedzy potrzebnej do leczenia. I będę też pamiętać o cmentarzysku. Ale chciałbym jeszcze poznać wcześniej pozostałych członków stada. Nie chcę któregoś z nich zaatakować przez pomyłkę.
Tak, to na pewno by się przydało. Ktoś mógłby się teraz podszyć za mglistego i wykiwać Edena. A tego chciał uniknąć tym bardziej, że na oku miał go przywódca.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#21
05-06-2016, 17:42
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Tak panie Edenie, w stadzie sa jeszcze trzy samice, Kaaivy, samica o czarnej sierści i złotych oczach, ma charakterystyczna grzywkę, jej siostra Nataka również ma ciemna sierść ale w odcieniu brązu z jaśniejszym paskiem na plecach i jasna grzywka. Obie mają swój charakterek- Wolałem go uprzedzić aby uważał, bo te bez problemu mogą mu przywalić.
-Seath ma fioletowe oczy i złocista sierść- Tak młoda była i zobaczymy co będzie, zapowiadała się dobrze- karakal Aksu jest naszym posłańcem i jest nasz Makari, młody samczyk z brązową sierścią i trzykolorowa grzywą. Nie widzi na jedno oko i nosi skórzaną chustę na łapie- Tak to wszystko.
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#22
05-06-2016, 17:51
Prawa autorskie: Dirke

Dużo tu było szczegółów, ale spróbuje choć część z nich zapamiętać. Przy okazji przekonał się, że to stado rzeczywiście było trochę w rozsypce skoro zostało tylko tyle lwów. Uśmiechnął się tylko na wieść o charakterze lwic. Eden nie był aż takim podrywaczem, w zasadzie to niewiele lwic spotykał na swej drodze. Trochę zdziwił go fakt karakala w stadzie lwów, ale, jak mu objaśniono, był to posłaniec. Pewnie takiemu małemu i zwinnemu zwierzęciu łatwiej było przejść niezauważonym.
- Postaram się o tym wszystkim pamiętać, panie.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#23
05-06-2016, 18:21
Prawa autorskie: ja-Dirke

-Odpocznij, nabierz sił a później przejdź sie po terenach stada. Jeśli będziesz potrzebował pomocy jestem do usług- Skinąłem mu łbem z szacunkiem i ruszyłem na dół skały. Sam poczekam aż sie trochę ochłodzi do tego zapowiadało sie na deszcz, chmury się zbliżały. Przyda się porządna ulewa na tych terenach.
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#24
05-06-2016, 18:50
Prawa autorskie: Dirke

Skinął tylko głową na znak, że rozumie. Odpoczynek nie był mu aż tak bardzo potrzebny, ale skoro jest okazja to czemu nie. Wszedł do środka wielkiej skały i położył się pod jedną ze ścian. Było tu całkiem chłodno i przytulnie. Szczęśliwie dla niego nie musiał się nikomu tłumaczyć kim jest i co tu robi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości